Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Tacettin Bayır haberleri, Tacettin Bayır son dakika, son dakika Tacettin Bayır

Son Dakika Tacettin Bayır Haberleri

Son dakika Tacettin Bayır haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son tacettin bayır haberleri anında burada.


 • 26.04.2023 26 Nis 17:50 İzmir'deki Kamu Binasına Asılan Pankart Tepki Çekti

  İzmir'deki Kamu Binasına Asılan Pankart Tepki Çekti AKP'nin İzmir'den milletvekili adayı gösterdiği Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'nun seçim pankartı, İzmir'deki bir kamu binasına asılınca CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır tepki gösterdi. Bayır, siyasi partilerin kamu binalarına siyasi içerikli pankart asamayacağını belirterek, pankartın kaldırılmaması halinde hukuki işlemlerin başlatılabileceğini söyledi.

 • 07.04.2023 07 Nis 15:22 Tacettin Bayır: "Mahir Evladımızın Yaptığının Suç Olması İçin Haraket Olması Lazım, Böyle Bir Hakaret Yok. Bu Genç Kuşağa Gözdağı Vermektir"

  Tacettin Bayır: 'Mahir Evladımızın Yaptığının Suç Olması İçin Haraket Olması Lazım, Böyle Bir Hakaret Yok. Bu Genç Kuşağa Gözdağı Vermektir' CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, “Bu ürün size pahalı mı geldi? Erdoğan sayesinde” yazılı etiketler tasarlayıp sosyal medya hesaplarından paylaşan Mahir Akkoyun’un gözaltına alınmasıyla ilgili “Mahir evladımızın yaptığının suç olması için hakaret olması lazım böyle bir hakaret yok. Bu özgür düşüncenin ifadesidir. Bunun arkasında bir şey aramanın anlamı yok. Ama anlayış tek adam rejimi anlayışı olduğu için; karşında söylenenlerin hepsi, farklı düşünenlerin hepsi bu ülkede terörist olduğu için ne yazık ki aba altından sopa gösterip buradan hâkim ve savcılara da mesaj veriyor” dedi.

 • 04.03.2023 04 Mar 11:04 Foça'da Depremzedelere Ziyaret

  Foça'da Depremzedelere Ziyaret İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger ve CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, deprem bölgesinden gelen depremzedelerin istek ve taleplerini dinlemek üzere Foça’ya ayrı ayrı ziyaretler gerçekleştirdi.

 • 17.02.2023 17 Şub 22:12 Tacettin Bayır: "İtalya'dan Gelen Ekipler Sahra Hastanesi Kurdular. Yarın İtibariyle Burada Ameliyat Yapabileceklerini İfade Ettiler"

  Tacettin Bayır: 'İtalya'dan Gelen Ekipler Sahra Hastanesi Kurdular. Yarın İtibariyle Burada Ameliyat Yapabileceklerini İfade Ettiler' CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Hatay’ın Defne ilçesinde İtalya’dan gelen ekiplerin sahra hastanesi kurduğunu duyurdu. Bayır, “Burada İtalya’dan gelen ekipler bir Sahra Hastanesi kurdular. 18 Şubat Cumartesi (yarın) itibariyle burada ameliyat yapabileceklerini ifade ettiler. Çadırlar ve ekipmanlar hazır. Kapıdan ilk girişte acil muayene çadırı var. Orada bir tercüman aracılığı ile doktorlar ve ekipler ilk müdahaleyi yapıyorlar daha sonra hastalara müdahale ediliyor” dedi.

