Kadınlar Basketbol 1. Ligi - Son Dakika

Kadınlar Basketbol 1. Ligi

09.01.2012 15:01
Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Ligi takımlarından Ceyhan Belediyesi Kulübü ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini aldı.

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi takımlarından Ceyhan Belediyesi Kulübü ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini aldı.

Ceyhan Belediyesi Meclis Salonu'nda yapılan belge teslim toplantısında bir konuşma yapan Ceyhan Belediyespor Basketbol Şube Sorumlusu Sedat Sözlü, "Kulüp olarak

ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi almak için müracaata bulunduk. Yaklaşık üç aydan bu yana uğraş veriyoruz. Burada kulüp yöneticileri, kulüp çalışanlarıyla birlikte bir hafta boyunca günlük 40 dakikadan az olmamak üzere eğitimlerimizi aldık. ve bu belgeyi almaya hak kazandık. İnşallah bundan sonra bu eğitim sertifikalarıyla birlikte yapılacak olan denetimlerde de aynı başarıyı gösterir ve bayrağımızı kulüp binamıza dikeriz. Burada emeği gecen herkese teşekkür ediyoruz" dedi.

ADN Danışmanlık Kalite Yönetim Danışmanı Dr. Muzaffer Kıraç ise "Ceyhan Belediyesi Türkiye'de ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Belgesi alan ilk kadın basketbol takımı olacak. Bugün burada belgelerini Ceyhan Belediyespor Basketbol Şube Sorumlusu Sedat Sözlü'ye veriyoruz. Bundan sonra denetleme ve belgelendirme süreci var. Bunu da en kısa zamanda gerçekleştireceğiz. Kulüp yönetim kurulunu bu tutumlarından ötürü tebrik ediyorum" diye konuştu. - ADANA

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Spor Kadınlar Basketbol 1. Ligi - Son Dakika


Advertisement