SON DAKİKA SADİZM HABERLERİ

Son Dakika Sadizm Haberleri

 • 13 Eylül 2018 15:42 1. Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali Kapsamında 14 Eylül'de 1. Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali Kapsamında 14 Eylül'de 1. Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali'nin üçüncü gösterisi 14 Eylül günü gerçekleştirilecek olan Tosca operası olacak.
 • 10 Eylül 2018 10:58 Sosyal Medya Trolleri Kitleleri Manipüle Edebiliyor Sosyal Medya Trolleri Kitleleri Manipüle Edebiliyor" Sosyal Medya Uzmanı Ümit Sanlav, sosyal medya trollerinin kullanıcıları kandırarak, eğlence, siyasi, kara propaganda, dezenformasyon, konularında kullandıklarını söyledi.
 • 01 Mart 2018 09:27 Evini Zindana Dönüştürdü, Erkeklerin Sıra Dışı Fantezilerini Gerçekleştiriyor Evini Zindana Dönüştürdü, Erkeklerin Sıra Dışı Fantezilerini Gerçekleştiriyor Metres Bliss lakabıyla bilinen İngiliz kadın, zindana dönüştürdüğü evinde tasmayla gezdirilmek ya da işkence görmek gibi fantezileri olan erkeklere hizmet veriyor.
 • 25 Aralık 2017 18:08 İsrailli Milletvekilinden, Filistinli Tutukluların Ailelerine Saldırı İsrail'deki Likud Partisi milletvekili Oren Hazan'ın, İsrail hapishanelerindeki Filistinli tutukluların ailelerini taşıyan otobüsü durdurarak, tutukluların yakınlarına sözlü saldırıda bulunduğu ve hakaret ettiği bildirildi.
 • 17 Mayıs 2017 15:21 Moors Katili Olarak Bilinen Ian Brady Akıl Hastanesinde Öldü Moors Katili Olarak Bilinen Ian Brady Akıl Hastanesinde Öldü İngiltere'yi işlediği çocuk cinayetleriyle şoke eden katil Ian Brady, bu hafta başında tutulduğu akıl hastanesinde öldü.
 • 07 Şubat 2017 16:06 "Tüy Kalemler - Quılls" 11 Şubat Cumartesi Akşamı Unıq Hall'de! Edebiyatın en aykırı isimlerinden kabul edilen doğanın, ahlak kurallarının ve Sadizm'in kurucusu Marquis de Sade'ın hayatının Charenton Akıl Hastanesi'nde geçirdiği son dönemini sahneye taşıyan ve sezon boyu UNIQ Hall'de sahnelenecek olan"Tüy Kalemler -Quills", 11 Şubat Cumartesi gecesi sanatseverleri bekliyor
 • 03 Şubat 2017 12:22 Hayvanlara Yapılan İşkencenin Hukuki ve Psikolojik Açıdan Nedenleri Hayvanlara Yapılan İşkencenin Hukuki ve Psikolojik Açıdan Nedenleri IHAAW105826-GEN/03-02-2017- Hayvanlara yapılan işkencenin hukuki ve psikolojik açıdan nedenleriÇiler ÖzceylanİSTANBUL (İHA) - İstanbul Aydın Üniversitesinde (İAÜ) öğretim üyeleri Yrd. Doç. Dr. Pakize Ezgi Akbulut ve Yrd. Doç. Dr.
 • 03 Şubat 2017 11:34 Hayvanlara Yapılan İşkencenin Hukuki ve Psikolojik Açıdan Nedenleri Hayvanlara Yapılan İşkencenin Hukuki ve Psikolojik Açıdan Nedenleri İstanbul Aydın Üniversitesinde (İAÜ) öğretim üyeleri Yrd. Doç. Dr. Pakize Ezgi Akbulut ve Yrd. Doç. Dr. Şahide Güliz Kolburan, Türkiye’de sık sık meydana gelen hayvanlara yapılan eziyetleri hukuki ve psikolojik açıdan ele aldı.
 • 02 Haziran 2016 12:16 Eski Haber Spikeri Alp Buğdaycı Cezaevinde Ölü Bulundu Eski Haber Spikeri Alp Buğdaycı Cezaevinde Ölü Bulundu Metris Cezaevi'nde yatan eski haber spikeri Alp Buğdaycı, cezaevinde ölü bulundu. Buğdaycı'nın ismi yazar Metin Kaçan'la tecavüz iddiasına karışmıştı.
 • 11 Mayıs 2016 11:49 Sadomazoşist Tecavüzcü Hakim Karşısına Çıktı Sadomazoşist Tecavüzcü Hakim Karşısına Çıktı Beş kadına tecavüz etmek suçuyla hakim karşısına çıkan sadomazoşist adamın itirafları mahkeme salonunda bulunanları hayretler içinde bıraktı.
 • 28 Ocak 2016 00:45 Lol 6.2 Yama Notları ve Çıkış Tarihi Lol 6.2 Yama Notları ve Çıkış Tarihi R – Sadizm BEKLEME SÜRESİ Bütün seviyelerde 75 saniye ? 100/85/70 saniye Elise İki halinde de taban hareket hızı azaldı
 • 23 Ocak 2016 16:16 Beştepe'de Leyla Zana İsmi Nasıl Gündeme Geldi? Beştepe'de Leyla Zana İsmi Nasıl Gündeme Geldi? Leyla Zana'nın görüşme teklifini Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda gündeme Oral Çalışlar getirmiş. Erdoğan, "Üzerinde düşünelim" demiş.
 • 21 Mayıs 2015 12:43 Uluslararası Sinema ve Din Sempozyumu Başlıyor Sevindi), Değerler Psikolojisi Perspektifinden Türk Sinemasında Din Görevlisi İmajı (Mustafa Koç), Rivette'nin Rahibe Filmi: Sadizm ve Mazoşizm Arasında Din (Paolo Stellin - Claudio Rozzoni), Çocuk Teolojisi Açısından Mısır Prensi Musa (The Prince Of Egypt) Çizgi Filmi (Halise Kader Ayata), Senaryo Veri Kaynağı Olarak İslam Kaynakları (Kasım Şulul), İlk Tufan Filmi ve Kitab-ı Mukaddes ile İlgili Animasyon Filmlerin Doğuşu (David Shepherd), Bir İbadet Biçimi Olarak Sinema: Tarkovski Örneği (Fatih İbiş), Kuzuların Sessizliği Filmi Çerçevesinden M
 • 31 Mart 2015 21:16 Lol 3/30 Pbe Güncellemeleri Mundo Sadizm (R): Bekleme süresi: (Tüm seviyelerde 75)  › (75/65/55) Evelynn Karanlık Cinnet (W): YENİ Etki – Yetenek rakibe isabet edince Evelynn, 3 saniye boyunca 4 hareket hızı hazanır
 • 22 Ocak 2015 10:32 İzmir'de Kültür Sanat İzmir'de Kültür Sanat İzmir Devlet Opera ve Balesi, Giacomo Puccini'nin Tosca operasının prömiyerini 27 Ocak'ta Elhamra Sahnesinde gerçekleştirecek.
 • 21 Eylül 2014 09:37 Kanadalı Bilim İnsanları: İnternet Trolleri Narsist, Psikopat ve Sadistler Kanadalı bilim insanlarının internet kullanıcıları üzerinde yaptığı araştırmanın sonucuna göre internet trollerinin makyavelizm, narsizm, psikopati ve sadizm gibi psikiyatrik hastalıklarda görülen davranış bozukluklarına sahip oldukları ortaya çıktı.
 • 14 Ağustos 2014 15:12 MHP'li Yalçın: Erdoğan'ın Sistemi Tıkamaya Hakkı ve Yetkisi Yoktur MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, halkın AK Partiyle Anayasa'yı değiştirecek veya başkanlık sistemini getirecek yetkiyi vermediğini ifade ederek, "Erdoğan'ın, icranın işlerine burnunu sokması demek rejim krizi ve siyasi buhran demektir.
 • 06 Aralık 2013 11:52 "Yaban Hayatı Vahşice Öldürülüyor" Kuzey Doğa Derneği Başkanı Şekercioğlu, son 3 haftada yaban hayat katlimanının arttığını belirterek, "Yaban hayatı vahşice öldürülüyor." dedi.
 • 06 Aralık 2013 10:08 Çağan Şekercioğlu Yaban Hayat Katliamlarını Kınadı Çağan Şekercioğlu Yaban Hayat Katliamlarını Kınadı Kuzey Doğa Derneği Başkanı ve Utah Üniversitesinde öğretim üyesi Doç.Dr.Çağan Şekercioğlu, ülke genelinde leopar, vaşak, karakulak, ilk uydu vericili dişi kurt Asena'nın da öldürülmesiyle ilgili endişelerini dile getirirken Yaban hayatı vahşice...
 • 22 Ekim 2013 15:25 Yky'den Farklı Bir Kitap: Yüz Karası
Yky'den Farklı Bir Kitap: Yüz Karası Carnivia üçlemesinin ilki olan ve Yapı Kredi Yayınları'ndan çıkan Yüz Karası, Bosna Savaşı'nda ABD'nin rolünü araştıran çokkatmanlı bir polisiye.
 • 19 Eylül 2013 12:25 "Tambakı" Yaptırıp "Fışırdayan" İçeceğiz Türk Dil Kurumunun Oluşturduğu Çalışma Grubu Tıp... -Tambakı, ararbulur, fışırdayan Çalışma grubunun bazı tıp terimleri için bulduğu Türkçe karşılıklar şöyle: -Bazofil: Moryuvar   -X-bain: Çarpı bacak   -Eozinofil: Gülyuvar    -Anksiyete: Kaygı    -Aerosol: Püskürtü    -Algoritma: Akış basamakları   -Anabolizan madde: Özümleten madde   -Anevrizma: Baloncuk   -Antienflamatuar: Yangıgiderir   -Atrofi: Körelme   -By-pass: Köprüleme   -Check-up: Tambakı   -Dedektör: Ararbulur   -Dejeneratif: Yozlaştırıcı   Depresyon: Çökkünlük   -Dezenfeksiyon: Bulaş savma   -Diyafram: Böleç   -Efervesan: Fışırdayan    Ekartör: Ayırgaç   -EKG: Yürek çizgesi   -Endoskop:  İçgöreç   -Endoskopi: İçbakı   -Fenomen: Görüngü   -Fertil: Döllergen   -Fistül: Akarca   -Megaloluk: Büyüklenmecilik   -Motivasyon: Güdülenim   -Nüks: Depreşim   Refleks: Tepke   -Sadizm: Elezerlik   -Sendrom: Belirge   -Spazm: Ani kasılım   -Halusinasyon: Varsanı    -Hemofiltrasyon: Kansüzdürüm   -Hipermetrop: Yakıngörmez   -İmmünizasyon: Bağışıklama   -Akut: İvegen   -Kronik: Süregen   -Benign: İyicil   -Malign: Kötücül   -Hermafroidizm: Erdişilik   -Pürülan: İrinli   -Radyoaktif: Işınyayan - Ankara
 • 07 Ağustos 2013 14:59 AK Parti'li Çelik: Bu Güne Kadar Olduğu Gibi Eğer Yanlış Yaparsanız Karşılığını Bulursunuz AK Parti'li Çelik: Bu Güne Kadar Olduğu Gibi Eğer Yanlış Yaparsanız Karşılığını Bulursunuz AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, sonbahar aylarında yeni eylemlerin başlayacağına ilişkin bir soruyu yanıtlarken, "Hiç kimse sonbaharda şu olacak bu olacak, özellikle hükümete kızanlar ellerini ovuşturmasınlar,"...
 • 28 Aralık 2012 08:10 Maske, Takılabilir Heykel Maske, Takılabilir Heykel Simya Galeri Maske, Takılabilir heykel, Heykel sergisi 21 Mart'a kadar devam edecek.
 • 09 Kasım 2012 21:13 Norveç Norveç'te geçen Temmuz ayında düzenlediği saldırılarda 77 kişiyi öldürmekten 21 yıl hapis cezasına çarptırılan Anders Behring Breivik, hapishanede insanlık dışı koşullarda tutulduğu ve ifade özgürlüğü elinden alındığı için şikayette bulundu.
 • 10 Eylül 2012 17:20 Gürsel Tekin; CHP'ye Gücün Yetmeyecek Başbakan Gürsel Tekin; CHP'ye Gücün Yetmeyecek Başbakan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a seslenerek, "Basına, medyaya, muhalefete gücün yetiyor."
 • 13 Nisan 2012 11:52 Müftülükten Sahipsiz Hayvanların Yaşam Hakkı Hutbesi Müftülükten Sahipsiz Hayvanların Yaşam Hakkı Hutbesi İzmir'de bin 800 camide sahipsiz hayvanlar için hutbe okunup, onların yaşam hakkına saygı duyulması istenecek.
 • 25 Ocak 2012 08:26 "Türk Erkeği Hans Değil Ki..." Bugünün gazete manşetlerine yansıyan gündemin önemli konuları.
 • 29 Aralık 2011 18:59 Çelik: Asla Bir Kasıt Olamaz Çelik: Asla Bir Kasıt Olamaz AK Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Türkiye'nin Irak sınırındaki olayla ilgili olarak, "Eğer olay şu ana kadar ortaya çıkmış şekliyle vuku bulmuşsa asla bir kasıt olamaz.
 • 20 Mart 2011 11:46 Zülfü Livaneli'nden "Serenad" Semra Orkan - Sanatçı, Yazar Zülfü Livaneli,
 • 23 Şubat 2011 10:30 Rockçılara Kötü Haber Rockçılara Kötü Haber Bu Ülkede Rap ve Rock Müzik Şeytan İlan Edildi.