Son dakika Sabancı Merkez Camii haberleri, Sabancı Merkez Camii son dakika, son dakika Sabancı Merkez Camii

Son Dakika Sabancı Merkez Camii Haberleri

Son dakika Sabancı Merkez Camii haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son sabancı merkez camii haberleri anında burada.

 • 31.07.2020 09:51 Sosyal mesafeli bayram namazı kılındı Sosyal mesafeli bayram namazı kılındı

  Sosyal mesafeli bayram namazı kılındıADANA'da Kurban Bayramı'nın gelmesiyle camilere akın eden vatandaşlar, sosyal mesafe ve maske kuralına uyarak bayram namazı kıldı.

 • 29.05.2020 15:46 ADANA Türkiye'nin en büyük ikinci camisinde 74 gün sonra ilk cuma namazı ADANA Türkiye'nin en büyük ikinci camisinde 74 gün sonra ilk cuma namazı

  Türkiye'nin en büyük ikinci camisinde 74 gün sonra ilk cuma namazıADANA Sabancı Merkez Camii'nde, 74 gün sonra ilk cuma namazı sosyal mesafe kurallarına uygun olarak kılındı.

 • 22.05.2020 10:21 Alparslan Kuytul, koronavirüs tedbirlerini protesto etmek için vakıf üyeleriyle sokakta namaz kıldı Alparslan Kuytul, koronavirüs tedbirlerini protesto etmek için vakıf üyeleriyle sokakta namaz kıldı

  Alparslan Kuytul'un koronavirüs tedbirlerini reddettiğini açıklamasının ardından, namaz kılma bahanesiyle camide toplanan Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı üyeleri polis tarafından gözaltına alındı. Gözaltıları protesto eden Kuytul ve vakıf üyeleri kaldırımda toplu namaz kıldı.

 • 22.05.2020 10:15 Alparslan Kuytul'dan korona virüs tedbirlerine yönelik provokasyon girişimi Alparslan Kuytul'dan korona virüs tedbirlerine yönelik provokasyon girişimi

  Adana'da Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı üyeleri, sözde hocaları Alparslan Kuytul'un "Bayramda sokağa çıkma yasağı ilan etmek İslam'a ve Müslümanlara ihanettir" açıklamasının ardından sosyal mesafe kurallarını hiçe sayarak Sabancı Merkez Camii avlusunda namaz kılma bahanesi ile toplandı.

 • 23.04.2020 14:39 Alkollü vatandaş, sokağa çıkma yasağına rağmen kaldırımda sızdı Alkollü vatandaş, sokağa çıkma yasağına rağmen kaldırımda sızdı

  Adana'da aşırı alkollü vatandaş, sokağa çıkma yasağına rağmen kaldırımda sızdı. Polis ve sağlık ekipleri tarafından uyandırılamayan şahıs, ambulansla hastaneye götürüldü.

 • 29.02.2020 14:56 Adana şehidini uğurladı Adana şehidini uğurladı

  Adana'da şehit Uzman Çavuş Selman Cankara toprağa verildiSURİYE'nin İdlib kentinde rejimin düzenlediği hava saldırısında şehit olan askerlerden Piyade Uzman Çavuş Selman Cankara'nın (26) cenazesi, memleketi Adana'da son yolculuğuna uğurlandı.

 • 29.02.2020 13:50 Adana'da şehit Uzman Çavuş Selman Cankara toprağa verildi Adana'da şehit Uzman Çavuş Selman Cankara toprağa verildi

  SURİYE'nin İdlib kentinde rejimin düzenlediği hava saldırısında şehit olan askerlerden Piyade Uzman Çavuş Selman Cankara'nın (26) cenazesi, memleketi Adana'da son yolculuğuna uğurlandı.

 • 27.02.2020 20:51 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: "İkinci duyuruya kadar umre talepleri alınmayacak"

  Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Suudi Arabistan'ın korona virüse karşı tedbir amaçlı umre ziyaretini geçici süreliğine durdurduğunu belirterek, "Bugünden itibaren umreye gitmek için müracaatta bulunan kardeşlerimiz ikinci bir duyuruya kadar umreye müracaat edemeyeceklerdir" dedi.

