Burak Elmas'tan sahiplendiği Simba'ya samimi sitem! Paylaşımı herkesi gülümsetti - Son Dakika

Burak Elmas'tan sahiplendiği Simba'ya samimi sitem! Paylaşımı herkesi gülümsetti

18.11.2021 20:02

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, futbolcuların servis aracının içine saklanarak stada gelen kediyi sahiplenerek Simba adını vermişti. Elmas, ofisinde kedinin koltuk üzerinde uyuduğu bir fotoğrafı "Biz çalışırken Simba'nın uykusu gelmiş!" sözleriyle sosyal medyada paylaştı.

Süper Lig'de haftanın maçında Galatasaray, sahasında Fenerbahçe'yle karşılaşacak. Zorlu maç öncesi çalışmalarını sürdüren sarı-kırmızılılarda başkan Burak Elmas'ın yaptığı paylaşım büyük beğeni topladı.

"BİZ ÇALIŞIRKEN SİMBA'NIN UYKUSU GELMİŞ"

Galatasaray Başkanı Burak Elmas daha önce yaptığı paylaşımda, "Galatasarayımızın artık Simba'sı var. Kartal'dan servis motoruna saklanarak kulübümüze kadar gelen bu minik yavruyu sahiplendik. Ofisimize enerji ve neşe kattı" ifadelerine yer vermişti. Elmas, ofisindeki koltukta Simba'nın uyuduğu yeni bir fotoğrafı paylaşarak, "Biz çalışırken Simba'nın uykusu gelmiş!" dedi. Başkanın bu gönderisi kısa süre içinde binlerce beğeni aldı.

Burak Elmas'tan Simba'ya gülümseten sitem! Taraflı tarafsız herkes paylaşıma beğeni yağdırdı
YORUMLAR
500
Araştırma şirketinden yeni oranlar! Türkiye'de en fazla taraftara sahip olan takım Galatasaray Araştırma şirketinden yeni oranlar! Türkiye'de en fazla taraftara sahip olan takım Galatasaray 03 Temmuz 2022 Bein sports 1 Yayın Akışı 03 Temmuz 2022 Bein sports 1 Yayın Akışı Fatih Karagümrük yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor Fatih Karagümrük yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor

Son Dakika Spor Burak Elmas'tan sahiplendiği Simba'ya samimi sitem! Paylaşımı herkesi gülümsetti - Son Dakika


Advertisement