Gedson'un İstanbul'a geliş tarihi belli oldu - Son Dakika

Gedson'un İstanbul'a geliş tarihi belli oldu

23.01.2022 19:16

Galatasaray, Benfica ile Gedson Fernandes transferi için anlaşma sağladı. Portekizli oyuncunun en geç yarın akşam İstanbul'da olması bekleniyor.

Galatasaray ile Benfica'nın Gedson Fernandes transferi konusunda anlaşmaya vardığı öğrenildi. Portekizli oyuncu, 1.5 yıl boyunca sar-kırmızılılarda forma giyecek. Sarı kırmızlı ekibin uzun süre transfer için uğraş verdiği ve mutlu sona ulaştığı Gedson Fernandes'in İstanbul'a geliş tarihi belli oldu.

Galatasaray bombayı patlattı! Gedson'un İstanbul'a geliş tarihi belli oldu

YARIN İSTANBUL'DA

Ajansspor'daki habere göre; Gedson Fernandes yarın İstanbul'da olacak. Portekizli orta saha oyuncusunun, Benfica ile sözleşmesini uzatacağı ve 1.5 yıl kiralık olarak Galatasaray'da forma giyeceği öğrenildi.

TERİM'İN PRENSİYDİ

Mevcut başkan Burak Elmas ile tartışmalı bir şekilde yollarını ayıran Fatih Terim, sezon başında Gedson Fernandes'in transferi için çok uğraş vermiş ancak futbolcunun takımda kalmasına karar verilmişti.

YORUMLAR
500
Benzin fiyatına 1 lira 70 kuruş zam yapıldı! Litre fiyatı neredeyse 23 liraya çıktı Benzin fiyatına 1 lira 70 kuruş zam yapıldı! Litre fiyatı neredeyse 23 liraya çıktı 16 Mayıs 2022 Haberleri 16 Mayıs 2022 Haberleri Bafetimbi Gomis: Ben Galatasaray için en iyiyi diliyorum Bafetimbi Gomis: Ben Galatasaray için en iyiyi diliyorum

Son Dakika Spor Gedson'un İstanbul'a geliş tarihi belli oldu - Son Dakika


Advertisement