Büyükşehir Belediyesi Gençlik Koşusu düzenliyor - Son Dakika

Büyükşehir Belediyesi Gençlik Koşusu düzenliyor

17.05.2022 13:49
Büyükşehir Belediyesi Gençlik Koşusu düzenliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda Çıralı Olympos'tan-Cumhuriyet Meydanına gençlik koşusu düzenleyecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda Çıralı Olympos'tan- Cumhuriyet Meydanına gençlik koşusu düzenleyecek.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda, Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Çıralı Olympos'tan -Cumhuriyet Meydanına gençlik koşusu düzenliyor. Gençler, Olympos Yanartaş'ın sönmeyen ateşini meşale ile alarak koşuya başlayacak. Meşaleyi taşıyan gençler, 19 Mayıs Perşembe günü saat 20.00'de Konyaaltı Varyant'tan Cumhuriyet Meydanı'na kadar gerçekleşecek olan fener alayına katılacak. Koşuya katılan gençler, Türk Milleti'nin özgürlük ve var olma mücadelesinde can siparene bir şekilde kanlarını bu topraklar için akıtan askerleri anarak, Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atakürk'e şükran, minnet ve bağlılıklarını sunacak. - ANTALYA

YORUMLAR
500
Antalya'da ormanlık alanı veren kişi, suçüstü yakalandı! Sırt çantasında kibrit ve çakmak çıktı Antalya'da ormanlık alanı veren kişi, suçüstü yakalandı! Sırt çantasında kibrit ve çakmak çıktı Son dakika haber... Hakim ve savcı atamaları Resmi Gazete'de Son dakika haber... Hakim ve savcı atamaları Resmi Gazete'de 'Kılıçdaroğlu Gönüllüleri', Kılıçdaroğlu'nun Vatandaşlarla Bir Araya Geldiği Anlara İlişkin Video Yayınladı: 'Yola Çıkıyoruz, Bize Katılın' 'Kılıçdaroğlu Gönüllüleri', Kılıçdaroğlu'nun Vatandaşlarla Bir Araya Geldiği Anlara İlişkin Video Yayınladı: 'Yola Çıkıyoruz, Bize Katılın'
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Büyükşehir Belediyesi Gençlik Koşusu düzenliyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement