Son dakika Sadullah Güneş haberleri, Sadullah Güneş son dakika, son dakika Sadullah Güneş

Son Dakika Sadullah Güneş Haberleri

Son dakika Sadullah Güneş haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son sadullah güneş haberleri anında burada.

 • 20.03.2015 20 Mar 13:59 Çanakkale Şehitleri ve Çözüm Süreci İçin Mevlit Okuttular Çanakkale Şehitleri ve Çözüm Süreci İçin Mevlit Okuttular

  Midyat’ta bir grup sivil toplum kuruluşu, Çanakkale’de şehit düşen Mardinliler ile Çanakkale şehitlerini anmak ve devam eden çözüm sürecinin selamete ermesi için mevlid-i şerif okuttu.

 • 19.03.2015 19 Mar 12:31 Özkan İmamlarla Bir Araya Geldi Özkan İmamlarla Bir Araya Geldi

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mardin Milletvekili aday adayı Dr. Nihat Özkan, din adamları ile yemekte bir araya geldi.

 • 26.11.2014 26 Kas 13:43 Midyat Sorunlarını Tartışma Platformu Kaymakam Bingöl'ü Ziyaret Etti Midyat Sorunlarını Tartışma Platformu Kaymakam Bingöl'ü Ziyaret Etti

  Mardin'in Midyat ilçesinde tarihi kente yaşanan sorunlar ve bu sorunların son bulması amacıyla fikirler üretmek için bir araya gelen, arlarında Sivil Toplum Kuruluşları, işadamları ve eğitimcilerden oluşan ‘Midyat Sorunlarını Tartışma ve Çözüm Yolları Platformu’ kurulduktan sonra ilk ziyaretini Kaymakam Oğuzhan Bingöl’e gerçekleştirdi.

 • 19.05.2014 19 May 15:23 Soma'daki Maden Faciası Soma'daki Maden Faciası

  Bağımsız Diyanet ve Vakıf Hizmetleri Çalışanları Sendikası Mardin Şube Başkanı Sadullah Güneş, Manisa'nın Soma ilçesinde meydana gelen maden faciasıyla ilgili taziye mesajı yayımladı.

 • 24.03.2013 24 Mar 15:32 Diyanet Hizmet-Sen Mardin İl Temsilcisi Güneş Açıklaması Diyanet Hizmet-Sen Mardin İl Temsilcisi Güneş Açıklaması

  Diyanet Hizmet-Sen Mardin İl Temsilcisi Sadullah Güneş, Türkiye'nin her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı bulunduğunu belirtti.

 • 28.02.2013 28 Şub 13:12 Başhekim Arıkan'dan Din Adamına Anlamlı Ziyaret Başhekim Arıkan'dan Din Adamına Anlamlı Ziyaret

  Mardin'in Midyat Devlet Hastanesi Başhekimi ve Yöneticisi Opr.Dr.Bilal Arıkan ve başhekim yardımcısı Uzm.Dr.Ahmet Nas, ilçenin sevilen din adamlarından Zübeyir Güneş'i evinde ziyaret etti.

 • 06.02.2013 06 Şub 14:30 Türkiye'ye Sığınan Suriyeliler Türkiye'ye Sığınan Suriyeliler

  Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Avrupa Konseyi Genel Sekreteri Thorbjorn Jagland ile ülkelerindeki olaylardan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyelilerin kaldığı Boynuyoğun Konaklama Tesislerini ziyaret etti.

Advertisement