Son dakika Sembolizm haberleri, Sembolizm son dakika, son dakika Sembolizm

Son Dakika Sembolizm Haberleri

Son dakika Sembolizm haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son sembolizm haberleri anında burada.

 • 30.04.2015 21:56 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Çözüm Sürecinde Kritik Noktaya Geldik Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Çözüm Sürecinde Kritik Noktaya Geldik

  Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, çözüm süreciyle ilgili "Sürecin en kritik noktası olan silahsızlanmaya geldik. Süreç tamamlandığında Türkiye kazanacak." dedi.

 • 10.04.2015 01:05 Paris'te Paris'te "Mevlana ve Mevlevilik" Konferansı

  Paris'te "Mevlana ve Mevlevilik" konferansı- Paris Doğu Dilleri ve Medeniyetleri Enstitüsü'nde (INALCO) "Mevlana ve Mevlevilik" konulu bir konferans verildiPARİS (AA) – Fransa'nın başkenti Paris'te "Mevlana ve Mevlevilik" konulu bir konferans düzenlendi.

 • 09.04.2015 23:49 Paris'te "Mevlana ve Mevlevilik" Konferansı

  PARİS (AA) – Fransa'nın başkenti Paris'te "Mevlana ve Mevlevilik" konulu bir konferans düzenlendi.

 • 21.03.2015 11:05 Paris Unesco'da Nevruz Resepsiyonu Paris Unesco'da Nevruz Resepsiyonu

  Birleşmiş birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü'nün (UNESCO) Paris'teki merkezinde nevruz bayramı dolayısıyla resepsiyon verildi.

 • 21.03.2015 10:37 Paris UNESCO'da Nevruz Resepsiyonu Paris UNESCO'da Nevruz Resepsiyonu

  Paris Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütünün merkezinde Nevruz bayramı dolayısıyla resepsiyon verildi.

 • 20.03.2015 23:37 Unesco'da Nevruz Resepsiyonu

  Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü'nün Fransa'nın başkenti Paris'teki merkezinde Nevruz bayramı dolayısıyla resepsiyon verildi.

 • 19.03.2015 09:42 Astrolog Barış Özkırış; Fb-Bjk Derbisi Analizini Yaptı ve 3 Büyükleri Bekleyen Olumlu ve Olumsuz... Astrolog Barış Özkırış; Fb-Bjk Derbisi Analizini Yaptı ve 3 Büyükleri Bekleyen Olumlu ve Olumsuz...

  Astrolog Barış Özkırış; FB-BJK derbisi analizini yaptı ve 3 büyükleri bekleyen olumlu ve olumsuz süreci açıkladı 20 Mart'taki güneş tutulması Balık burcunda olacak ve bu Beşiktaş'ta çok büyük bir kırılma noktası yaratabilir Fenerbahçe'nin kısa süreli bir sıkıntı daha yaşaması mümkün tıpkı geçen hafta olduğu gibi ama bu güneş tutulmasından en belirgin etkiyi Beşiktaş alacak Galatasaray'da 2015 yılı içinde takım ile yönetim arasında yaşanabilecek büyük bir kriz olabilir Beşiktaş'ın şampiyonluk şansı Fenerbahçe ve Galatasaray'a oranla daha az Beşiktaş'ın haritasında mars terazi burcunda, bu da şampiyonluk açısından düşük bir ihtimal doğruruyor Uğur DEMİRKIRDI, İstanbul-DHA Psikolojide yüksek lisans yapan aynı zamanda astrolog olan Dr.Barış Özkırış, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin analizini yaparken, 3 büyük kulübün doğum haritasına da baktı ve Fenerbahçe, Galatasaray ile Beşiktaş'ı bekleyen olumlu ve olumsuz süreci paylaştı.

 • 19.03.2015 09:37 Astrolog Barış Özkırış; Fb-Bjk Derbisi Analizini Yaptı ve 3 Büyükleri Bekleyen Olumlu ve Olumsuz... Astrolog Barış Özkırış; Fb-Bjk Derbisi Analizini Yaptı ve 3 Büyükleri Bekleyen Olumlu ve Olumsuz...