 • 03.02.2023 03 Şub 17:07 CHP'li Tacettin Bayır'dan "Şehir Hastanesi" Açıklaması: "Akılları Sıra Şov Yapıp Halkı Kandıracaklardı"

  CHP'li Tacettin Bayır'dan 'Şehir Hastanesi' Açıklaması: 'Akılları Sıra Şov Yapıp Halkı Kandıracaklardı' İzmir’de yapımı süren ve açılışı 17 Şubat 2023 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilecek İzmir İktisat Kongresi binası ile birlikte açması planlan Bayraklı Şehir Hastanesi’nin inşaatının yapımının tamamlanamaması sebebiyle açılış ertelendi. Konuyla ilgili açıklama yapan CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, “Akılları sıra şov yapıp halkı kandıracaklardı” dedi.

 • 21.11.2022 21 Kas 12:04 Tacettin Bayır, İzmir'de Aylardır Kan Tahlili Yapılamayan 3 Yaşındaki Çocuğun Durumunu Bakan Koca'ya Sordu: "Hani Sağlıkta Devrim Yapılmıştı?"

  Tacettin Bayır, İzmir'de Aylardır Kan Tahlili Yapılamayan 3 Yaşındaki Çocuğun Durumunu Bakan Koca'ya Sordu: 'Hani Sağlıkta Devrim Yapılmıştı?' CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, 25 Mart 2021 tarihinde İzmir'deki Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Genetik Polikliniği'ne başvuran, immün yetmezlik- nötropeni teşhisi konulan 3 yaşındaki Kıvanç Babacan'ın durumunu TBMM gündemine taşıdı. 20 ay geçmesine rağmen küçük Kıvanç'ın kan sonucunun çıkmadığını, bu nedenle tedavisine başlanamadığını belirten Bayır, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın yanıtlaması istemiyle soru önergesi verdi. Bayır, "Dokuz Eylül gibi büyük bir üniversite araştırma hastanesinde kan tahlili yapılamıyor olmasını benim aklım almıyor. Hani, sağlıkta devrim yapmışlardı?" dedi.

 • 24.09.2022 24 Eyl 22:43 Kılıçdaroğlu İzmir'de, Gizem Bayır ile Cihan Karabey Çiftinin Nikah Şahidi Oldu

  Kılıçdaroğlu İzmir'de, Gizem Bayır ile Cihan Karabey Çiftinin Nikah Şahidi Oldu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır'ın kızı Gizem ile Cihan Karabey'in düğününe katıldı. Çiftin nikah şahitliğini yapan CHP lideri mutluluklar dileyip, evlilik cüzdanını geline verdi.

 • 21.09.2022 21 Eyl 13:37 Tacettin Bayır'dan İzmir'in Unesco Dünya Mirası 2022 Adaylığından Elenmesine Tepki: "Hangi Ölçütler ve Kıstaslar Alındı?

  Tacettin Bayır'dan İzmir'in Unesco Dünya Mirası 2022 Adaylığından Elenmesine Tepki: 'Hangi Ölçütler ve Kıstaslar Alındı? CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, UNESCO Dünya Mirası 2022 daimi adaylığı için İzmir’in simgelerinden Kemeraltı ve çevresini kapsayan İzmir Tarihi Kent Merkezi'nin elenmesine tepki gösterdi. Bayır, "Kültür ve Turizm Bakanlığı, UNESCO adaylığı için AKP'li Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin hazırladığı İznik dosyasını ekleyerek inisiyatif kullanmış. Eğer politik bir davranıştan kaynaklı olmadıysa; hangi statüde yapıldı, hangi niteliklerle, değerlerle teraziye konuldu ve ölçüldü? Hangi ölçütler ve kıstaslar alındı? Bakanlıktan bir açıklama bekliyoruz" dedi.

 • 18.06.2021 18 Haz 15:04 İzmir'de CHP heyetinden HDP'ye taziye ziyareti

  İzmir'de CHP heyetinden HDP'ye taziye ziyareti CHP heyeti, HDP İzmir İl Başkanlığına taziye ziyaretinde bulundu.

 • 24.09.2019 24 Eyl 21:19 Chp izmir milletvekili bayır, hayatını konu alan kitabın tanıtımını yaptı

  Chp izmir milletvekili bayır, hayatını konu alan kitabın tanıtımını yaptı CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, kendi hayatını konu alan 'Benim En Güzel Hikayem Hayatım' isimli kitabının tanıtımını yaptı.

 • 29.08.2019 29 Ağu 09:41 Chp'li bayır'ın kitabının geliri, eğitim bursu olacak

  Chp'li bayır'ın kitabının geliri, eğitim bursu olacak CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, 'Benim En Güzel Hikayem, Hayatım' adlı kitap yazdı.

 • 16.02.2019 16 Şub 15:26 Başkan Soylu'dan O Vekile Hem Teşekkür Hem Sitem

  Başkan Soylu'dan O Vekile Hem Teşekkür Hem Sitem Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır'ın Çevreyolu Peyzaj Düzenleme çalışmalarıyla ilgili açıklamalarını sosyal medya üzerinden eleştirdi.

 • 01.10.2018 01 Eki 17:10 Kocaoğlu: Zirvedeyken Bırakmasını Bilmek Gerek, Aday Değilim (6)

  Kocaoğlu: Zirvedeyken Bırakmasını Bilmek Gerek, Aday Değilim (6) TACETTİN BAYIR: 15 GÜNDE ADAY NETLEŞİRCHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı adayının 15 gün içinde netleşebileceğini belirterek, "Aziz Kocaoğlu'na bugüne kadar yaptığı hizmetler için kendisine teşekkür ediyoruz.

 • 14.08.2018 14 Ağu 15:57 CHP'li Bayır: Ekonomik Krizin Asıl Nedeni Yanlış Politikalar

  CHP'li Bayır: Ekonomik Krizin Asıl Nedeni Yanlış Politikalar CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, döviz kurundaki artışa ilişkin açıklama yaptı.

 • 14.08.2018 14 Ağu 15:42 CHP'li Bayır: Ekonomik Krizin Asıl Nedeni Yanlış Politikalar

  CHP'li Bayır: Ekonomik Krizin Asıl Nedeni Yanlış Politikalar CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, döviz kurundaki artışa ilişkin açıklama yaptı.

 • 14.08.2018 14 Ağu 14:36 İzmir CHP'li Bayır Ekonomideki Gelişmelere İlişkin Açıklama Yaptı Hd

  İzmir CHP'li Bayır Ekonomideki Gelişmelere İlişkin Açıklama Yaptı Hd Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, son günlerde döviz kurundaki artışlara ilişkin açıklama yaptı.

 • 27.06.2018 27 Haz 20:25 CHP'li Bayır: Yeni Küskünler Yaratmak Ne Kadar Doğru

  CHP'li Bayır: Yeni Küskünler Yaratmak Ne Kadar Doğru CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, alınan seçim sonuçlarının ardından parti içinde yaşanan tartışmalara dikkat çekerek, "9 ay sonra yapılacak olan yerel seçimlere şimdiden çalışıp iyi bir sonuç almak varken onu kenara itip, kurultay delegasyonunun imzasını toplamak, yeni küskünlükler...

 • 27.06.2018 27 Haz 19:30 İzmir CHP'li Bayır Yeni Küskünler Yaratmak Ne Kadar Doğru

  İzmir CHP'li Bayır Yeni Küskünler Yaratmak Ne Kadar Doğru CHP'li Bayır Yeni küskünler yaratmak ne kadar doğruCHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, alınan seçim sonuçlarının ardından parti içinde yaşanan tartışmalara dikkat çekerek, 9 ay sonra yapılacak olan yerel seçimlere şimdiden çalışıp iyi bir sonuç almak varken onu kenara itip,...

 • 27.06.2018 27 Haz 19:23 Dha Yurt Bülteni - 18

  Dha Yurt Bülteni - 18 CHP'li Bayır: Yeni küskünler yaratmak ne kadar doğru CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, alınan seçim sonuçlarının ardından parti içinde yaşanan tartışmalara dikkat çekerek, 9 ay sonra yapılacak olan yerel seçimlere şimdiden çalışıp iyi bir sonuç almak varken onu kenara itip,...

