Galatasaray'da bir ayrılık daha! İstifa mektubundaki detay her şeyin özeti oldu - Son Dakika

Galatasaray'da bir ayrılık daha! İstifa mektubundaki detay her şeyin özeti oldu

11.01.2022 15:59

Galatasaray Futbol A Takım İdari Direktörü Şükrü Hanedar, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Hanedar açıklama mesajında tüm geçmiş yönetimlere teşekkür ederken, Burak Elmas ve yönetiminin ismi ise mesajda yer almadı.

Fatih Terim'e veda edilmesinin ardından Florya'da peş peşe ayrılık yaşanıyor. Galatasaray Futbol A Takım İdari Direktörü Şükrü Hanedar, görevinden resmen istifa etti. Hanedar, Twitter mesajından yaptığı açıklamada çok ince bir gönderme yaptı.

TEŞEKKÜR ETMEDİ

Şükrü Hanedar, Galatasaray'ın tüm geçmiş yönetimlerine teşekkür ederken Burak Elmas ve ekibini es geçti. Bu gönderme, Burak Elmas'ın Fatih Terim'le yolları ayırma şekliyle ilgili de büyük mesaj oldu.

İşte o açıklama:

"GEÇMİŞ YÖNETİMLERE TEŞEKKÜR EDERİM"

"Bu görevi bana layık gören değerli büyüğüm İmparator Fatih Terim'e ve geçmiş dönem başkan ve yönetimlerine sonsuz teşekkür ederim. Galatasaray'a hizmet bir şereftir."

Galatasaray'da bir büyük ayrılık daha! Açıklama mesajındaki detay her şeyin özeti oldu
YORUMLAR
500
2. Sedat Balkanlı U10 Futbol Turnuvası yapıldı 2. Sedat Balkanlı U10 Futbol Turnuvası yapıldı Lyon; Galatasaray'ın yıldızı Kerem Aktürkoğlu için el yükseltti: Yeni teklif 12 milyon euro Lyon; Galatasaray'ın yıldızı Kerem Aktürkoğlu için el yükseltti: Yeni teklif 12 milyon euro Fenerbahçe 19 Yaş Altı Futbol Takımı, Galatasaray derbisini Kadıköy'de oynayacak Fenerbahçe 19 Yaş Altı Futbol Takımı, Galatasaray derbisini Kadıköy'de oynayacak

Son Dakika Spor Galatasaray'da bir ayrılık daha! İstifa mektubundaki detay her şeyin özeti oldu - Son Dakika


Advertisement