TBMM Başkanı Şentop ve İçişleri Bakanı Soylu, Trabzon Günleri'nin açılışına katıldı - Son Dakika

TBMM Başkanı Şentop ve İçişleri Bakanı Soylu, Trabzon Günleri'nin açılışına katıldı

27.05.2022 00:58
TBMM Başkanı Şentop ve İçişleri Bakanı Soylu, Trabzon Günleri'nin açılışına katıldı

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara'da düzenlenen Trabzon Günleri'nin açılış törenine katıldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara'da düzenlenen Trabzon Günleri'nin açılış törenine katıldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Başkent Millet Bahçesi AKM'de düzenlenen Trabzon Günleri'nin açılış törenine katıldı. Törene Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, milletvekilleri, davetliler ve vatandaşlar iştirak etti. TBMM Başkanı Şentop, İçişleri Bakanı Soylu ve protokol katılımcıları kurdele keserek Trabzon Günleri'nin açılışını gerçekleştirdi.

"Trabzon Günleri'nin Ankara'da yapılıyor olması çok sevindirici"

TBMM Başkanı Şentop, korona virüs önlemlerinin azalmasıyla vatandaşların birbiriyle sarılabildiğini, muhabbet edebildiğini hatırlatarak, "Bu münasebetle böyle güzel bir ortamda Trabzon Günleri'nin Ankara'da yapılıyor olması çok sevindirici, memnuniyet verici. Ben hayırlı olmasını diliyorum. Trabzon'u, Trabzonluları hepimiz biliyoruz. Ama burada Trabzon'a dair kültürel unsurları daha yakından görebilmek, Ankaralıların Trabzon'a gitmeden Trabzon'un buraya gelmesi suretiyle bunları burada müşahede etmelerine imkan verecek. Burada yapılan çalışmalar, hazırlıklar bunu gösteriyor" dedi.

Bakan Soylu ise Trabzon Günleri'nin hayırlı olmasını diledi.

Bugün başlayan Trabzon Günleri, 29 Mayıs Pazar gününe kadar Başkent Millet Bahçesi AKM'de ziyaretçilerini bekliyor. - ANKARA

YORUMLAR
500
Şentop, Cezayir-Türkiye Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Guesri'yi kabul etti Şentop, Cezayir-Türkiye Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Guesri'yi kabul etti Özdağ, kendisine 'maşa' diyen Soylu'ya yanıt verdi: Sülü, Türkiye'ye en büyük tehdit sen ve zihniyetindir! Biz şeytanla aynı safta durmayız! Özdağ, kendisine 'maşa' diyen Soylu'ya yanıt verdi: Sülü, Türkiye'ye en büyük tehdit sen ve zihniyetindir! Biz şeytanla aynı safta durmayız! Ahlat'ta 30 ilin el sanatları ve yöresel lezzetleri tanıtıldı Ahlat'ta 30 ilin el sanatları ve yöresel lezzetleri tanıtıldı
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika TBMM Başkanı Şentop ve İçişleri Bakanı Soylu, Trabzon Günleri'nin açılışına katıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement