Dbp Eş Başkanı Yüksek Iğdır'da - Son Dakika
Politika

Dbp Eş Başkanı Yüksek Iğdır'da

Dbp Eş Başkanı Yüksek Iğdır\'da

Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Genel Eş Başkanı Kamuran Yüksek, seçim çalışmaları kapsamında Iğdır’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

24.10.2015 19:23
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Genel Eş Başkanı Kamuran Yüksek, seçim çalışmaları kapsamında Iğdır'da çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

DBP Genel Eş Başkanı Kamuran Yüksek, beraberinde HDP Iğdır Milletvekilleri M.Emin Adıyaman, Kıznaz Türkeli'nin bulunduğu heyet seçim çalışmaları kapsamında Iğdır'da birtakım ziyaret gerçekleştirdi.

Heyet ilk olarak HDP Tuzluca Seçim Bürosu önünde partililerle selamlaştı. Heyet daha sonra çarşı merkezi esnafları ile selamlaştıktan sonra DBP Tuzluca ilçe teşkilatını ziyaret etti. Heyet daha sonra Iğdır merkezdeki seçim bürosuna geçti.

Seçim bürosu önünde kendilerini karşılamaya gelenlere seslenen Yüksek, kendilerinin çizgisinin Hz. Hüseyin'in çizgisi olduklarını söyleyerek, "Kerbela olayını lanetliyorum ve kınıyorum. Kerbelalar devam ediyor. Bir kez daha Hz.Hüseyin'in katledilişinin, şehit edilişinin yıl dönümünde diyorum ki bizim çizgimiz Hz.Hüseyin'in çizgisidir. Yezid'e karşı Muaviye'ye karşıdır. Azeri kardeşlerimizin de yanı mazlumların yanında olmaktır" şeklinde konuştu.

Yüksek ve beraberindeki heyet daha sonra Iğdır Belediyesi'ni ziyaret etti - IĞDIR

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Dbp Eş Başkanı Yüksek Iğdır'da - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Çavuşoğlu: ABD seçimlerinde birlik beraberlik önemli
  04:58 Çavuşoğlu: ABD seçimlerinde birlik beraberlik önemli

  NEW NATO Parlamenter Asamblesi (PA) Türk Delegasyonu Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, New York'taki Türk Diasporası Buluşması'nda, 'Önümüzde ABD seçimleri var. Burada ne kadar birlik beraberlik içinde olursak, ABD Kongresi ve eyalet yönetimleri üzerine etkiniz o kadar fazla olur.' dedi.

 • Ukrayna Cumhurbaşkanı Zelenskiy, ABD'ye Minnettarlık Duydu
  02:09 Ukrayna Cumhurbaşkanı Zelenskiy, ABD'ye Minnettarlık Duydu

  Ukrayna Cumhurbaşkanı Volodimir Zelenskiy, aylar süren gecikmenin ardından 61 milyar dolarlık askeri yardım paketinin onaylanması nedeniyle ABD Temsilciler Meclisine minnetlerini sundu. Zelenskiy, yardımın binlerce yaşam kurtarabileceğini söyledi.

 • Bağdat ve Erbil'de Erdoğan'ın ziyareti öncesinde Türk bayrakları asıldı
  01:12 Bağdat ve Erbil'de Erdoğan'ın ziyareti öncesinde Türk bayrakları asıldı

  Irak'ın başkenti Bağdat ile Erbil'de, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yapacağı ziyaretten dolayı cadde ve sokaklara Türk bayrakları asıldı.

 • CHP Milletvekili: İktidar Uyuşturucu ile Mücadele İçin Hiçbir Şey Yapmıyor
  23:02 CHP Milletvekili: İktidar Uyuşturucu ile Mücadele İçin Hiçbir Şey Yapmıyor

  CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı'nın 2023 yılı faaliyet raporunu değerlendirerek, uyuşturucu ile mücadele konusunda iktidarın hiçbir şey yapmadığını belirtti. İlgezdi, 2023 yılında 251 bin 103 uyuşturucu olayının meydana geldiğini ve bu durumun vatandaşları uyuşturucu batağına sürüklediğini ifade etti. Ayrıca, 2023 yılında ele geçirilen uyuşturucu miktarlarının da endişe verici boyutta olduğunu vurguladı.

 • Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Serra Bucak Küçük: Organize bir saldırıyla karşı karşıyayız
  22:43 Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Serra Bucak Küçük: Organize bir saldırıyla karşı karşıyayız

  Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Serra Bucak Küçük, belediyeye yönelik başlatılan inceleme ve soruşturmalara ilişkin açıklama yaptı. Başkan Küçük, sistematik olarak bayrak, marş gibi değerler üzerinden organize bir saldırıyla karşı karşıya olduklarını belirtti.

 • Erdoğan'ın kritik ziyareti öncesi Irak'tan açıklama: İlişkilerde sıçrama yaşanacak
  22:32 Erdoğan'ın kritik ziyareti öncesi Irak'tan açıklama: İlişkilerde sıçrama yaşanacak

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 12 yıl aradan sonra Irak'ı ziyareti, komşu ülkede büyük yankı uyandırdı. Irak Hükümet Sözcüsü Basim el-Avvadi, ''Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu ziyaretiyle Irak-Türkiye ilişkilerinde önemli ve niteliksel bir sıçrama yaşanacak.'' ifadelerini kullandı. Dışişleri Bakanı Hakan Fidan da, ''Biz, Irak-Türkiye ilişkilerinin bölgemizde önemli bir örneklik teşkil edeceğine inanıyoruz.'' dedi.

 • TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, 23 Nisan Milli Egemenlik Konseri'ni izledi
  22:03 TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, 23 Nisan Milli Egemenlik Konseri'ni izledi

  TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM'nin açılışının 104. yıl dönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen 23 Nisan Milli Egemenlik Konseri'ni izledi. Konserde, Hacıoğulları'nın özel olarak bestelediği '23 Nisan Marşı' dört çocuk solist tarafından ilk kez seslendirildi. Konserin ardından, geçmişten günümüze Türk tarihini anlatan ışık ve mapping gösterisi yapıldı.


Advertisement