Fatih Terim'le yollar ayrıldı, dört isim öne çıktı! Birinin uçak bileti bile hazırmış! - Son Dakika

Fatih Terim'le yollar ayrıldı, dört isim öne çıktı! Birinin uçak bileti bile hazırmış!

10.01.2022 15:17

Galatasaray'da 4. Fatih Terim döneminin sona ermesinden sonra yeni teknik adamın kim olacağı merak konusu oldu. Roger Schmidt ile Domenec Torrent'in ismi ön plana çıkarken; Guardiola'nın yardımcılığını yapan Torrent'in uçak biletinin hazır olduğu iddia edildi. Yerlilerden ise Bülent Korkmaz ve Okan Buruk öne çıkan isimler.

Fatih Terim'le yollarını ayıran Galatasaray'da yeni teknik adam adayları belli oldu. Roger Schmidt ve Domenec Torrent adı ön plana çıktı.

Fatih Terim'le yolların ayrılmasıyla dört isim öne çıktı! Birinin uçak bileti bile hazır
Guardiola'nın yardımcısı Torrent

Uzun yıllar Pep Guardiola'nın yardımcılığını yapan Domenec Torrent'le prensip anlaşmasına varıldığı iddia edildi. Ajansspor'daki haberde; Sarı-kırmızılı yöneticilerin, 59 yaşındaki Torrent'in uçak biletini bile aldığı belirtildi.

Fatih Terim'le yolların ayrılmasıyla dört isim öne çıktı! Birinin uçak bileti bile hazır
Roger Schmidt

"EKİP İÇİN ANLAŞTIK"

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Işıtan Gün, geçtiğimiz günlerde "Guardiola'nın yardımcısıyla hocanın ekibi için anlaştık" demişti. İmparator ise, "Böyle bir şeyden haberim" yanıtını vermişti.

Fatih Terim'le yolların ayrılmasıyla dört isim öne çıktı! Birinin uçak bileti bile hazır

YERLİLER KORKMAZ VE BURUK

Yerli adaylar arasında ise Bülent Korkmaz ve Okan Buruk adı geçiyor. Galatasaray'ın efsane kaptanı olan Korkmaz, 2009'da sarı-kırmızılı takımı çalıştırdı. Son olarak Alanyaspor'da görev yaptı.

Uzun süredir Galatasaray'ı beklediği iddia edilen Buruk ise şampiyon yaptığı Başakşehir'den 2021 Ocak'ta ayrıldı.

YORUMLAR (2)
500
Rize-Artvin Havalimanı'nda sefer sayıları günde 7'ye çıkıyor Rize-Artvin Havalimanı'nda sefer sayıları günde 7'ye çıkıyor Galatasaray'ın kayıp sezonu istatistiklere de yansıdı Galatasaray'ın kayıp sezonu istatistiklere de yansıdı Arda Turan: Futbolu bırakıyor muyum bırakmıyor muyum bilmiyorum. Eşim de bana sordu, 'oturup konuşacağız' dedim Arda Turan: Futbolu bırakıyor muyum bırakmıyor muyum bilmiyorum. Eşim de bana sordu, 'oturup konuşacağız' dedim

Son Dakika Spor Fatih Terim'le yollar ayrıldı, dört isim öne çıktı! Birinin uçak bileti bile hazırmış! - Son Dakika


Advertisement