Kamerunlu gol kralı Rostand Kako Türkiye'de yaşamını yitirdi - Son Dakika

Kamerunlu gol kralı Rostand Kako Türkiye'de yaşamını yitirdi

27.05.2022 11:58

Türkiye'de yaşayan Kamerun Ligi'nin eski gol kralı Rostand Kako, geçirdiği bir hastalık sonucunda 32 yaşında hayatını kaybetti.

Futbol kariyerinin sonuna yaklaştığında Türkiye'ye taşınan Coton Sport FC'nin eski oyuncusu ve Kamerun Ligi'nin eski gol kralı Rostand Kako yakalandığı hastalığa yenik düşerek genç yaşta hayatını kaybetti.

TARAFTARLARIN GÖZDESİ OLMUŞTU

32 yaşında hayata gözlerini yuman Kako, 2014'te Kamerun Ligi'nde Coton Sport ile verdiği şampiyonluk mücadelesinde ligi gol kralı olarak tamamlamış ve taraftarların gözdesi haline gelmişti.

Kamerunlu gol kralı Rostand Kako Türkiye'de hayatını kaybetti

ESKİ TAKIMI SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞIM YAPTI

Konuyla ilgili Coton Sport tarafından yapılan paylaşımda, "Coton Sport'un eski oyuncusu Rostand Kako'nun 26 Mayıs 2022 Perşembe günü Türkiye'de hayatını kaybettiğini duyurmaktan büyük üzüntü duyuyoruz. Coton Sport Başkanı ve taraftarları, merhumun ailesine en derin taziyelerini iletir. Huzur içinde uyu" ifadeleri kullanıldı.

YORUMLAR
500
UEFA Başkanı, 2032 Avrupa Futbol Şampiyonası için Türkiye'nin güçlü bir aday olduğunu açıkladı UEFA Başkanı, 2032 Avrupa Futbol Şampiyonası için Türkiye'nin güçlü bir aday olduğunu açıkladı A Milli Kadın Futbol Takımı, özel maçta Azerbaycan'ı 2-0 yendi A Milli Kadın Futbol Takımı, özel maçta Azerbaycan'ı 2-0 yendi Ceferin, Türkiye'nin EURO 2032 için güçlü bir aday olduğunu söyledi Ceferin, Türkiye'nin EURO 2032 için güçlü bir aday olduğunu söyledi

Son Dakika Spor Kamerunlu gol kralı Rostand Kako Türkiye'de yaşamını yitirdi - Son Dakika


Advertisement