Saadet Partisi, Gaziosmanpaşa Adayını Tanıttı - Son Dakika
Politika

Saadet Partisi, Gaziosmanpaşa Adayını Tanıttı

Saadet Partisi, Gaziosmanpaşa Adayını Tanıttı

Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: "Emaneti sahibine teslim etmeliyiz. Milli görüş, bütün engellemelere rağmen Fatihlerin, Kanunilerin, Yavuzların emanetine sahip çıkacak"

28.10.2013 00:07

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, emanetin sahibine teslim edilmesi gerektiğini belirterek, "Milli görüş, bütün engellemelere rağmen Fatihlerin, Kanunilerin, Yavuzların emanetine sahip çıkacak" dedi.

Saadet Partisi Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı Bilal Ay, Sultangazi'deki Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi'nde düzenlenen organizasyonla tanıtıldı.

Organizasyona katılan Kamalak, yaptığı konuşmada, aday tanıtım toplantısı dolayısıyla toplanıldığını dile getirerek, şunları söyledi:

"Bu, işin bahanesidir, gerekçesidir; biz, gerçekte burada, hak nizamın İslam birliğinin temellerini oluşturmak üzere bir araya geldik. Türkiye, önümüzdeki seçimlerde, falan adayı, filan adayı değil, 'Haçlı birliği mi, İslam birliği mi?' seçimi yapacak. İstanbul'un gerçek sahibi milli görüşçülerdir. Neden emaneti asıl sahibine vermiyoruz? Emaneti sahibine teslim etmeliyiz. Milli görüş, bütün engellemelere rağmen Fatihlerin, Kanunilerin, Yavuzların emanetine sahip çıkacak."

"Milli görüş, hizmetten uzaklaştırıldığından bu yana Gaziosmanpaşa'ya hizmet yapılmadığını" savunan Kamalak, "Hırsıza, soysuza, yolsuza 'paydos' diyorsanız, adres bellidir:  Saadet Partisi. Hizmet bekliyorsanız adres bellidir: Milli görüşün tek adresi olan Saadet Partisi. Oğlunuza, çocuğunuza, torununuza iş istiyorsanız adres Saadet Partisi'dir. Yatırım yapmayan, fabrikalar kurmayan ülkelerin, işsizliği, fakirliği yenmesi mümkün mü? Elbette mümkün değildir, Ağır sanayi, hızlı sanayi diyen milli görüştür" diye konuştu.

Kamalak, katılımcılara şöyle seslendi:

"Bulunduğunuz ilçeden başlamak üzere, bu güzelim Türkiye'yi yaşanabilir bir ülke yapmaya var mısınız? İslam coğrafyasına lider olan, önder olan büyük Türkiye'yi kurmak için, yeniden büyük Türkiye'yi kurmak için var mısınız? Bölünmüş olan İslam coğrafyasını birleştirmek için var mısınız? Tüm insanlık için, adil bir dünya için, yaşanabilir dünya kurmak için var mısınız?"

Saadet Partisi Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Bilal Ay da adaylığıyla ilgili yaptığı konuşmada, Gaziosmanpaşa halkının ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri milli görüş olarak kendilerinin yapabileceğini ifade etti.

Ellerindeki tüm imkanları kullanarak topluma hizmet edeceklerini söyleyen Ay, yol haritalarının temiz siyaset, temiz yönetim ve temiz toplum olduğunu belirtti. - İstanbul

Kaynak: AA

Son Dakika Politika Saadet Partisi, Gaziosmanpaşa Adayını Tanıttı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement