SON DAKİKA SÜLEYMAN SOYLU HABERLERİ

Son Dakika Süleyman Soylu Haberleri

 • 23 Temmuz 2017 01:58 Bayburt Içişleri Bakanı Süleyman Soylu Bayburt Valiliğini Ziyaret Etti Bayburt Içişleri Bakanı Süleyman Soylu Bayburt Valiliğini Ziyaret Etti Bayburt İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Bayburt Valiliğini ziyaret etti (2)(Tür: Yurt)
 • 23 Temmuz 2017 00:00 Bayburt Içişleri Bakanı Süleyman Soylu Bayburt Valiliğini Ziyaret Etti Bayburt Içişleri Bakanı Süleyman Soylu Bayburt Valiliğini Ziyaret Etti Bayburt İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Bayburt Valiliğini ziyaret etti(Tür: Yurt)
 • 22 Temmuz 2017 22:00 İçişleri Bakanı Soylu: (3) İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Komşu şehrimiz Gümüşhane'nin kıymetli evladını (PKK'lı teröristlerce katledilen sınıf öğretmeni Necmettin Yılmaz) bugün geçtiğim Pülümür yolunda şehit edenler haklı, biz haksızız. PKK haklı, biz haksısız. Bu, nasıl adalettir?
 • 22 Temmuz 2017 21:02 İçişleri Bakanı Soylu: (2) İçişleri Bakanı Soylu: (2) İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bilmenizi istiyorum ki en büyük gücümüz gördük ki demokrasidir, reydir, oydur, sandıktır.
 • 22 Temmuz 2017 21:00 Soylu: Soylu: "Biz Adaletli, Hakkaniyetli Bir Milletiz" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin Alman şirketlerine soruşturma başlattığı iddialarına ilişkin, "Biz adaletli, hakkaniyetli bir milletiz. Kendi parasını buraya (Türkiye) emanet eden, yatırım yapan, bizim insanımıza istihdam sağlayan hiçbir insana yanlış düşünmeyiz.
 • 22 Temmuz 2017 20:57 Soylu: Soylu: "Ak Parti Iradesi Sadece Bir Siyasi Parti Iradesi Değildir" - AK Parti Bayburt İl Başkanlığı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun konuşması BAYBURT - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Bayburt İl Başkanlığı'nda partililer ile bir araya geldi.
 • 22 Temmuz 2017 20:50 Bakan Ağbal, Memleketi Bayburt'ta Ekmek Fiyatını Yüksek Buldu (3) Bakan Ağbal, Memleketi Bayburt'ta Ekmek Fiyatını Yüksek Buldu (3) 'TERÖR GÜÇLERİ KORKACAK VE SIĞINACAK DELİK ARASIN'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Maliye Bakanı Naci Ağbal, AK Parti Bayburt İl Başkanlığı'nda partililerle bir araya geldi.
 • 22 Temmuz 2017 20:40 Bayburt Bakan Ağbal, Memleketi Bayburt'ta Ekmek Fiyatını Yüksek Buldu Bayburt Bakan Ağbal, Memleketi Bayburt'ta Ekmek Fiyatını Yüksek Buldu Bakan Ağbal, memleketi Bayburt'ta ekmek fiyatını yüksek buldu (3)'TERÖR GÜÇLERİ KORKACAK VE SIĞINACAK DELİK ARASIN'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Maliye Bakanı Naci Ağbal, AK Parti Bayburt İl Başkanlığı'nda partililerle bir araya geldi.
 • 22 Temmuz 2017 20:28 İçişleri Bakanı Soylu: (1) İçişleri Bakanı Soylu: (1) İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin Alman şirketlerine soruşturma başlattığı iddialarına ilişkin, "Biz adaletli, hakkaniyetli bir milletiz. Kendi parasını buraya (Türkiye) emanet eden, yatırım yapan, bizim insanımıza istihdam sağlayan hiçbir insana yanlış düşünmeyiz.
 • 22 Temmuz 2017 19:23 Soylu: Soylu: "16 Nisan Büyük Bir Yolculuğun Başlangıcıdır" - AK Parti Bayburt İl Başkanlığı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun konuşması BAYBURT - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Bayburt İl Başkanlığı'nda partililer ile bir araya geldi.
 • 22 Temmuz 2017 18:17 Bakan Soylu: Tunceli'de 3 Örgütten 186 Terörist Öldürüldü Bakan Soylu: Tunceli'de 3 Örgütten 186 Terörist Öldürüldü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şehit öğretmen Necmettin Yılmaz'ın aracının yakıldığı yere geldi. Burada terörle mücadeleyi değerlendiren Soylu, 10 ayda 3 örgütten 186 teröristin öldürüldüğünü belirtti.
 • 22 Temmuz 2017 17:55 Bakanlar Soylu ve Ağbal Bayburt'ta Bakanlar Soylu ve Ağbal Bayburt'ta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tunceli'de alınan tedbirlere ve güvenlikle ilgili atılan adımlara ilişkin, "Memnuniyetle ifade etmek isterim ki 1 Mart 2017 tarihinde attığımız adımların yüzde 90'ının, yüzde 95'inin ya başlamış olduğunu ya önemli bir bölümünün bittiğini ya da tamamlandığını gördük.
 • 22 Temmuz 2017 17:45 Dha Yurt Bülteni - 11 Dha Yurt Bülteni - 11 Bakan Soylu, şehit öğretmenin aracının yakıldığı yere gittiİÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Jandarma Genel komutanı Orgeneral Yaşar Güler ve Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Servet Yılmaz ile birlikte Tunceli'ye geldi.
 • 22 Temmuz 2017 17:42 Dha Yurt - Bakan Soylu, Şehit Öğretmenin Aracının Yakıldığı Yere Gitti Dha Yurt - Bakan Soylu, Şehit Öğretmenin Aracının Yakıldığı Yere Gitti İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Jandarma Genel komutanı Orgeneral Yaşar Güler ve Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Servet Yılmaz ile birlikte Tunceli'ye geldi.
 • 22 Temmuz 2017 17:38 Içişleri Bakanı Soylu'nun Ziyaretleri Içişleri Bakanı Soylu'nun Ziyaretleri İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'de faaliyet gösteren Alman şirketlerine soruşturma açıldığı iddialarına ilişkin, "Türkiye'de şu anda hiçbir yatırımcı yabancı şirketle ilgili herhangi bir soruşturma ve araştırma söz konusu değildir.
 • 22 Temmuz 2017 17:24 Içişleri Bakanı Soylu, Pülümür Vadisi'nde Içişleri Bakanı Soylu, Pülümür Vadisi'nde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Buradan milletimize de seslenmek istiyorum.
 • 22 Temmuz 2017 17:22 Dha Yurt Bülteni - 10 Haber: Taylan YILDIRIM - Kamera: Ergün TOS / SEYDİKEMER (Muğla), ===========================================Bakan Soylu şehit Necmettin öğretmenin kaçırıldığı yere gitti Tunceli Valiliği'ne yaptığı ziyaretin ardından şehit Necmettin öğretmenin kaçırıldığı yerde giden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,  "Öğretmenlik gibi kutsal bir mesleği yapan evladımızı katletmek insanlık dışı bir olaydır, hayvanlıktır
 • 22 Temmuz 2017 17:18 Dha Yurt - Bakan Soylu Şehit Necmettin Öğretmenin Kaçırıldığı Yere Gitti Tunceli Valiliği'ne yaptığı ziyaretin ardından şehit Necmettin öğretmenin kaçırıldığı yerde giden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Öğretmenlik gibi kutsal bir mesleği yapan evladımızı katletmek insanlık dışı bir olaydır, hayvanlıktır.
 • 22 Temmuz 2017 17:11 Bakan Ağbal, Memleketi Bayburt'ta Ekmek Fiyatını Yüksek Buldu (2) BAKAN SÜLEYMAN SOYLU BAYBURT'TATunceli'den helikopterle Bayburt'a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Jandarma Genel Komutanı Orgenaral Yaşar Güler, Maliye Bakanı Naci Ağbal ile birlikte Bayburt Valiliği'ni ziyaret etti.
 • 22 Temmuz 2017 16:55 Bakan Soylu, Şehit Öğretmenin Kaçırıldığı Yerde Bakan Soylu, Şehit Öğretmenin Kaçırıldığı Yerde Bakan Soylu, şehit öğretmenin kaçırıldığı yerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Özellikle öğretmenlik gibi kutsal bir mesleği yapan evladımızı katletmek insanlık dışı bir olay, hayvanlıktır" "Biz de onlara nasıl muamele edeceğimizi biliyoruz"TUNCELİ - Şehit öğretmen Necmettin Yılmaz'ın...
 • 22 Temmuz 2017 16:46 Içişleri Bakanı Soylu, Pülümür Vadisi'nde Içişleri Bakanı Soylu, Pülümür Vadisi'nde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, çeşitli temaslarda bulunmak amacıyla geldiği Tunceli'de, beraberinde Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler ve Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Servet Yılmaz, Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel, İl Jandarma Komutanı Albay Tekin Aktemur ve...
 • 22 Temmuz 2017 16:29 Bakan Soylu, Şehit Öğretmenin Kaçırıldığı Yerde: Bu Hayvanlara Nasıl Müdahale Edeceğimizi Biliyoruz Bakan Soylu, Şehit Öğretmenin Kaçırıldığı Yerde: Bu Hayvanlara Nasıl Müdahale Edeceğimizi Biliyoruz Şehit öğretmen Necmettin Yılmaz'ın kaçırıldığı yere giden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Öğretmenlik gibi kutsal bir mesleği yapan evladımızı katletmek insanlık dışı bir olaydır, hayvanlıktır" dedi.
 • 22 Temmuz 2017 16:28 Bakan Soylu ve Ağbal Bayburt'ta Bakan Soylu ve Ağbal Bayburt'ta Bakan Soylu ve Ağbal Bayburt'taBAYBURT - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Maliye Bakanı Naci Ağbal ve Jandarma Genel Komutanı Yaşar Güler bir takım temaslarda bulunmak üzere Bayburt'a geldi.
 • 22 Temmuz 2017 16:27 Bakan Soylu ve Ağbal Bayburt'ta Bakan Soylu ve Ağbal Bayburt'ta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Maliye Bakanı Naci Ağbal ve Jandarma Genel Komutanı Yaşar Güler bir takım temaslarda bulunmak üzere Bayburt’a geldi.
 • 22 Temmuz 2017 16:24 Bakanlar Soylu ve Ağbal Bayburt'ta Bakanlar Soylu ve Ağbal Bayburt'ta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tunceli'de alınan tedbirlere ve güvenlikle ilgili atılan adımlara ilişkin, "Memnuniyetle ifade etmek isterim ki 1 Mart 2017 tarihinde attığımız adımların yüzde 90'ının, yüzde 95'inin ya başlamış olduğunu ya önemli bir bölümünün bittiğini ya da tamamlandığını gördük.
 • 22 Temmuz 2017 15:32 İçişleri Bakanı Soylu, Pülümür Vadisi'nde İçişleri Bakanı Soylu, Pülümür Vadisi'nde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Buradan milletimize de seslenmek istiyorum.
 • 22 Temmuz 2017 15:10 İçişleri Bakanı Soylu, Tunceli'de İçişleri Bakanı Soylu, Tunceli'de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'de faaliyet gösteren Alman şirketlerine soruşturma açıldığı iddialarına ilişkin, "Türkiye'de şu anda hiçbir yatırımcı yabancı şirketle ilgili herhangi bir soruşturma ve araştırma söz konusu değildir.
 • 22 Temmuz 2017 14:26 Soylu: Soylu: "Terör Örgütünün Çaresizliğidir Bu" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tunceli Valiliğini ziyaretinde yaptığı açıklamada, öğretmen Necmettin Yılmaz'ın terör örgütü PKK tarafından katledilmesine ilişkin, "Bir terör örgütünün çaresizliğidir bu. Bu çaresizliği hep birlikte görüyoruz" dedi.
 • 22 Temmuz 2017 14:26 Soylu: Soylu: "Hiçbir Yabancı Şirketle Ilgili Araştırma veya Soruşturma Söz Konusu Değildir" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tunceli Valiliğini ziyaretinde yaptığı açıklamada, Alman şirketlerine soruşturma açıldığı iddiasına ilişkin, "Rutin ve standart işlemlerin dışında bir işlem sözkonusu değildir" dedi.
 • 22 Temmuz 2017 13:51 Hiçbir Alman Şirketi Ile Ilgili Soruşturma Söz Konusu Değildir Hiçbir Alman Şirketi Ile Ilgili Soruşturma Söz Konusu Değildir" Tunceli'ye gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Yaklaşık 10 aydır bu mahalde 186 terörist etkisiz hale getirdik.
 • 22 Temmuz 2017 13:35 İçişleri Bakanı Soylu: İçişleri Bakanı Soylu: "Hiçbir Alman Şirketi ile İlgili Soruşturma Söz Konusu Değildir" Tunceli’ye gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Yaklaşık 10 aydır bu mahalde 186 terörist etkisiz hale getirdik.
 • 22 Temmuz 2017 13:32 İçişleri Bakanı Soylu; İçişleri Bakanı Soylu;"10 Ayda Bu Mahalde 186 Terörist Etkisiz Hale Getirildi" İçişleri Bakanı Soylu;"10 ayda Bu mahalde 186 terörist etkisiz hale getirildi" -"Hiçbir Alman şirketi ile ilgili soruşturma söz konusu değildir" "Türkiye tehdit edilecek bir ülke değildir"TUNCELİ - Tunceli'ye gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu," Yaklaşık 10 aydır bu mahalde 186 terörist...
 • 22 Temmuz 2017 11:45 İçişleri Bakanı Soylu, Tunceli'de İçişleri Bakanı Soylu, Tunceli'de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler ile birlikte Tunceli’ye geldi.
 • 22 Temmuz 2017 11:42 Dha Yurt - Abonelerimizin Dikkatine... (Canlı Yayın) Dha Yurt - Abonelerimizin Dikkatine... (Canlı Yayın) CANLI YAYIN - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu açıklama yapıyor.
 • 22 Temmuz 2017 11:39 İçişleri Bakanı Soylu, Tunceli'de İçişleri Bakanı Soylu, Tunceli'de İçişleri Bakanı Soylu, Tunceli'deTUNCELİ - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler ile birlikte Tunceli'ye geldi.
 • 22 Temmuz 2017 11:24 Dha Yurt Bülteni-3 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sabah saatlerinde Tunceli'ye geldi (1) İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler ile birlikte Tunceli'ye geldi.
 • 22 Temmuz 2017 10:06 Dha Yurt - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sabah Saatlerinde Tunceli'ye Geldi (1) İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler ile birlikte Tunceli'ye geldi.