  "20 Mart'taki güneş tutulması Balık burcunda olacak ve bu Beşiktaş'ta çok büyük bir kırılma noktası yaratabilir" "Fenerbahçe'nin kısa süreli bir sıkıntı daha yaşaması mümkün tıpkı geçen hafta olduğu gibi ama bu güneş tutulmasından en belirgin etkiyi Beşiktaş alacak" "Galatasaray'da 2015 yılı içinde takım ile yönetim arasında yaşanabilecek büyük bir kriz olabilir" "Beşiktaş'ın şampiyonluk şansı Fenerbahçe ve Galatasaray'a oranla daha az" "Beşiktaş'ın haritasında mars terazi burcunda, bu da şampiyonluk açısından düşük bir ihtimal doğuruyor" Uğur DEMİRKIRDI, İstanbul-DHA Psikolojide yüksek lisans yapan aynı zamanda astrolog olan Dr.Barış Özkırış, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin analizini yaparken, 3 büyük kulübün doğum haritasına da baktı ve Fenerbahçe, Galatasaray ile Beşiktaş'ı bekleyen olumlu ve olumsuz süreci paylaştı.

 • 28.02.2015 13:15 İznik'in Fethi İlk Kez Kutlanacak İznik'in Fethi İlk Kez Kutlanacak

  İznik belediyesi, bir ilke imza atarak, ilçenin fethini kutlayacak.

 • 21.02.2015 20:29 Macaristan'da Macaristan'da "Türk Klasik ve Tasavvuf Müziği" Günü

  Macaristan'da "Türk Klasik ve Tasavvuf Müziği" Günü- Budapeşte Yunus Emre Türk Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte Macarlara, ney ve tasavvuf müziği tanıtıldı Budapeşte Yunus Emre Türk Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Türk Klasik ve Tasavvuf Müziği" Günü'nde Macarlara, ney ve tasavvuf müziği tanıtıldı.

 • 21.02.2015 19:58 Macaristan'da "Türk Klasik ve Tasavvuf Müziği" Günü

  Budapeşte Yunus Emre Türk Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Türk Klasik ve Tasavvuf Müziği" Günü'nde Macarlara, ney ve tasavvuf müziği tanıtıldı.

 • 11.02.2015 18:55 Emine Erdoğan'ın Bogota'daki Ziyaretleri Emine Erdoğan'ın Bogota'daki Ziyaretleri

  Emine Erdoğan'ın Bogota'daki ziyaretleri-Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Latin Amerika seyahatinde eşlik eden Emine Erdoğan, ziyaretinin ilk gününde Kolombiya'nın başkenti Bogota'da, "Museo Del Oro" adlı altın müzesinin "Kozmoloji ve Sembolizm" ve "Şaman" bölümlerini ziyaret etti-İkinci günde ise Kolombiya Kanserle Savaş Merkezi'ne ziyaret gerçekleştiren Emine Erdoğan, ardından yerli kabile üyeleriyle buluştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Latin Amerika seyahatinde eşlik eden Emine Erdoğan, Kolombiya'nın başkenti Bogota'da çeşitli ziyaretlerde bulundu.

 • 11.02.2015 17:48 Emine Erdoğan'ın Bogota'daki Ziyaretleri

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Latin Amerika seyahatinde eşlik eden Emine Erdoğan, ziyaretinin ilk gününde Kolombiya'nın başkenti Bogota'da, "Museo Del Oro" adlı altın müzesinin "Kozmoloji ve Sembolizm" ve "Şaman" bölümlerini ziyaret etti İkinci günde ise Kolombiya Kanserle Savaş Merkezi'ne ziyaret gerçekleştiren Emine Erdoğan, ardından yerli kabile üyeleriyle buluştu.

 • 11.02.2015 12:33 Emine Erdoğan Bogota'da Kanserle Savaş Merkezi'ni Ziyaret Etti (2)

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Latin Amerika seyahatinde eşlik eden Emine Erdoğan, ziyaretinin ilk gününde Kolombiya'nın başkenti Bogota'da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte Museo Del Oro adlı Altın Müzesi'nin 'Kozmoloji ve Sembolizm' ve 'Şaman' bölümlerini ziyaret etti.

 • 18.01.2015 14:59 AK Parti Tekirdağ İl Kongresi

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Türkiye'de gerçek cumhuriyetçilik AK Parti tarafından savunulan bir idealdir.

 • 18.01.2015 14:04 Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na Çağrı Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na Çağrı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, kapalı kapalar ardında Türk demokrasisine karşı paralele çeteyle ne planladıklarını sorarak, bunu çıkıp açıklamalarını istedi.

