Lewandowski soluğu Türkiye'de aldı! Eşinin paylaşımı taraftarı mest etti - Son Dakika

Lewandowski soluğu Türkiye'de aldı! Eşinin paylaşımı taraftarı mest etti

16.05.2022 22:28

Bayern Münih'in Polonyalı futbolcusu Robert Lewandowski, Alman devinden ayrılacağını açıklamıştı. Yıldız golcü sezonun bitmesiyle birlikte ailesiyle soluğu Türkiye'de aldı. Lewandowski'nin eşi Anna'nın, "Yeniden Türkiye" paylaşımı beğeni topladı.

Yeni sezonda Bayern Münih forması giymeyeceğini açıklayan Robert Lewandowski tatil için Antalya'yı tercih etti.

"YENİDEN TÜRKİYE"

Yıldız golcünün eşi Anna, "Yeniden Türkiye" ifadesini kullandığı paylaşımlarda tatillerinden kesitler paylaştı. Büyük ilgi gören paylaşımlara yorum yağdı. Bazı Türk taraftarlar, Polonyalı golcüyü kendi takımlarına çağırırken, paylaşım kısa sürede binlerce beğeni aldı. Bayern Münih'ten ayrılan Lewandowski'nin yeni sezonda Barcelona forması giymesi bekleniyor.

Bayern Münih'ten ayrılacağını açıklayıp soluğu Türkiye'de aldı! Lewandowski'nin eşinden bomba paylaşım
Bayern Münih'ten ayrılacağını açıklayıp soluğu Türkiye'de aldı! Lewandowski'nin eşinden bomba paylaşım
YORUMLAR
500
IKBY'de yaz tatili için Türkiye tercih ediliyor IKBY'de yaz tatili için Türkiye tercih ediliyor Bu yıl 100 çalışandan 64'ü tatil planı yaptı Bu yıl 100 çalışandan 64'ü tatil planı yaptı GORA nerede çekildi? G.O.R.A. açılımı nedir, ne demek? GORA konusu ne, oyuncuları kimler? GORA hangi il ve ilçede çekildi? GORA nerede çekildi? G.O.R.A. açılımı nedir, ne demek? GORA konusu ne, oyuncuları kimler? GORA hangi il ve ilçede çekildi?

Son Dakika Spor Lewandowski soluğu Türkiye'de aldı! Eşinin paylaşımı taraftarı mest etti - Son Dakika


Advertisement