OYAK Genel Müdürü'nün Ofisi Arandı - Son Dakika
Politika

OYAK Genel Müdürü'nün Ofisi Arandı

OYAK Genel Müdürü\'nün Ofisi Arandı

Danıştay saldırısına yönelik soruşturma kapsamında Etiler'de OYAK Genel Müdürü Şerif Coşkun Ulusoy'un ofis olarak kullandığı iddia edilen adreste yapılan arama tamamlandı.

03.01.2012 20:38
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Özel yetkili İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekilliğince yürütülen "Danıştay saldırısında kamera kayıtlarının silinerek delillerin karartıldığı" iddiasına yönelik soruşturma kapsamında Etiler'de OYAK Genel Müdürü Şerif Coşkun Ulusoy'un ofis olarak kullandığı iddia edilen adreste yapılan arama tamamlandı.

Cengiz Topel Caddesi Gülşen Sokak'ta OYAK Genel Müdürü Şerif Coşkun Ulusoy'un ofis olarak kullandığı iddia edilen adreste, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, avukatlar nezaretinde sabah saat 08.00 sıralarında başlayan arama, saat 19.40'ta sona erdi.

Polis ekipleri, evrak çantaları ve bilgisayar imajı almaya yarayan teçhizatla birlikte söz konusu adresten ayrıldı.

Soruşturma kapsamında, OYAK genel müdür yardımcıları ve teknisyenlerin de aralarında bulunduğu 9 kişi gözaltına alınmıştı. İstanbul ve Ankara'da gözaltına alınan 9 kişinin ev ve adresleriyle OYAK güvenlik şirketlerinin İstanbul ve Ankara şubelerinde arama başlatılmıştı.

- İSTANBUL

Kaynak: AA

Son Dakika Politika OYAK Genel Müdürü'nün Ofisi Arandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Depremde eşini ve oğlunu kaybeden AKP Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin yeniden evlendi
  22:33 Depremde eşini ve oğlunu kaybeden AKP Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin yeniden evlendi

  AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, 52 yaşındaki Avukat Naz Akdoğan ile evlendi. Şatafatlı nikah törenine siyaset camiasından önemli isimler katıldı. Çetin, 6 Şubat depremlerinde eşini ve oğlunu kaybetmişti.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'na Başkanlık Edecek
  22:33 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'na Başkanlık Edecek

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilecek Kabine Toplantısı'na başkanlık edecek. Toplantının ana gündem maddeleri ise gıda ve et fiyatları, yerel seçim, iç ve dış politikadaki gelişmeler, öğretmen atamaları ve F-16 tedarikinde gelinen son aşama olacak.

 • Türkiye'nin Afrika açılımıyla 3. Antalya Diplomasi Forumu'na yoğun ilgi
  22:20 Türkiye'nin Afrika açılımıyla 3. Antalya Diplomasi Forumu'na yoğun ilgi

  Türkiye'nin Afrika açılımının etkisiyle düzenlenen 3. Antalya Diplomasi Forumu'na, Afrika ülkelerinden 7 devlet başkanı, 2 başbakan ve 25 dışişleri bakanı katıldı. ADF'ye, Cibuti, Esvatini, Gine Bissau, Orta Afrika Cumhuriyeti, Somali, Kongo Demokratik Cumhuriyeti ve Madagaskar gibi ülkelerin liderleri de katıldı. Ayrıca, pek çok ülkenin dışişleri bakanı ve diğer üst düzey yetkililer de foruma iştirak etti.

 • İBB Başkanı İmamoğlu Avcılar'da halk buluşmasına katıldı
  22:19 İBB Başkanı İmamoğlu Avcılar'da halk buluşmasına katıldı

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Avcılar'da düzenlenen halk buluşmasında konuştu. İmamoğlu, meydanlarının aile meydanı olduğunu vurgulayarak, Atatürk'ün değerlerine olan borçlarını ödeyeceklerini söyledi. Avcılar'da yürütülen çalışmaları anlatan İmamoğlu, engellemelere rağmen yılmayacaklarını belirtti ve Avcılar Belediye Başkan adayı Utku Caner Çaykara için oy istedi.

 • Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Antalya Diplomasi Forumu'nu değerlendirdi
  22:01 Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Antalya Diplomasi Forumu'nu değerlendirdi

  Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, 3. Antalya Diplomasi Forumu'nun tamamlandığını belirterek, forumun küresel bir marka ve fikir platformu olduğunu vurguladı. Fidan, katılımcılara teşekkür ederken, ADF 2024'ün düzenlenmesinde emeği geçenleri kutladı.

 • Erkan Baş:
  22:00 Erkan Baş: "Çankaya Gibi Birçok Yerde de Bir Muhalefet Tembelliği Başladı.

  Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş, “31 Mart’tan 1 Nisan’a bir umut taşıyacaksak eğer emekçi mahallelerinde yeni bir alternatifin doğuşuna işaret ediyoruz. Muhalefetin de değişmesi lazım dedik ya, nasıl AKP-MHP ‘Buralar bizim kalemiz’ diye düşünüyorsa, Çankaya gibi birçok yerde de bir muhalefet tembelliği başladı. ‘Buranın onurlu insanları nasılsa bunlara oy vermez, o zaman buraya ceketimizi asar kazanırız’ diye düşünüyorlar. Biz bu seçimde o ceketleri gardıroplara asmaya geldik” dedi.

 • TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Fildişi Sahili'ne resmi ziyaret gerçekleştirmek üzere Abdijan'a geldi
  21:57 TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Fildişi Sahili'ne resmi ziyaret gerçekleştirmek üzere Abdijan'a geldi

  TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, İSİPAB 18'inci Konferansı'na katılmak ve resmi ziyarette bulunmak üzere Fildişi Sahili'nin Abdijan şehrine geldi. Kurtulmuş, konferans kapsamında ikili görüşmeler yapacak ve çeşitli konularda çağrıda bulunacak. Ayrıca, Fildişi Sahili Devlet Başkanı ve Başbakanı ile görüşecek, gençlik forumuna katılacak ve okul açılışları yapacak. Ziyaretinde TBMM Türkiye Delegasyonu üyeleri de yer alacak.

 • Murat Kurum, TOKİ mağdurlarının sloganını destek sanarak ''Allah razı olsun'' dedi
  21:50 Murat Kurum, TOKİ mağdurlarının sloganını destek sanarak "Allah razı olsun" dedi

  Cumhur İttifikakı'nın İBB adayı Murat Kurum, İstanbul'da katıldığı bir etkinlikte TOKİ mağdurları tarafından protesto edildi. Konuşması ''Mağdurlar burada, Murat Kurum buraya'' sloganları ile kesilen Kurum, bu sloganların endisine destek amacıyla atıldığını düşünerek ''Allah razı olsun" ifadelerini kullandı.


Advertisement