 • 27.06.2018 27 Haz 10:26 CHP'li Bayır: Yeni Küskünler Yaratmak Ne Kadar Doğru

  CHP'li Bayır: Yeni Küskünler Yaratmak Ne Kadar Doğru CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, alınan seçim sonuçlarının ardından parti içinde yaşanan tartışmalara dikkat çekerek, "9 ay sonra yapılacak olan yerel seçimlere şimdiden çalışıp iyi bir sonuç almak varken onu kenara itip, kurultay delegasyonunun imzasını toplamak, yeni küskünlükler...

 • 22.04.2018 22 Nis 14:50 CHP İzmir Milletvekili Bayır İyi Parti'ye Geçti

  CHP İzmir Milletvekili Bayır İyi Parti'ye Geçti CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in yaptığı görüşmenin ardından, CHP'den 15 milletvekili istifa ederek İYİ Parti'ye katıldı.

 • 16.04.2018 16 Nis 19:47 Malatya'da CHP'lilerden Ohal'e Karşı Oturma Eylemi

  Malatya'da CHP'lilerden Ohal'e Karşı Oturma Eylemi MALATYA'da, CHP tarafından 'OHAL değil, demokrasi istiyoruz' sloganıyla oturma eylemi düzenlendi.

 • 16.04.2018 16 Nis 19:11 Malatya'da CHP'lilerden Ohal'e Karşı Oturma Eylemi

  Malatya'da CHP'lilerden Ohal'e Karşı Oturma Eylemi Malatya'da CHP'lilerden OHAL'e karşı oturma eylemiMalatya'da, CHP tarafından 'OHAL değil, demokrasi istiyoruz' sloganıyla oturma eylemidüzenlendi.

 • 16.04.2018 16 Nis 16:16 Malatya'da CHP'lilerden Ohal'e Karşı Oturma Eylemi

  Malatya'da CHP'lilerden Ohal'e Karşı Oturma Eylemi MALATYA'da, CHP tarafından 'OHAL değil, demokrasi istiyoruz' sloganıyla oturma eylemi düzenlendi.

 • 07.02.2018 07 Şub 15:12 Patlama Olan Lisede Eğitime Bir Gün Ara Verildi (2)

  Patlama Olan Lisede Eğitime Bir Gün Ara Verildi (2) CHP'Lİ VEKİL SORU ÖNERGESİ VERDİCHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, İzmir'in Gaziemir ilçesindeki Abdülhamit Han Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde, 1 kişinin öldüğü 4 kişinin yaralandığı kazan dairesindeki patlamayı TBMM gündemine taşıdı.

 • 07.01.2018 07 Oca 18:48 CHP İzmir İl Kongresi'nde Gerginlik

  CHP İzmir İl Kongresi'nde Gerginlik CHP İzmir İl Kongresinde seçimler öncesi aday konuşmaları sırasında arbede ve yumruklaşma yaşandı.

 • 02.11.2017 02 Kas 10:37 Urla'da Neşeli Zeytin Hasadı

  Urla'da Neşeli Zeytin Hasadı İzmir’de, Urla Bademler Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifinin düzenlediği zeytin hasat etkinliğinde Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, hem zeytin topladı, hem de zeytin kırdı.

 • 16.10.2017 16 Eki 13:37 CHP'li Bayır'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Eleştiri

  CHP'li Bayır'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Eleştiri CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın CHP'nin tüm kadrolarını yabancı devlet ve terör örgütleri ile işbirliği yapmakla suçlamasına tepki gösteren CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, "Bu sözler Türk siyasi tarihindeki geleneklere uymayan, devlet adabına yakışmayan, kontrolünü kaybetmiş...

