Ekrem İmamoğlu'ndan ''Sıla Şentürk'' isyanı: Artık bir kılınız kımıldasa - Son Dakika

Ekrem İmamoğlu'ndan ''Sıla Şentürk'' isyanı: Artık bir kılınız kımıldasa

16.02.2022 21:55
Ekrem İmamoğlu'ndan ''Sıla Şentürk'' isyanı: Artık bir kılınız kımıldasa

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sıla Şentürk'ün twitter'dan tepki gösterdi. İmamoğlu, Albert Camus'un sözünü paylaşarak "Artık bir kılınız kımıldasa" ifadesini kullandı.

Ailesinin zorla nişaladığı erkek tarafından öldürülen 16 yaşındaki Sıla Şentürk'ün ardından İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu tepki gösterdi.

İmamoğlu, Albert Camus'un "Bir ülkeyi tanımak isterseniz o ülkenin insanlarının nasıl öldüğüne bakın" sözünü hatırlattı, artık bir kılınız kımıldasa" dedi.

Ekrem İmamoğlu'ndan ''Sıla Şentürk'' isyanı: Artık bir kılınız kımıldasa

NE OLMUŞTU?

Giresun'da Hüseyin Can Gökçek, ailesi tarafından nişanlandırılan 16 yaşındaki Sıla Şentürk'ü bıçakla boğazını keserek öldürdü. Polis ekipleri, kaçan Gökçek'i il dışına çıkmak için gittiği havalimanında yakaladı.

YORUMLAR
500
Bakan Soylu'dan Marmaris'teki yangın üzerinden İmamoğlu'na gönderme: Karda, depremde beyefendiler tatilde Bakan Soylu'dan Marmaris'teki yangın üzerinden İmamoğlu'na gönderme: Karda, depremde beyefendiler tatilde Vatandaş, Kılıçdaroğlu'na tavlada meydan okudu: Benimle tavla oynarsan, oyumu sana vereceğim Vatandaş, Kılıçdaroğlu'na tavlada meydan okudu: Benimle tavla oynarsan, oyumu sana vereceğim Ekrem İmamoğlu: 23 Haziran Demokrasi Zaferi, 16 Milyonun Bu Ülkenin Yöneticilerine Verdiği Bir Demokrasi Muhtırasıdır Ekrem İmamoğlu: 23 Haziran Demokrasi Zaferi, 16 Milyonun Bu Ülkenin Yöneticilerine Verdiği Bir Demokrasi Muhtırasıdır

Son Dakika Politika Ekrem İmamoğlu'ndan ''Sıla Şentürk'' isyanı: Artık bir kılınız kımıldasa - Son Dakika


Advertisement