 • 27.02.2020 20:48 Diyanet işleri başkanı erbaş umre mescid-i nebevi ziyaretleri iptal Diyanet işleri başkanı erbaş umre mescid-i nebevi ziyaretleri iptal

  Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Umre Mescid-i Nebevi ziyaretleri iptalREGAİB Kandili programı için Adana'ya gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr.

 • 27.02.2020 20:38 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Umre Mescid-i Nebevi ziyaretleri iptal Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Umre Mescid-i Nebevi ziyaretleri iptal

  REGAİB Kandili programı için Adana'ya gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Suudi Arabistan'ın bugün koronovirüs tehlikesine tedbir almak için umre ziyaretini durdurduğunu belirterek, "Bugünden itibaren umreye gitmek için müracaatta bulunan kardeşlerimiz ikinci bir duyuruya kadar...

 • 27.02.2020 20:35 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: "İkinci duyuruya kadar umre talepleri alınmayacak"

  Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Suudi Arabistan'ın korona virüse karşı tedbir amaçlı umre ziyaretini geçici süreliğine durdurduğunu belirterek, "Bugünden itibaren umreye gitmek için müracaatta bulunan kardeşlerimiz ikinci bir duyuruya kadar umreye müracaat edemeyeceklerdir" dedi.

 • 06.11.2019 13:34 Unutamayacakları güzel anlar yaşadılar Unutamayacakları güzel anlar yaşadılar

  Yılın yorgunluk ve stresini atmak için tatil planları yapan gezi severler; geçtiğimiz hafta Adapir Sakarya ile çıktıkları 5 günlük Gap turunda unutamayacakları zamanlar yaşadı.

 • 15.09.2019 14:26 8 aylık bebeğin şehit babasına son bakışı yürekleri dağladı 8 aylık bebeğin şehit babasına son bakışı yürekleri dağladı

  Iğdır'da görev yaparken kazada yaralanıp, kaldırıldığı hastanede şehit olan Uzman Çavuş Remzi Hatipoğlu'nun 8 aylık bebeği Yiğit Remzi Hatipoğlu'nun törende babasına son bakışı herkesi ağlattı.

 • 15.09.2019 13:52 8 aylık bebeğin şehit babasına son bakışı yürekleri dağladı 8 aylık bebeğin şehit babasına son bakışı yürekleri dağladı

  Iğdır'da görev yaparken kazada yaralanıp, kaldırıldığı hastanede şehit olan Uzman Çavuş Remzi Hatipoğlu'nun 8 aylık bebeği Yiğit Remzi Hatipoğlu'nun törende babasına son bakışı herkesi ağlattı.

 • 15.09.2019 09:36 Iğdır'da yaralanan uzman çavuş şehit düştü Iğdır'da yaralanan uzman çavuş şehit düştü

  Iğdır'da devriye görevi sırasında kaza yaparak yaralanan uzman çavuş şehit düştü.

 • 15.09.2019 09:25 Iğdır'da yaralanan uzman çavuş şehit düştü Iğdır'da yaralanan uzman çavuş şehit düştü

  Iğdır'da devriye görevi sırasında kaza yaparak yaralanan uzman çavuş şehit düştü.

 • 08.09.2019 20:29 Adana'da Adana'da "hayat namazla güzeldir" etkinliği

  Adana'da "hayat namazla güzeldir" etkinliği düzenlendi.

 • 07.09.2019 17:42 Şehit Uzman Çavuş Yenier son yolculuğuna uğurlandı Şehit Uzman Çavuş Yenier son yolculuğuna uğurlandı

  Şehit Uzman Çavuş Yenier son yolculuğuna uğurlandıADANA - İstanbul Havalimanı yolunda tıra arkadan çarparak şehit olan motorlu jandarma trafik timinde görevli Uzman Çavuş Ali Cenk Yenier, memleketi Adana'da son yolculuğuna uğurlandı.

 • 07.09.2019 17:06 Kazada şehit olan uzman çavuş yenier, son yolculuğuna uğurlandı Kazada şehit olan uzman çavuş yenier, son yolculuğuna uğurlandı

  İSTANBUL Havalimanı yolunda, seyir halindeki TIR'a motosikletiyle arkadan çarparak şehit olan jandarma trafik timinde görevli Uzman Çavuş Ali Cenk Yenier (35), memleketi Adana'da toprağa verildi.

 • 07.09.2019 16:42 Kazada şehit olan uzman çavuş yenier, son yolculuğuna uğurlandı Kazada şehit olan uzman çavuş yenier, son yolculuğuna uğurlandı

  İSTANBUL Havalimanı yolunda, seyir halindeki TIR'a motosikletiyle arkadan çarparak şehit olan jandarma trafik timinde görevli Uzman Çavuş Ali Cenk Yenier (35), memleketi Adana'da toprağa verildi.

 • 07.09.2019 15:41 Şehit Uzman Çavuş Yenier, son yolculuğuna uğurlandı Şehit Uzman Çavuş Yenier, son yolculuğuna uğurlandı

  İstanbul Havalimanı yolunda tıra arkadan çarparak şehit olan motorlu jandarma trafik timinde görevli Uzman Çavuş Ali Cenk Yenier, memleketi Adana'da son yolculuğuna uğurlandı.

 • 27.07.2019 15:49 Şehit Sözleşmeli Er Metin Yıldız, son yolculuğuna uğurlandı

  HAKKARİ'nin Çukurca ilçesi sınır bölgesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Metin Yıldız (27), memleketi Adana'da düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

 • 27.07.2019 15:08 Şehidin kız kardeşinin Şehidin kız kardeşinin "İki ay sonra düğünü vardı, çok erken gitti" sözleri yürekleri dağladı

  Şehidin kız kardeşinin "İki ay sonra düğünü vardı, çok erken gitti" sözleri yürekleri dağladı Adanalı şehidin kız kardeşi Nida Yıldız, ağabeyini Türk bayrağına sarılı tabutuna sarılarak son yolculuğuna uğurladı Zap şehidi Metin Yıldız, memleketi Adana'da son yolculuğuna uğurlanırken,...

 • 27.07.2019 14:44 DHA YURT BÜLTENİ-12

  Şehit Sözleşmeli Er Metin Yıldız, son yolculuğuna uğurlandı Hakkari'nin Çukurca ilçesi sınır bölgesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Metin Yıldız (27), memleketi Adana'da düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

 • 27.07.2019 14:41 Şehidin kız kardeşinin sözleri yürekleri dağladı Şehidin kız kardeşinin sözleri yürekleri dağladı

  Hakkari'de PKK'lı teröristlerin saldırısında şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Metin Yıldız, Adana'da son yolculuğuna uğurlandı. Törende şehidin kız kardeşinin, "Dik duruyorum, üzülüyorum sadece. İki ay sonra düğünü vardı, çok erken gitti" sözleri yürekleri dağladı.

 • 27.07.2019 14:32 Şehit Sözleşmeli Er Metin Yıldız, son yolculuğuna uğurlandı Şehit Sözleşmeli Er Metin Yıldız, son yolculuğuna uğurlandı

  HAKKARİ'nin Çukurca ilçesi sınır bölgesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Metin Yıldız (27), memleketi Adana'da düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

 • 26.07.2019 18:20 Adana'ya şehit ateşi düştü Adana'ya şehit ateşi düştü

  Adana'ya şehit ateşi düştü Piyade Sözleşmeli Er Metin Yıldız, teröristlerin roketli taciz ateşi sonucu şehit olduADANA - Hakkari'nin Çukurca ilçesi sınır bölgesinde PKK'lı teröristlerin saldırısında şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Metin Yıldız'ın Adana'daki baba ocağına ateş düştü.

 • 26.07.2019 17:25 Adana'ya şehit ateşi düştü

  HAKKARİ'nin Çukurca ilçesi sınırında PKK'lı teröristlerin saldırısı sonrası çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Metin Yıldız'ın (27), acı haberi, Adana'daki ailesine ulaştı.

 • 26.07.2019 17:24 Adana'ya şehit ateşi düştü Adana'ya şehit ateşi düştü

  Adana'ya şehit ateşi düştüHAKKARİ'nin Çukurca ilçesi sınırında PKK'lı teröristlerin saldırısı sonrası çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Metin Yıldız'ın (27), acı haberi, Adana'daki ailesine ulaştı.

 • 26.07.2019 17:22 Adana'ya şehit ateşi düştü (2) Adana'ya şehit ateşi düştü (2)

  EKİM AYINDA EVLENECEKTİŞehit Piyade Sözleşmeli Er Metin Yıldız'ın (27) naaşı öğleden sonra hava yolu ile Adana'ya getirildi.

 • 26.07.2019 17:14 DHA YURT BÜLTENİ-14

  Adana'ya şehit ateşi düştüHAKKARİ'nin Çukurca ilçesi sınırında PKK'lı teröristlerin saldırısı sonrası çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Metin Yıldız'ın (27), acı haberi, Adana'daki ailesine ulaştı.

 • 26.07.2019 15:34 DHA YURT BÜLTENİ-11

  111)ADANA'YA ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ Hakkari'nin Çukurca ilçesi sınırında PKK'lı teröristlerin saldırısı sonrası çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Metin Yıldız'ın (27), acı haberi, Adana'daki ailesine ulaştı.

 • 26.07.2019 15:03 Adana'ya şehit ateşi düştü Adana'ya şehit ateşi düştü

  HAKKARİ'nin Çukurca ilçesi sınırında PKK'lı teröristlerin saldırısı sonrası çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Metin Yıldız'ın (27), acı haberi, Adana'daki ailesine ulaştı.

 • 26.07.2019 14:56 Adana'ya şehit ateşi düştü Adana'ya şehit ateşi düştü

  Hakkari'nin Çukurca ilçesi sınır bölgesinde PKK'lı teröristlerin saldırısında şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Metin Yıldız'ın Adana'daki baba ocağına ateş düştü.

 • 18.07.2019 15:37 Şehit Uzman Çavuş Gökçü, son yolculuğuna uğurlandı

  ŞIRNAK'ta, arazi arama tarama faaliyeti sırasında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu ağır yaralanan, tedavi gördüğü hastanede 6 gün sonra şehit olan Uzman Çavuş Soner Gökçü (24), memleketi Adana'da düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

 • 18.07.2019 14:38 ADANA Şehit Soner Gökçü, törenle son yolculuğuna uğurlandı ADANA Şehit Soner Gökçü, törenle son yolculuğuna uğurlandı

  Şehit Soner Gökçü, törenle son yolculuğuna uğurlandıŞırnak'ta el yapımı patlayıcının (EYP) infilak etmesi sonucu ağır yaralanan ve tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde şehit düşen Uzman Çavuş Soner Gökçü (24), memleketi Adana'da düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

 • 18.07.2019 14:23 Şehit Uzman Çavuş Gökçü, son yolculuğuna uğurlandı Şehit Uzman Çavuş Gökçü, son yolculuğuna uğurlandı

  ŞIRNAK'ta, arazi arama tarama faaliyeti sırasında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu ağır yaralanan, tedavi gördüğü hastanede 6 gün sonra şehit olan Uzman Çavuş Soner Gökçü (24), memleketi Adana'da düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

 • 18.07.2019 14:18 DHA YURT BÜLTENİ-11

  Şehit Soner Gökçü, törenle son yolculuğuna uğurlandıŞırnak'ta el yapımı patlayıcının (EYP) infilak etmesi sonucu ağır yaralanan ve tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde şehit düşen Uzman Çavuş Soner Gökçü (24), memleketi Adana'da düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

 • 18.07.2019 14:15 Şırnak şehidi son yolculuğuna uğurlandı Şırnak şehidi son yolculuğuna uğurlandı

  Şırnak'ta bölücü terör örgütü mensuplarınca araziye yerleştirilen EYP'nin patlaması sonucu tedavi gördüğü hastanede şehit olan Piyade Uzman Çavuş Soner Gökçü (24) memleketi Adana'da son yolculuğuna uğurlandı.

 • 18.07.2019 14:10 Şırnak şehidi son yolculuğuna uğurlandı Şırnak şehidi son yolculuğuna uğurlandı

  Şırnak'ta bölücü terör örgütü mensuplarınca araziye yerleştirilen EYP'nin patlaması sonucu tedavi gördüğü hastanede şehit olan Piyade Uzman Çavuş Soner Gökçü (24) memleketi Adana'da son yolculuğuna uğurlandı.

 • 18.07.2019 11:06 DHA YURT BÜLTENİ-5

  DÜZCE'DE SEL; 10 KİŞİ MAHSUR 1)MAHSUR KALANLAR KURTARILDIDüzce'nin Cumayeri ilçesinde meydana gelen sel ve su baskını ile birlikte heyelan nedeniyle mahsur kalan 10 kişiden 8'i kurtarıldı.