 • 18.01.2015 14:02 Başbakan Davutoğlu, AK Parti Tekirdağ İl Kongresine Katıldı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, kapalı kapalar ardında Türk demokrasisine karşı paralele çeteyle ne planladıklarını sorarak, bunu çıkıp açıklamalarını istedi.

 • 16.01.2015 14:14 Davutoğlu : Sahaflarda Kağıt Kokusunu Almamış Biri Ne Kadar Çok Laptop Taşırsa Taşısın İlim Adamı...

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara Palas'ta düzenlenen Hasan Çelebi Sergisi'nin açılışını gerçekleştirdi.

 • 16.01.2015 13:32 Hasan Çelebi Hat Sergisi Açılışı

  Başbakan Davutoğlu: "Hat, özel olarak bizatihi kendi içinde metafizik ile fiziğin buluştuğu, kitap ve kağıt üzerinde vahyin tecelli ettiği bir alan olmak itibariyle hepimiz için sadece sanat yönüyle değil, bu yönüyle de varoluş alemimize, varoluşumuza anlam katan bir sanattır" "Yeni nesil bilgisayarla,

 • 11.01.2015 15:32 İskender Pala: 20 Yaşında Bir Genç Olsaydım İslam'a Sıcak Bakmazdım İskender Pala: 20 Yaşında Bir Genç Olsaydım İslam'a Sıcak Bakmazdım

  Pala, 12 kişinin yaşamını yitirdiği Paris katliamından sonra "Birincisi, ben Avrupa'da yaşayan bir insan olsaydım şu anda İslam'a hiç sıcak bakmazdım" yorumunu yaptı.

 • 10.11.2014 01:15 Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması

  "Devletin işi, teolojiye müdahale etmek, ilahiyat şeyi gibi, birilerinin yapısını, dinini, mezhebini tanımlamak, ona yeni adlar bulmak vs değildir.

 • 21.10.2014 15:43 Radikalleşme ve Aşırılıkla Mücadelede Kadının Rolü" Çalıştayı

  Türkiye'nin AGİT Daimi Temsilci Yardımcısı Boğaç Güldere: "Terörist radikalleşmeyle mücadelede kadının rolünün artırılması, birincil ve en önde yer alan insan hakları meseledir" ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Eileen O’Connor: "Şiddeti ve radikalizmden şiddete giden ahlaksızlığı reddeden ortak geleceğe.

 • 20.10.2014 08:48 İlahiyat Mozaiğine İlahiyat Mozaiğine "Artuklu Akademi"yle Yeni Bir Nefes

  İlahiyat Bilimleri Fakültesi tarafından hazırlanan, geniş ve etkin bir okuyucu profiline hitap edecek "Artuklu Akademi" dergisinin ilk sayısı yayınlandı.

 • 17.09.2014 17:47 Ressamlar Çalıştay İçin Bodrum'da Buluştu Ressamlar Çalıştay İçin Bodrum'da Buluştu

  Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde bir sanat galerisinin öncülüğünde 8 ülkeden 60 sanatçının katılımıyla düzenlenen Uluslararası Bodrum Sanat Çalıştayı başladı.

 • 17.09.2014 17:26 Ressamlar Çalıştay İçin Bodrum'da Buluştu Ressamlar Çalıştay İçin Bodrum'da Buluştu

  Bodrum'da, bir sanat galerisinin öncülüğünde 8 ülkeden 60 sanatçının katılımıyla düzenlenen 'Uluslararası Bodrum Sanat Çalıştayı' başladı.

 • 13.09.2014 02:00 Başbakan Davutoğlu Açıklaması Başbakan Davutoğlu Açıklaması

  "Türkiye'de seçilmiş cumhurbaşkanıyla seçilmiş başbakanın sanki rekabet eden iki makam gibi bir çatışma içine girecekleri varsayımına dayalı olarak üretilen faraziyelerin hepsi boş çıktı, boş çıkmaya devam edecek" "Türkiye'nin anayasası dengeli bir anayasa değil, tanımları doğru ortaya konmamış.

 • 05.09.2014 00:32 Başbakan Davutoğlu: Bunun Arkasında Bir Sembolizm Aramamak Gerekir

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Atatürk Orman Çiftliği'nde yapılan "Başkanlık Sarayı"nda ikamet edeceğini açıklamasını, "Bunun arkasında bir sembolizm aramamak gerekir. Yani radikal bir kararla Atatürk'ün mirasının terk onun gibi bir şey değil. Atatürk'ün mirası var ise ki var. En büyük mirası Türkiye Cumhuriyeti devleti.

 • 05.09.2014 00:28 Başbakan Ahmet Davutoğlu, TRT'nin Canlı Yayınına Katıldı Başbakan Ahmet Davutoğlu, TRT'nin Canlı Yayınına Katıldı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Dolmabahçe Başbakanlık Ofisinde gerçekleştirilen TRT canlı yayınında gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

 • 05.09.2014 00:08 "Yeni Anayasa Üzerinde Mutabakat Sağlanırsa 100 Yılın Bayramı Olacak"

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Genel Kurulunda aday olmaması için kimseye yasak konmadığını belirtti.

 • 04.09.2014 22:09 Davutoğlu: Çankaya'da Oturmakla Atatürk'ün Mirasına Sahip Çıkılmaz Davutoğlu: Çankaya'da Oturmakla Atatürk'ün Mirasına Sahip Çıkılmaz

  Başbakan Ahmet Davutoğlu TRT'de katıldığı programda "Çankaya Köşkü'nde oturmakla Atatürk'ün mirasına sahip çıkmış olmazsınız." dedi.

 • 04.09.2014 17:32 Tayyip Erdoğan, Çankaya'ya Çıkmadı, Atatürk Orman Çiftliği'ne Kaçtı'

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulun 135. Birleşimi saat 14.00'te elektronik yoklama yapılarak açıldı.

 • 01.09.2014 11:57 Rum Basını, Erdoğan'ın KKTC Ziyaretini Konuşuyor

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni görevini üstlendikten sonra ilk yurt dışı ziyaretini KKTC'ye yapması, Rum medyasında büyük yankı buldu.

 • 18.07.2014 18:02 İçişleri Bakanı Ala, Elazığ'da

  Ala: "Gazze, insanlığın öldüğü, insanlığın bombalandığı yerdir.

 • 10.07.2014 14:38 Özel Etnografya Müzesi'nde Uluslararası Karma Sergi Özel Etnografya Müzesi'nde Uluslararası Karma Sergi

  Balıkesir'in Edremit ilçesinde bulunan Türkiye’nin ilk ve tek özel etnografya müzesinde, Türk ve Azerbaycanlı sanatçılar tarafından 22. Uluslararası Karma Sergisi açıldı.

 • 12.06.2014 17:21 Lice'de Yaşanan Gelişmeler

  Ardahan Ülkü Ocakları, Diyarbakır'ın Lice ilçesindeki olayları protesto etti.

 • 18.03.2014 14:11 Ali İbrahim Öcal'ın Ali İbrahim Öcal'ın "Cennet/Heaven" Sergisi İçin Geri Sayım

  Ali İbrahim Öcal'ın son dönemde ürettiği çalışmalarından oluşan "Cennet/Heaven" isimli üçüncü solo sergisi 11 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında MERKUR'de yer alacak.

 • 02.02.2014 21:03 Hollywood Yıldızları 3 Karat Yüzük Seviyor Hollywood Yıldızları 3 Karat Yüzük Seviyor

  Genç neslinin nişan yüzüğündeki tercihi 3 karat. Milyonlarca dolarlık serveti olan yıldızlar, yüzükte aşırıya kaçmak istemiyor.

 • 30.01.2014 15:15 Martin Scorsese Ve Stanley Kubrick Filmlerinin Kolajı Martin Scorsese Ve Stanley Kubrick Filmlerinin Kolajı

  Sinemanın iki dahi çocuğunun tüm filmlerini iç içe geçirip harmanlayan harika bir kurgu.

 • 30.01.2014 13:44 François Hollande, Onuruna Çankaya Köşkü'nde Verilen Akşam Yemeği

  Hollande'ın Türkiye'ye yaklaşımı, ılımlı tutumu ve özellikle ekonomik işbirliği imkanlarını öne çıkarması tamamıyla yeni bir dönem olmasa da, ilişkilerde vites yükseltme olarak yorumlanabilir.

 • 04.12.2013 17:01 Hürriyet Web Koordinatörü Mumay'a Hürriyet Web Koordinatörü Mumay'a "İnsan Hakları Ödülü"

  "2013 SEEMO İnsan Hakları Ödülü"nü kazanan Hürriyet Web Koordinatörü Bülent Mumay'a ödülünü SEEMO Genel Sekreteri Oliver Vujovic verdi.

 • 29.11.2013 14:39 Kasımiye Medresesi 700 Yıldır Ayakta Kasımiye Medresesi 700 Yıldır Ayakta

  Tarihi kent Mardin'de en çok ziyaret edilenler arasında ilk sırada yer alan Kasımiye Medresesi yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor.
  Artuklular döneminde yapımına başlanan medresenin inşası Timur dönemindeki Moğol saldırıları...

 • 21.11.2013 08:49 "Başıbozuk vol.2" The Empire Project'te

  The Empire Project baharda gerçekleşen "Başıbozuk vol.1"in ardından serinin 2. sergisi olan "Başıbozuk vol.2"de dört farklı sanatçıya yer veriyor.

 • 18.11.2013 11:55 Seçim Kampanyalarının Rengi 'Kırmızı' Seçim Kampanyalarının Rengi 'Kırmızı'

  Rota Bireysel Kurumsal Gelişim Danışmanlığı yöneticisi Psikolog Deniz Cebekan Çelik, seçim kampanyalarına başlayan bazı aday adaylarının kullandıkları afişlerde ve kullanılan reklam malzemelerinde renklerin doğru seçilmesi gerektiğini belirterek,...

 • 15.11.2013 15:35 Festivalde Günayman ile Tango 'dan Flamenko'ya Eğlenceli Gece Festivalde Günayman ile Tango 'dan Flamenko'ya Eğlenceli Gece

  Dünyaca ünlü sanatçıları ve grupları Antalya'da buluşturan 14. Uluslararası Antalya Piyano Festivali'nde sahne alacak isimlerden biri de Meral Güneyman olacak.

 • 13.11.2013 10:28 14. Uluslararası Antalya Piyano Festivali 14. Uluslararası Antalya Piyano Festivali

  Festival kapsamında Meral Güneyman sahne alacak

 • 13.11.2013 10:15 Festivalde Günayman ile Tango 'Dan Flamenko'ya Festivalde Günayman ile Tango 'Dan Flamenko'ya

  14.Uluslararası Antalya Piyano Festivali'nde sahne alacak isimlerden biri de Meral Güneyman olacak.
  Başarılı piyanist konserde izleyenlere tango, milonga, vals ve flamenko ile eğlenceli bir gece yaşatacak.

 • 05.11.2013 11:46 Tika Bosna'daki En Önemli Tarihi Mirası Ayağa Kaldırıyor Tika Bosna'daki En Önemli Tarihi Mirası Ayağa Kaldırıyor

  Sokullu Mehmet Paşa tarafından Mimar Sinan'a doğduğu yer olan Vişegrad'a 1577 yılında yaptırdığı tarihi Drina Köprüsü TİKA tarafından restore ediliyor Ünlü yazar Ivo Andriç'e Nobel ödülü kazand...

 • 03.10.2013 02:22 Dışişleri Bakanı Davutoğlu Açıklaması Dışişleri Bakanı Davutoğlu Açıklaması

  "(Füze kalkanı ihalesi) Çinlilerle iş yapalım diye yola çıkılmış değil. Veya 'şu ülkeyle iş yapalım bu ülkeyle yapmayalım' diye bir tercihte bulunarak yola çıkılmış değil. Böyle bir şey yok. Ama acilen bizim bu kapasitemizi geliştirmemiz lazım" "Emin olunuz bugün İran'a yönelik yaptırımlar hafiflesin, kaldırılsın bile demiyorum, hafiflesin bu (Türkiye İran dış ticareti) 50 milyar dolar. Kaldırılsın birkaç yıl içinde 100 milyar dolara kadar çıkar"

 • 26.09.2013 10:40 14. Uluslararası Antalya Piyano Festivali Kasım'da Başlıyor 14. Uluslararası Antalya Piyano Festivali Kasım'da Başlıyor

  Dünyaca ünlü sanatçıları ve grupları Antalya'da buluşturan Uluslararası Antalya Piyano Festivali Kasım'da başlıyor.

 • 25.09.2013 10:57 Piyano Festivali Ünlü Sanatçıları Ağırlayacak

  Dünyaca ünlü sanatçıları Antalya'da buluşturan Uluslararası Antalya Piyano Festivali, 8-30 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.