Galatasaray'da bir ayrılık daha! İstifa mektubundaki detay her şeyin özeti oldu - Son Dakika

Galatasaray'da bir ayrılık daha! İstifa mektubundaki detay her şeyin özeti oldu

11.01.2022 15:59

Galatasaray Futbol A Takım İdari Direktörü Şükrü Hanedar, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Hanedar açıklama mesajında tüm geçmiş yönetimlere teşekkür ederken, Burak Elmas ve yönetiminin ismi ise mesajda yer almadı.

Fatih Terim'e veda edilmesinin ardından Florya'da peş peşe ayrılık yaşanıyor. Galatasaray Futbol A Takım İdari Direktörü Şükrü Hanedar, görevinden resmen istifa etti. Hanedar, Twitter mesajından yaptığı açıklamada çok ince bir gönderme yaptı.

TEŞEKKÜR ETMEDİ

Şükrü Hanedar, Galatasaray'ın tüm geçmiş yönetimlerine teşekkür ederken Burak Elmas ve ekibini es geçti. Bu gönderme, Burak Elmas'ın Fatih Terim'le yolları ayırma şekliyle ilgili de büyük mesaj oldu.

İşte o açıklama:

"GEÇMİŞ YÖNETİMLERE TEŞEKKÜR EDERİM"

"Bu görevi bana layık gören değerli büyüğüm İmparator Fatih Terim'e ve geçmiş dönem başkan ve yönetimlerine sonsuz teşekkür ederim. Galatasaray'a hizmet bir şereftir."

Galatasaray'da bir büyük ayrılık daha! Açıklama mesajındaki detay her şeyin özeti oldu
YORUMLAR
500
Arda Turan: Futbolu bırakıyor muyum bırakmıyor muyum bilmiyorum. Eşim de bana sordu, 'oturup konuşacağız' dedim Arda Turan: Futbolu bırakıyor muyum bırakmıyor muyum bilmiyorum. Eşim de bana sordu, 'oturup konuşacağız' dedim UEFA Avrupa Konferans Ligi kupası Arnavutluk'un başkentinde UEFA Avrupa Konferans Ligi kupası Arnavutluk'un başkentinde

Son Dakika Spor Galatasaray'da bir ayrılık daha! İstifa mektubundaki detay her şeyin özeti oldu - Son Dakika


Advertisement