 • 18.07.2019 09:24 Yaralı uzman çavuş, tedavi gördüğü hastanede şehit oldu Yaralı uzman çavuş, tedavi gördüğü hastanede şehit oldu

  ŞIRNAK'ta el yapımı patlayıcının (EYP) infilak etmesi sonucu ağır yaralanan Uzman Çavuş Soner Gökçü (24), tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.

 • 11.07.2019 02:01 Adana, 'Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne hazır Adana, 'Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne hazır

  - Adana, 'Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne hazır Bu yıl 3'üncüsü düzenlenen 15 Temmuz şehitlerini anma etkinliğine yoğun katılım bekleniyor Adana Milli İradeye Saygı Platformu Başkan Yardımcısı Mustafa Karslıoğlu, "Şehitlerimizin kalbini kırabilecek en küçük hareketten bile kaçınıyoruz"ADANA...

 • 10.07.2019 13:45 Adana, 'Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne hazır Adana, 'Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne hazır

  Adana Milli İradeye Saygı Platformu Başkan Yardımcısı Mustafa Karslıoğlu, 15 Temmuz gecesinin hafızalardaki yerini tazeleyeceği ve bu yıl 3'üncüsü düzenlenecek 'Demokrasi ve Milli Birlik Günü' etkinliğinin hazırlıklarının tamamlandığını söyledi.

 • 07.07.2019 18:15 DHA YURT BÜLTENİ -16

  Şehit Uzman Onbaşı Şevik, Adana'da son yolculuğa uğurlandıŞanlıurfa'da denetleme sırasında fenalaşan ve tedaviye alındığı hastanede 11 gün sonra şehit olan Uzman Onbaşı Kuddusi Volkan Şevik, memleketi Adana'da, gözyaşlarıyla toprağa verildi.

 • 07.07.2019 17:55 ADANA Şehit Uzman Onbaşı Şevik, Adana'da son yolculuğa uğurlandı ADANA Şehit Uzman Onbaşı Şevik, Adana'da son yolculuğa uğurlandı

  Şehit Uzman Onbaşı Şevik, Adana'da son yolculuğa uğurlandıŞanlıurfa'da denetleme sırasında fenalaşan ve tedaviye alındığı hastanede 11 gün sonra şehit olan Uzman Onbaşı Kuddusi Volkan Şevik, memleketi Adana'da, gözyaşlarıyla toprağa verildi.

 • 07.07.2019 17:55 Şehit Uzman Onbaşı Şevik, Adana'da son yolculuğa uğurlandı (YENİDEN)

  ŞANLIURFA'da denetleme sırasında fenalaşan ve tedaviye alındığı hastanede 11 gün sonra şehit olan Uzman Onbaşı Kuddusi Volkan Şevik, memleketi Adana'da, gözyaşlarıyla toprağa verildi.

 • 07.07.2019 17:53 Şehit Uzman Onbaşı Şevik, Adana'da son yolculuğa uğurlandı

  ŞANLIURFA'da denetleme sırasında fenalaşan ve tedaviye alındığı hastanede 11 gün sonra şehit olan Uzman Onbaşı Kuddusi Volkan Şevik, memleketi Adana'da, gözyaşlarıyla toprağa verildi.

 • 07.07.2019 17:50 Şehit Uzman Onbaşı Kuddusi Volkan Şevik son yolculuğuna uğurlandı Şehit Uzman Onbaşı Kuddusi Volkan Şevik son yolculuğuna uğurlandı

  Şehit Uzman Onbaşı Kuddusi Volkan Şevik son yolculuğuna uğurlandı Şehit babası oğlunu asker selamıyla son yolculuğuna uğurladı Şanlıurfa'da denetim sırasında fenalaşan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Uzman onbaşı Kuddusi Volkan Şevik son yolcuğuna uğurlandıADANA - Şanlıurfa'da...

 • 07.07.2019 17:10 Şehit Uzman Onbaşı Şevik, Adana'da son yolculuğa uğurlandı

  Şanlıurfa'da denetleme sırasında fenalaşan ve tedaviye alındığı hastanede 11 gün sonra şehit olan Uzman Onbaşı Kuddusi Volkan Şevik, memleketi Adana'da, gözyaşlarıyla toprağa verildi.