Alper Galatasaray'a Çok Yakın - Son Dakika
Spor

Alper Galatasaray'a Çok Yakın

Alper Galatasaray\'a Çok Yakın

Alper Potuk, Erdal Şahbaz'ın sözlerine göre Galatasaray'a transfer olmayı kabul etti.

30.04.2013 16:31

Alper Potuk'un, Galatasaray'a transferinin sezon sonunda resmiyet kazanması beklenirken, başarılı orta saha oyuncusunun iradesinin belirleyici olduğu ortaya çıktı.

Konuyla ilgili olarak Eskişehirspor'un yönetim kurulu üyesi Erdal Şahbaz, ''Alper'in transferi konusuda anlaşma zemini oluşturduk. Bu konuda kulüp olarak yapılması gerekenleri yaptık; artık top Galatasaray'da...'' dedi.

Anlaşma aşamasına gelinmesinde en önemli faktörün Alper'in iradesi olduğuna vurgu yapan Şahbaz, ''Alper'in görüşleri elbette belirleyici oldu. Görüşmeler yapıldı; ama belirleyici olan Alper'in fikriydi. Başkanımız, Alper'le bire bir görüştü. Alper, kariyer planlaması çerçevesinde bu transferin doğru bir adım olacağına inandığını söyledi. Çok daha üst düzeyde bir yarışma ortamında yer almak istedi. Başkanımız da Alper'in transferle ilgili bu düşüncesini yönetim kuruluna getirdi. Yönetim olarak uygun bulduk ve transferin önü açıldı.

Alper bizim evladımızdır. Bizim için futbolcudan daha önemlidir. Onun isteği belirleyici oldu. Galatasaray'a transfer olmak istedi. Bunun üzerine kulüpler düzeyinde anlaşma aşamasına gelindi'' şeklinde konuştu.

(Radyospor)

Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Spor Alper Galatasaray'a Çok Yakın - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement