Rıdvan?dan Örnek Davranış - Son Dakika
Spor

Rıdvan?dan Örnek Davranış

Rıdvan?dan Örnek Davranış

SPORX ÖZEL – Yakalandığı amansız ALS hastalığıyla 13 yıldır mücadele veren Trabzonspor'un eski futbolcularından İsmail Gökçek'e F.Bahçeli Rıdvan Dilmen'den duygulandıran bir destek daha geldi… İsmail Gökçek'in başkanlığını yaptığı ALS-MNR Derneği'nin son gecesine verdiği destekle dernek üyelerinin alkışını alan ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen'in Gökçek'in bu yıl Manisa'da üniversiteye başlayan oğlu Mert'in masraflarını karşıladığı ortaya çıktı.

03.01.2012 15:15
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

SPORX ÖZEL – Yakalandığı amansız ALS hastalığıyla 13 yıldır mücadele veren Trabzon spor'un eski futbolcularından İsmail Gökçek'e F.Bahçeli Rıdvan Dilmen'den duygulandıran bir destek daha geldi…

İsmail Gökçek'in başkanlığını yaptığı ALS-MNR Derneği'nin son gecesine verdiği destekle dernek üyelerinin alkışını alan ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen'in Gökçek'in bu yıl Manisa'da üniversiteye başlayan oğlu Mert'in masraflarını karşıladığı ortaya çıktı. İsmail Gökçek'in eşi Adalet Gökçek, "Rıdvan hoca her zaman İsmail'in yanında oldu. Sürekli aradı hal hatır sordu. Gecemizin organizasyonunu gerçekleştirdi. Aynı zamanda küçük oğlumuz Mert'in de eğitim masraflarını üstlendi. Kendisine teşekkür etmek istedim" açıklamasını yaptı. Bu arada bir grup F.Bahçeli eski futbolcu, bugün İsmail Gökçek'i Ataköy'deki ALS-MNR Derneğinde ziyaret etti.

Kaynak: Sporx.com

Son Dakika Spor Rıdvan?dan Örnek Davranış - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Onur Göçmez: 'Bugün itibarıyla Santos ile yollarımızı ayırdık'
  00:41 Onur Göçmez: 'Bugün itibarıyla Santos ile yollarımızı ayırdık'

  Beşiktaş Asbaşkanı Onur Göçmez, Samsunspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, 'Bir Beşiktaş taraftarı ne kadar ne kadar üzülüyorsa biz de aynı üzüntüleri çekiyoruz. Bugün itibarıyla Santos ile yollarımızı ayırdık. Sezon sonuna kadar Serdar hocamızla yola devam edeceğiz. Beşiktaş'ta kupa hedefi vardır, kupayı da alacaktır' dedi.

 • Fernando Santos: 'İstifa etmeyi düşünmüyorum'
  23:26 Fernando Santos: 'İstifa etmeyi düşünmüyorum'

  Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, Samsunspor beraberliğinin ardından takımın galip gelememesine rağmen kötü oynamadıklarını dile getirerek, 'İstifa etmeyi düşünmüyorum' dedi. Santos, Türkiye Kupası'nı kazanacaklarına inandığını ve takımın performansının kötü olmadığını belirtti.

 • Markus Gisdol: Beşiktaş'ın stadına gelerek buradan kolayca galip ayrılamazsınız
  23:16 Markus Gisdol: Beşiktaş'ın stadına gelerek buradan kolayca galip ayrılamazsınız

  Samsunspor Teknik Direktörü Markus Gisdol, Beşiktaş maçının ardından yaptığı açıklamada, alınan 1 puandan dolayı mutlu olduğunu söyleyerek, 'Beşiktaş'ın stadına gelerek buradan kolayca galip ayrılamazsınız' dedi. Gisdol, takımın performansını değerlendirirken, Soner Gönül'ün performansını da övdü. Ayrıca, 'Yabancı VAR Hakemi' kararına da eleştirilerde bulundu.


Advertisement