 • 22 Temmuz 2017 09:56 Türkiye Genelinde Trafik Denetlemesi: 5 milyon TL Ceza Kesildi Türkiye Genelinde Trafik Denetlemesi: 5 milyon TL Ceza Kesildi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatıyla Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı tarafından eş zamanlı olarak "Türkiye Güvenli Trafik Denetimi" yapıldı
 • 22 Temmuz 2017 09:46 81 Ilde Trafik Uygulaması: 19 Bin Sürücüye... 81 Ilde Trafik Uygulaması: 19 Bin Sürücüye... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatı ile Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı tarafından eş zamanlı olarak 'Türkiye Güvenli Trafik Denetimi' yapıldı
 • 22 Temmuz 2017 09:16 81 İlde 'Türkiye Güvenli Trafik Denetimi-3' Gerçekleştirildi 81 İlde 'Türkiye Güvenli Trafik Denetimi-3' Gerçekleştirildi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatları ile Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı tarafından eş zamanlı olarak 'Türkiye Güvenli Trafik Denetimi' yapıldı
 • 22 Temmuz 2017 09:02 81 Ilde 'Türkiye Güvenli Trafik Denetimi-3' Gerçekleştirildi 81 Ilde 'Türkiye Güvenli Trafik Denetimi-3' Gerçekleştirildi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatları ile Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı tarafından eş zamanlı olarak 'Türkiye Güvenli Trafik Denetimi' yapıldı
 • 22 Temmuz 2017 08:36 81 İlde 81 İlde "Türkiye Güvenli Trafik Denetimi-3" Gerçekleştirildi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatları ile Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı tarafından eş zamanlı olarak 'Türkiye Güvenli Trafik Denetimi' yapıldı
 • 22 Temmuz 2017 08:34 81 İlde "Türkiye Güvenli Trafik Denetimi-3" Gerçekleştirildi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatları ile Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı tarafından eş zamanlı olarak 'Türkiye Güvenli Trafik Denetimi' yapıldı
 • 22 Temmuz 2017 08:16 81 İlde 'Türkiye Güvenli Trafik Denetimi-3' Gerçekleştirildi 81 İlde 'Türkiye Güvenli Trafik Denetimi-3' Gerçekleştirildi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatları ile Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı tarafından eş zamanlı olarak 'Türkiye Güvenli Trafik Denetimi' yapıldı
 • 22 Temmuz 2017 08:15 Dha Ankara- 81 İlde 'Türkiye Güvenli Trafik Denetimi-3' Gerçekleştirildi Dha Ankara- 81 İlde 'Türkiye Güvenli Trafik Denetimi-3' Gerçekleştirildi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatları ile Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı tarafından eş zamanlı olarak 'Türkiye Güvenli Trafik Denetimi' yapıldı
 • 22 Temmuz 2017 08:04 Türkiye Güvenli Trafik Denetimi-3 Türkiye Güvenli Trafik Denetimi-3" Uygulaması Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatları doğrultusunda Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı tarafından ülke genelinde eş zamanlı olarak "Türkiye Güvenli Trafik Denetimi-3" gerçekleştirildi
 • 22 Temmuz 2017 07:40 Türkiye Güvenli Trafik Denetimi-3" Uygulaması Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatları doğrultusunda Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı tarafından ülke genelinde eş zamanlı olarak "Türkiye Güvenli Trafik Denetimi-3" gerçekleştirildi
 • 21 Temmuz 2017 18:40 Bitlis ve Artvin Arasında Gönül Köprüleri Kuruldu Bitlis ve Artvin Arasında Gönül Köprüleri Kuruldu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu himayesinde gerçekleştirilen “Kardeş Şehirler Köprüsü” projesi kapsamında Bitlis’ten bir heyet, Artvin’e 4 gün süren bir gezi programı düzenledi.
 • 20 Temmuz 2017 14:54 Necmettin Öğretmeni Şehit Eden Teröristlerin Öldürülmesi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Kahramanlarımız Tunceli Pülümür'de şehit öğretmenimiz Necmettin Yılmaz'ın kanını yerde bırakmadı.
 • 20 Temmuz 2017 13:26 Soylu : Kahramanlarımız, Öğretmenimiz Necmettin Yılmaz'ın Kanını Yerde Bırakmadı, 5 Terörist... İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, twitter hesabından "Kahramanlarımız Tunceli Pülümür 'de şehit öğretmenimiz Necmettin Yılmaz'ın kanını yerde bırakmadı.