İsmail Kartal'ın verdiği kötü haber taraftarı üzdü: Novak'ın durumu çok ciddi - Son Dakika

İsmail Kartal'ın verdiği kötü haber taraftarı üzdü: Novak'ın durumu çok ciddi

22.01.2022 19:23

Sivasspor-Fenerbahçe maçında oyundan sedye ile çıkan Filip Novak'tan üzücü haber geldi. Fenerbahçe'nin hocası İsmail Kartal, "Durumu çok ciddiymiş. Doktorun ilk söylediği bu" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Filip Novak'tan gelen haberle yıkıldı. Sarı-Lacivertliler'in tek sol beki olan tecrübeli futbolcu, Sivasspor maçında sedye ile oyundan çıktı. Novak'ın oyundan çıkmasından sonra Fenerbahçe savunması büyük sıkıntı yaşadı.

İsmail Kartal'ın paylaştığı haber taraftarı kahretti: Novak'ın durumu çok ciddi

"DURUMU ÇOK CİDDİ"

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal'ın maç sonu yaptığı açıklama taraftarı kahretti. Kartal, "Filip Novak'ın durumu çok ciddiymiş. Doktorun ilk söylediği şey bu. Üstüne basamıyor, yürüyemiyor. Ciddi bir sakatlığı var. İnşallah bir an önce toparlar ve aramıza döner" dedi.

YORUMLAR
500
Ali Koç, Aziz Yıldırım'ın hayalini gerçekleştirecek! İşte transfer listesindeki bomba isim Ali Koç, Aziz Yıldırım'ın hayalini gerçekleştirecek! İşte transfer listesindeki bomba isim Fenerbahçe'de İsmail Kartal dönemi sona erdi! Tecrübeli hoca Yeni Malatyaspor maçının ardından kulübe veda etti Fenerbahçe'de İsmail Kartal dönemi sona erdi! Tecrübeli hoca Yeni Malatyaspor maçının ardından kulübe veda etti Fenerbahçe'de kritik sakatlık! İsmail Kartal canlı yayında açıkladı Fenerbahçe'de kritik sakatlık! İsmail Kartal canlı yayında açıkladı

Son Dakika Spor İsmail Kartal'ın verdiği kötü haber taraftarı üzdü: Novak'ın durumu çok ciddi - Son Dakika


Advertisement