Taekwondo'da Türkiye 3. oldu - Son Dakika

Taekwondo'da Türkiye 3. oldu

21.01.2022 15:25
Taekwondo'da Türkiye 3. oldu

DÜZCE(İHA) –Konya'da düzenlenen Taekwondo Büyükler Türkiye Şampiyonasında yarışan Düzceli sporcu Hatice Kolçak üçüncü olarak milli takıma da katılma hakkı kazandı.

DÜZCE(İHA) – Konya'da düzenlenen Taekwondo Büyükler Türkiye Şampiyonasında yarışan Düzceli sporcu Hatice Kolçak üçüncü olarak milli takıma da katılma hakkı kazandı.

Ocak ayında Konya Selçuklu Belediyesi Spor Salonu'nda düzenlenen Taekwondo Büyükler Türkiye Şampiyonasına antrenör Hakan Şengönül eşliğinde katılan Düzceli sporcu Hatice Kolçak, yarı final müsabakasında Dünya Şampiyonu rakibine yenilerek turnuvayı üçüncü tamamladı.

Düzceli sporcu Hatice Kolçak elde ettiği bu başarısından dolayı 9. Turkish Open Uluslararası Taekwondo Şampiyonasında milli takımda ülkemizi temsil edecek. - DÜZCE

Taekwondo'da Türkiye 3. oldu
Taekwondo'da Türkiye 3. oldu

YORUMLAR
500
Türkiye Şampiyonası ile Milli Takım seçmeleri Şehitkamil'de Türkiye Şampiyonası ile Milli Takım seçmeleri Şehitkamil'de Badmintonda Akdeniz Oyunları kadrosu belli oldu Badmintonda Akdeniz Oyunları kadrosu belli oldu Milli Savunma Bakanı Akar, Türkiye'nin İslamabad Büyükelçiliğini ziyaret etti Milli Savunma Bakanı Akar, Türkiye'nin İslamabad Büyükelçiliğini ziyaret etti
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Taekwondo'da Türkiye 3. oldu - Son Dakika


Advertisement