Yeni Stada İlkay Gündoğan'ın Adı Verilecek - Son Dakika

Yeni Stada İlkay Gündoğan'ın Adı Verilecek

21.04.2015 12:37
Yeni Stada İlkay Gündoğan'ın Adı Verilecek

Dursunbey’e Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılacak olan yeni stada ismi verilecek olan Borussia Dortmund’un ünlü futbolcusu İlkay Gündoğan’ın babası ve menajeri olan İrfan Gündoğan, çalışmaların sürdüğü stat sahasını inceledi.

Dursunbey'e Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılacak olan yeni stada ismi verilecek olan Borussia Dortmund'un ünlü futbolcusu İlkay Gündoğan'ın babası ve menajeri olan İrfan Gündoğan, çalışmaların sürdüğü stat sahasını inceledi.

Balıkesir'in Dursunbey ilçesine Gençlik ve Spor Bakanlığınca yapılacak stat için çalışmalar sürüyor. Stat yapımının ardından aynı yerde yapılacak olan tesisler ile ilgili yardımda bulunacak olan Borussia Dortmund'un ünlü futbolcusu İlkay Gündoğan'ın babası ve menajeri İrfan Gündoğan, Dursunbey Belediyespor Kulübü Başkanı Yusuf Turhan ile birlikte sahada incelemelerde bulundu. Stadın konumu ve tesislerin yapılacağı yer ile ilgili Turhan'dan bilgi alan İrfan Gündoğan, saha zemininde yapılan çalışmaları beğeni ile karşıladı.

İrfan Gündoğan, projede yaklaşık 2-3 yıldır yer izinlerinin alınması için çalışmaların sürdüğünü belirterek, "Stat yapımında Dursunbey Belediyespor Kulübü'ne elimizden geldiğince yardımcı olacağız. İlkay, Dursunbey'den, Balıkesir'den, Türkiye'den hiçbir zaman kopmadı" dedi.

İlkay'ın elinden geldiği kadar bu stada yardımcı olacağını yineleyen İrfan Gündoğan, stat açılışında İlkay'ın maç takvimine göre Dursunbey'e gelebileceğini söyledi.

Dursunbey Belediyespor Kulübü Başkanı Yusuf Turhan da, 3 yıldır süren sürecin sonuna geldiklerini, bu stadın ismini de İlkay Gündoğan koyacaklarını belirtti. Stat açılışında mutlaka İlkay Gündoğan'ı getireceklerini ifade eden Turhan, İlkay'ın programına göre açılış tarihini belirleyeceklerini, İlkay'ı açılışta mutlaka görmek istediklerini sözlerine ekledi. - BALIKESİR

Yeni Stada İlkay Gündoğan'ın Adı Verilecek
Yeni Stada İlkay Gündoğan'ın Adı Verilecek
Yeni Stada İlkay Gündoğan'ın Adı Verilecek

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Yeni Stada İlkay Gündoğan'ın Adı Verilecek - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Nusret'in Londra fiyatlarını pahalı bulan İngiliz çiftten kurnaz plan! 17:24 Nusret'in Londra fiyatlarını pahalı bulan İngiliz çiftten kurnaz plan!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, engelli gencin elini öperek karşılık verdi 16:44 Cumhurbaşkanı Erdoğan, engelli gencin elini öperek karşılık verdi Safiye Soyman imaj değişikliğini takipçilerine sordu, en bomba yorumu Seda Sayan yaptı! 16:19 Safiye Soyman imaj değişikliğini takipçilerine sordu, en bomba yorumu Seda Sayan yaptı! Bu diyalog canlı yayına damga vurdu! İYİ Partili ismin sorusu AK Partili Metiner'i köşeye sıkıştırdı 15:11 Bu diyalog canlı yayına damga vurdu! İYİ Partili ismin sorusu AK Partili Metiner'i köşeye sıkıştırdı Milyonlarca kişiyi şaşırtmıştı! İnsana benzeyen keçi yavrusunun sır perdesi aralandı 15:09 Milyonlarca kişiyi şaşırtmıştı! İnsana benzeyen keçi yavrusunun sır perdesi aralandı Didem Soydan Miami'de bikinili pozlarıyla takipçilerini mest ediyor 14:13 Didem Soydan Miami'de bikinili pozlarıyla takipçilerini mest ediyor Memur ve emeklilerin zam oranı ufukta göründü: Yüzde 7,47 12:03 Memur ve emeklilerin zam oranı ufukta göründü: Yüzde 7,47 Kılçdaroğlu'nun TÜİK baskını Yeşilçam'ın efsane repliğini bir kez daha hatırlattı! 11:35 Kılçdaroğlu'nun TÜİK baskını Yeşilçam'ın efsane repliğini bir kez daha hatırlattı!
Advertisement