Maçın Ardından - Son Dakika
Spor

Maçın Ardından

Maçın Ardından

Beşiktaş'ın genç futbolcusu Ümit Karaal: "Teknik direktör Bilic'e teşekkür ederiz, genç oyunculara şans verdi" Cenk Tosun: "Grubu birinci bitirmek istiyoruz"

04.12.2014 16:39
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Beşiktaş'ın genç futbolcusu Ümit Karaal, Ziraat Türkiye Kupası'nda Sarıyer ile yaptıkları maçta oynama şans bulduğu için mutlu olduğunu söyledi.

Karşılaşmaya sonradan dahil olan Ümit, maç sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada, genç oyuncular olarak bu tür maçlarda şans bulabileceklerini belirterek, "Teknik direktör Bilic'e teşekkür ederiz, genç oyunculara şans verdi" dedi.

Ümit Karaal, "Henüz eksiklerimiz var. Beşiktaş'ın kutsal formasını taşıyoruz. Üstüne koyarak daha da iyi devam etmeyi istiyoruz. Sürpriz yaşatmadan devam etmeyi planlıyorduk. Bunu da başardık. Sarıyer taraftarları da dostane davrandı" diye konuştu.

Karşılaşmada 90 dakika forma giyen Atınç Nukan da kupa maçlarının diğer mücadelelerde şans bulamayanlar için fırsat olduğunu ifade etti.

Cenk: "Hakimiyet bizdeydi"

Beşiktaş'ın Sarıyer'i 4-0 yendiği maçta takımına iki gol kazandıran Cenk Tosun ise oyunun hakimiyetini tamamen ellerinde tuttuklarını dile getirdi.

Sarıyer'in pozisyona dahi giremediğini anlatan siyah-beyazlı oyuncu, şunları söyledi:

"Bu tür maçlar zordur. Biz diğer maçlara baktığımız gibi değerlendirdik. Grubu birinci bitirmek istiyoruz. Trabzonspor ile ligde yapacağımız maçta da yakaladığımız seriyi sürdürmeyi hedefliyoruz. Trabzonspor maçında taraftarlarımızla 3 puana ulaşmayı hedefliyoruz." - İstanbul

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Maçın Ardından - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement