Tümer Metin'den sert açıklama: İyi oynadı diyeceğim ama dilim varmıyor - Son Dakika

Tümer Metin'den sert açıklama: İyi oynadı diyeceğim ama dilim varmıyor

11.04.2022 11:57

Ünlü yorumcu Tümer Metin, Fenerbahçe-Galatasaray derbisinden sonra çarpıcı yorumlarda bulundu. Tümer Metin'in Mert Hakan için yaptığı ''İyi oynadı diyeceğim ama dilim varmıyor'' yorumu dikkat çekti.

Sarı-Lacivertliler'in Kadıköy'de Galatasaray'ı 2-0 mağlup ettiği karşılaşamaya Mert Hakan'ın rakip futbolcularla yaşadığı polemikler damga vurdu. Tivibu Spor yorumcusu Tümer Metin, "Mert Hakan iyi oynadı diyeceğim ama dilim varmıyorum" yorumuyla gündemi salladı.

İşte Tümer Metin'in yorumları:

"MAÇI BIRAKIP TAYLAN'I İZLEDİM"

"Maçı bırakıp 7-8 dakika sadece Taylan'ı izledim. İki defa topla buluştu, Muslera'ya pas attı. Bu kadar baskı altındayken senin ön liberon alıp dönmüyorsa oyunu nasıl ön tarafa taşıyacaksın. Cicaldau gelmiyor, Berkan gelip top almıyor. Bu üçlüyle nasıl ileriye gideceksin.

Tümer Metin'den zehir zemberek sözler: Bulaştığı işler için söyleyeceklerime dilim varmıyor

"SERDAR DOĞRU OYNADI"

Serdar Dursun maç boyunca doğru oynadı. İrfan Can formda, Kim Min Jae formda, Serdar Aziz tuhaf şekilde formda. Bu kadar formda oyuncusu olan takımın, rakibine üstünlük sağlaması normal.

Tümer Metin'den zehir zemberek sözler: Bulaştığı işler için söyleyeceklerime dilim varmıyor

"HERKES YETERSİZ, KUSURA BAKMASINLAR"

Galatasaray'da herkes yetersiz, kusura bakmasın. Bugün Torrent'e yüklenebiliriz, yaptığı oyuncu tercihleri ve değişiklikleriyle ancak bu kadro mimarisi de doğru bir kadro mimarisi olarak gözükmüyor. Koca bir sezonu Taylan - Cicaldu - Berkan üçlüsü oynadı. Koca bir sezonu...

Tümer Metin'den zehir zemberek sözler: Bulaştığı işler için söyleyeceklerime dilim varmıyor

"DİLİM VARMIYOR"

Mert Hakan sahanın öteki işlerine bulaşmasa sahanın en iyilerinden diyeceğim. Ama diğer işlere bulaştığı için dilim varmıyor. Gereksiz işleri var. Marcao ile didişmeler, yatıp kalkmalar, tribüne oynamalar. Mert Hakan iyi futbolcu, önce futbolculuğunu gösterecek."

YORUMLAR
500
Karaköy'de vapurun iskeleye çarpma anı kamerada Karaköy'de vapurun iskeleye çarpma anı kamerada İstanbul Boğazı'ndaki vapur kazası kamerada İstanbul Boğazı'ndaki vapur kazası kamerada Son dakika 3. sayfa: İstanbul Boğazı'ndaki vapur kazası kamerada Son dakika 3. sayfa: İstanbul Boğazı'ndaki vapur kazası kamerada

Son Dakika Spor Tümer Metin'den sert açıklama: İyi oynadı diyeceğim ama dilim varmıyor - Son Dakika


Advertisement