SON DAKİKA HAMZA YERLİKAYA HABERLERİ

Son Dakika Hamza Yerlikaya Haberleri

 • 13 Aralık 2018 14:49 Hamza Yerlikaya, Badmintoncularla Antrenman Yaptı Hamza Yerlikaya, Badmintoncularla Antrenman Yaptı - Hamza Yerlikaya, badmintoncularla antrenman yaptı Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Yerlikaya: "Son zamanda badmintonda ciddi bir çıkış var" "Bu çıkışın hızlı bir şekilde devam etmesini diliyoruz"İSTANBUL - Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, badmintoncularla antrenman...
 • 13 Aralık 2018 14:16 Hamza Yerlikaya, Badmintoncularla Antrenman Yaptı Hamza Yerlikaya, Badmintoncularla Antrenman Yaptı Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, badmintoncularla antrenman yaparak, sohbet etti.
 • 13 Aralık 2018 12:13 Hamza Yerlikaya: Her Şey Türk Sporunun Başarılı Olması İçin Hamza Yerlikaya: Her Şey Türk Sporunun Başarılı Olması İçin Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Badminton Federasyon Başkanı Murat Özmekik ile birlikte Badminton Federasyonu'na ait tesisleri gezdi.
 • 13 Aralık 2018 12:07 Spor Bakan Yardımcısı Yerlikaya "Badmintonda Ciddi Çıkış Var" Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Badminton Federasyonu'na ait kamp eğitim ve federasyon binasını ziyaret etti.
 • 13 Aralık 2018 09:53 Hamza Yerlikaya: Hamza Yerlikaya: "Badmintonda Ciddi Bir Yükseliş Var" Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Badminton Federasyonu'na ait kamp eğitim ve federasyon binasını ziyaret etti.
 • 13 Aralık 2018 09:52 Hamza Yerlikaya, Badmintoncularla Antrenman Yaptı Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, badmintoncularla antrenman yaparak, sohbet etti.
 • 05 Aralık 2018 03:04 Hamza Yerlikaya, Milli Judocularla Tatamiye Çıktı! Hamza Yerlikaya, Milli Judocularla Tatamiye Çıktı! Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde (TOHM) çalışmalarını sürdüren genç ve ümit milli judocuların antrenmanını ziyaret etti.
 • 04 Aralık 2018 21:39 Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Milli Judocuların Antrenmanını Ziyaret Etti Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Milli Judocuların Antrenmanını Ziyaret Etti Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, milli judocuların antrenmanını ziyaret etti(Tür: Spor)
 • 04 Aralık 2018 21:30 Bakan Yardımcısı Yerlikaya, Milli Judocuların Antrenmanını Ziyaret Etti Hamza Yerlikaya: "Spor, bir yaşam biçimi olmalı ve hayatın her alanında yer almalı""Daha büyük atılımlarımız ve yatırımlarımız olacak""Hiçbir çalışmanın kaybedeni olmaz" ANKARA - Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde (TOHM) çalışmalarını...
 • 04 Aralık 2018 21:24 Hamza Yerlikaya, Milli Judocularla Mindere Çıktı Hamza Yerlikaya, Milli Judocularla Mindere Çıktı - Hamza Yerlikaya, milli judocularla mindere çıktı Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya: "Makam odalarında oturarak değil, yerine gelerek sporcularımızın hangi his içinde olduklarını yaşayarak görüyor ve hizmet ediyoruz"ANKARA - Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya,...
 • 04 Aralık 2018 21:23 Bakan Yardımcısı Yerlikaya, Milli Judocuların Antrenmanını Ziyaret Etti Bakan Yardımcısı Yerlikaya, Milli Judocuların Antrenmanını Ziyaret Etti Hamza Yerlikaya: "Spor, bir yaşam biçimi olmalı ve hayatın her alanında yer almalı""Daha büyük atılımlarımız ve yatırımlarımız olacak""Hiçbir çalışmanın kaybedeni olmaz"ANKARA - Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde (TOHM) çalışmalarını...
 • 04 Aralık 2018 21:17 Hamza Yerlikaya, Milli Judocularla Tatamiye Çıktı Hamza Yerlikaya, Milli Judocularla Tatamiye Çıktı Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde (TOHM) çalışmalarını sürdüren genç ve ümit milli judocuların antrenmanını ziyaret etti.
 • 04 Aralık 2018 21:06 Hamza Yerlikaya, Milli Judocularla Mindere Çıktı Hamza Yerlikaya, Milli Judocularla Mindere Çıktı Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde (TOHM) çalışmalarını sürdüren genç ve ümit milli judocuların antrenmanını ziyaret etti.
 • 04 Aralık 2018 21:00 Hamza Yerlikaya, Milli Judocularla Mindere Çıktı Hamza Yerlikaya, Milli Judocularla Mindere Çıktı Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nde (TOHM) çalışmalarını sürdüren genç ve ümit milli judocuların antrenmanını ziyaret etti.
 • 04 Aralık 2018 20:19 Hamza Yerlikaya, Milli Judocularla Tatamiye Çıktı Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde (TOHM) çalışmalarını sürdüren genç ve ümit milli judocuların antrenmanını ziyaret etti.
 • 04 Aralık 2018 16:20 Engelsiz Maç'ın Başlama Vuruşunu Bakan Yardımcısı Yerlikaya Yaptı ANKARA / DHADünya Engelliler Günü kapsamında Ankara'da oynanan ve başlama vuruşunu Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'nın yaptığı futbol maçında sahaya çıkan Ampute Futbol Milli Takımı, Şöhretler Karması'nı 5-4 mağlup etti.
 • 04 Aralık 2018 16:09 Engelsiz Maç'ın Başlama Vuruşunu Bakan Yardımcısı Yerlikaya Yaptı Engelsiz Maç'ın Başlama Vuruşunu Bakan Yardımcısı Yerlikaya Yaptı ANKARA / DHADünya Engelliler Günü kapsamında Ankara'da oynanan ve başlama vuruşunu Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'nın yaptığı futbol maçında sahaya çıkan Ampute Futbol Milli Takımı, Şöhretler Karması'nı 5-4 mağlup etti.
 • 29 Kasım 2018 21:12 Yıldırım Demirören'den Hamza Yerlikaya'ya Ziyaret! Yıldırım Demirören'den Hamza Yerlikaya'ya Ziyaret! Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'yı makamında ziyaret etti.
 • 29 Kasım 2018 17:51 Yıldırım Demirören'den Hamza Yerlikaya'ya Ziyaret Yıldırım Demirören'den Hamza Yerlikaya'ya Ziyaret Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'yı makamında ziyaret etti.
 • 29 Kasım 2018 11:45 Edirne Heyeti, Bakan Yardımcısı Yerlikaya'yı Ziyaret Etti Edirne Heyeti, Bakan Yardımcısı Yerlikaya'yı Ziyaret Etti Edirne heyeti, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'yı ziyaret etti.
 • 24 Kasım 2018 14:51 Kick Boksta 22 Madalya En büyük destekçilerimiz Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na, Bakan Yardımcımız Sayın Hamza Yerlikaya'ya, Bakan Yardımcımız Sayın Sinan Aksu'ya, Spor Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Baykan'a, Spor Toto Teşkilat Başkanı Sayın Bünyamin Bozgeyik'e, Gençlik ve Spor Bakanlığına, bizlerden dualarını esirgemeyen camiamıza ve yüce milletimize teşekkür ediyorum
 • 08 Kasım 2018 00:35 Alpay Özalan'dan Hamza Yerlikaya'ya Ziyaret Alpay Özalan'dan Hamza Yerlikaya'ya Ziyaret AK Parti Milletvekili Alpay Özalan, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'yı ziyaret etti.
 • 07 Kasım 2018 21:57 Alpay Özalan'dan Hamza Yerlikaya'ya Ziyaret - İstanbul Alpay Özalan'dan Hamza Yerlikaya'ya Ziyaret - İstanbul AK Parti Milletvekili Alpay Özalan, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'yı ziyaret etti.
 • 07 Kasım 2018 20:54 Alpay Özalan'dan Hamza Yerlikaya'ya Ziyaret AK Parti Milletvekili Alpay Özalan, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'yı ziyaret etti.
 • 07 Kasım 2018 18:16 Alpay Özalan'dan Yerlikaya'ya Ziyaret Alpay Özalan'dan Yerlikaya'ya Ziyaret AK Parti Milletvekili Alpay Özalan, Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya’yı ziyaret etti.
 • 02 Kasım 2018 20:58 Galatasaray - Fenerbahçe Maçına Doğru Galatasaray - Fenerbahçe Maçına Doğru Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcısı Hamza Yerlikaya, A Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu ve AK Parti milletvekili Alpay Özalan maçı izlemek için stada geldi.
 • 01 Kasım 2018 23:56 Bakan Yardımcısı Yerlikaya, KKTC'de Ziyaretler Yaptı Bakan Yardımcısı Yerlikaya, KKTC'de Ziyaretler Yaptı GENÇLİK ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Hamza Yerlikaya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde ziyaretlerde bulundu.
 • 01 Kasım 2018 09:18 Hamza Yerlikaya'nın Adı Okula Verildi Uluslararası Güreş Federasyonları Birliği (FILA) tarafından "Asrın Güreşçisi" unvanı verilen Türk grekoromen güreşçisi, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'nın adı Sivas Tuzlugöl Mahallesi'nde yapımı süren 24 derslikli okula verildi.
 • 31 Ekim 2018 19:09 Asrın Güreşçisi Hamza Yerlika'nın Adı Okula Verildi Asrın Güreşçisi Hamza Yerlika'nın Adı Okula Verildi Uluslararası Güreş Federasyonları Birliği (FILA) tarafından ’Asrın Güreşçisi’ unvanı verilen Türk grekoromen güreşçisi, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya’nın adı memleketi Sivas’ta Tuzlugöl Mahallesi’nde yapımına devam edilen 24 derslikli okula verildi.
 • 31 Ekim 2018 17:34 Bakan Yardımcısı Yerlikaya, Öğretmenin Mesajına Duyarsız Kalmadı Bakan Yardımcısı Yerlikaya, Öğretmenin Mesajına Duyarsız Kalmadı Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Tokat’a görev yapan bir öğretmenin öğrencileri için istediği masa tenisi masası talebine duyarsız kalmadı.
 • 21 Ekim 2018 21:20 Hamza Yerlikaya'nın Taha Akgül'e Güveni Tam - Budapeşte Hamza Yerlikaya'nın Taha Akgül'e Güveni Tam - Budapeşte Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, olimpiyat şampiyonu Taha Akgül'ün Dünya Güreş Şampiyonası'nda talihsizlik yaşadığını belirtip, "Aslan yattığı yerden hızlı bir şekilde kalkacaktır.
 • 21 Ekim 2018 18:52 Hamza Yerlikaya'nın Taha Akgül'e Güveni Tam Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, olimpiyat şampiyonu Taha Akgül'ün Dünya Güreş Şampiyonası'nda talihsizlik yaşadığını belirtip, "Aslan yattığı yerden hızlı bir şekilde kalkacaktır.
 • 16 Ekim 2018 22:13 Şampiyonlar Ödül Töreni Etkinliğe, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'ın yanı sıra çok sayıda federasyon başkanı da katıldı
 • 13 Ekim 2018 16:07 Hamza Yerlikaya Spor Salonu Açıldı Hamza Yerlikaya Spor Salonu Açıldı - Hamza Yerlikaya Spor Salonu açıldıİSTANBUL - Galatasaray Ataşehir Spor Okulları tarafından Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya adına yapılan Hamza Yerlikaya Spor Salonu'nun açılışı gerçekleştirildi.
 • 13 Ekim 2018 15:51 Hamza Yerlikaya Spor Salonu Açıldı - İstanbul Hamza Yerlikaya Spor Salonu Açıldı - İstanbul Galatasaray Ataşehir Spor Okulları'nın Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya adına yaptırdığı spor salonu açılışı gerçekleştirildi.
 • 13 Ekim 2018 15:51 Hamza Yerlikaya Spor Salonu Açıldı Hamza Yerlikaya Spor Salonu Açıldı Galatasaray Ataşehir Spor Okulları tarafından Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya adına yapılan Hamza Yerlikaya Spor Salonu'nun açılışı gerçekleştirildi.
 • 13 Ekim 2018 15:37 Hamza Yerlikaya Spor Salonu Açıldı Galatasaray Ataşehir Spor Okulları'nın Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya adına yaptırdığı spor salonunun açılışı gerçekleştirildi.
 • 13 Ekim 2018 15:25 Hamza Yerlikaya Spor Salonu Açıldı Hamza Yerlikaya Spor Salonu Açıldı Galatasaray Ataşehir Spor Okulları tarafından Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya adına yapılan Hamza Yerlikaya Spor Salonu’nun açılışı gerçekleştirildi.
 • 13 Ekim 2018 00:12 Hamza Yerlikaya Özel Röportajı Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Özgür Buzbaş'ın uzattığı mikrofona ülke spor gündeminden kariyer hedeflerine kadar birçok konuda değerlendirmede bulundu.
 • 12 Ekim 2018 15:41 Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Yerlikaya, Gençlerle Buluştu Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ankara Hacı Bayram Veli Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu'ndaki üniversiteli gençlerle bir araya geldi.
 • 12 Ekim 2018 15:28 Spor Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Yerlikaya, Gençlerle Buluştu Spor Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Yerlikaya, Gençlerle Buluştu Spor Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Yerlikaya, gençlerle buluştuGençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Yerlikaya, gençlerle buluştuANKARA, (DHA)Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ankara Hacı Bayram Veli Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu'ndaki...
 • 12 Ekim 2018 15:17 Hamza Yerlikaya Gençlerle Buluştu Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ankara Hacı Bayram Veli Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu'ndaki üniversiteli gençlerle bir araya geldi.
 • 12 Ekim 2018 15:04 Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Yerlikaya, Gençlerle Buluştu Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Yerlikaya, Gençlerle Buluştu Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ankara Hacı Bayram Veli Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu'ndaki üniversiteli gençlerle bir araya geldi.
 • 12 Ekim 2018 14:49 Düzeltme) Bakan Yardımcısı Yerlikaya, Gençlerle Buluştu Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ankara Hacı Bayram Veli Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’ndaki üniversiteli gençlerle bir araya geldi.
 • 12 Ekim 2018 14:24 Bakan Yardımcısı Yerlikaya Gençlerle Buluştu Bakan Yardımcısı Yerlikaya Gençlerle Buluştu Bakan Yardımcısı Yerlikaya gençlerle buluştuANKARA - Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Gençlik Vakfı Ankara Hacı Bayram Veli Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu'ndaki üniversiteli gençlerle bir araya geldi.
 • 12 Ekim 2018 13:34 Bakan Yardımcısı Yerlikaya, Gençlerle Buluştu Bakan Yardımcısı Yerlikaya, Gençlerle Buluştu Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ankara Hacı Bayram Veli Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’ndaki üniversiteli gençlerle bir araya geldi.
 • 10 Ekim 2018 22:35 Eski Futbolculardan Hamza Yerlikaya'ya Ziyaret! Eski Futbolculardan Hamza Yerlikaya'ya Ziyaret! Fenerbahçeli eski milli futbolcular Tuncay Şanlı, Semih Şentürk ve Serdar Kulbilge, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'yı ziyaret etti.
 • 10 Ekim 2018 20:36 Fenerbahçeli Eski Futbolculardan Hamza Yerlikaya'ya Ziyaret Fenerbahçeli Eski Futbolculardan Hamza Yerlikaya'ya Ziyaret Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, futbolculuk dönemlerinde Fenerbahçe'de de forma giyen eski milli sporcular Tuncay Şanlı, Semih Şentürk ve Serdar Kulbilge ile bakanlık merkez binada bir araya geldi.
 • 10 Ekim 2018 20:22 Fenerbahçeli Eski Futbolcular Tuncay Şanlı, Semih Şentürk ve Serdar Kulbilge, Hamza Yerlikaya'yı Ziyaret Etti Fenerbahçeli Eski Futbolcular Tuncay Şanlı, Semih Şentürk ve Serdar Kulbilge, Hamza Yerlikaya'yı Ziyaret Etti Fenerbahçeli eski futbolcular; Tuncay Şanlı, Semih Şentürk ve Serdar Kulbilge, Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'yı ziyaret etti.
 • 10 Ekim 2018 18:08 Eski Futbolculardan Hamza Yerlikaya'ya Ziyaret Fenerbahçeli eski milli futbolcular Tuncay Şanlı, Semih Şentürk ve Serdar Kulbilge, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'yı ziyaret etti.