 • 02.10.2017 02 Eki 14:41 CHP'li Bayır, Atatürk Büstünü Başbakan'a Sordu

  CHP'li Bayır, Atatürk Büstünü Başbakan'a Sordu CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, İzmir'in Güzelyalı İlçesi'ndeki Şehit Ömer Halisdemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Atatürk büstü ve fotoğraflarının yere atılmış haldeki fotoğraflarını Başbakan Binali Yıldırım'a sordu.

 • 31.08.2017 31 Ağu 11:37 Balıklıova Rekreasyon Alanı Bayram Coşkusuyla Açıldı

  Balıklıova Rekreasyon Alanı Bayram Coşkusuyla Açıldı Hem Urlalılara hem de ilçeye gelecek konuklara alternatif yaşam alanı olarak oluşturulan Balıklıova Rekreasyon Alanı, en büyük bayramlarımızdan ve en büyük zaferlerimizden biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda açıldı.

 • 31.08.2017 31 Ağu 10:18 Balıklıova Rekreasyon Alanı Bayram Coşkusuyla Açıldı

  Balıklıova Rekreasyon Alanı Bayram Coşkusuyla Açıldı Balıklıova Rekreasyon Alanı, en büyük bayramlarımızdan ve en büyük zaferlerimizden biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda açıldı.

 • 19.08.2017 19 Ağu 16:06 İzmir Fuarında Protokol Krizi

  İzmir Fuarında Protokol Krizi Bu yıl 86'ncısı düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) ziyaretçilerini ağırlamaya başlarken, açılış töreninde yaşanan protokol krizi programlara damga vurdu.

 • 19.08.2017 19 Ağu 15:48 İzmir Fuarında Protokol Krizi Çıktı, CHP'li Vekiller Programı Terk Etti

  İzmir Fuarında Protokol Krizi Çıktı, CHP'li Vekiller Programı Terk Etti Bu yıl 86’ncısı düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) ziyaretçilerini ağırlamaya başlarken, açılış töreninde yaşanan protokol krizi programlara damga vurdu.

 • 27.07.2017 27 Tem 15:48 CHP'li Bayır'dan Başkan Özakcan'a Ziyaret

  CHP'li Bayır'dan Başkan Özakcan'a Ziyaret Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ı ziyaret etti.

 • 24.07.2017 24 Tem 17:23 CHP'de Kongre Süreci Öncesinde Milletvekili Bayır ve İl Başkanı İnci'den Partililerine Uyarılar

  CHP'de Kongre Süreci Öncesinde Milletvekili Bayır ve İl Başkanı İnci'den Partililerine Uyarılar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Tacettin Bayır ve Aydın İl Başkanı Bayram İnci, Söke’de partilileri ile buluştu.

 • 20.07.2017 20 Tem 13:51 Karaburun'da Kurulması Planlanan Balık Çiftliği

  Karaburun'da Kurulması Planlanan Balık Çiftliği İzmir'in Karaburun ilçesinde balık çiftliği kurulması projesine karşı çıkan Karaburun Kent Konseyi ve bazı sivil toplum örgütü üyeleri, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü önünde basın açıklaması yaptı.

 • 20.07.2017 20 Tem 12:50 Karaburun'da Balık Çiftliği Tepkisi Sürüyor

  Karaburun'da Balık Çiftliği Tepkisi Sürüyor İZMİR'in Karaburun İlçesi'nde, özel bir şirket tarafından balık çiftliği kurulmak istenmesine tepki gösteren vatandaşlar, Karaburun Kent Konseyi öncülüğünde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İl Müdürlüğü önünde eylem yaptı.

 • 09.06.2017 09 Haz 12:50 CHP'li Bayır'dan Gökmen Ulu'ya Mektup

  CHP'li Bayır'dan Gökmen Ulu'ya Mektup CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, 19 Mayıs'ta Sözcü Gazetesi'ne yönelik operasyonda gözaltına alınan ve 26 Mayıs tarihinden itibaren Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan İzmir Muhabiri Gökmen Ulu'ya destek olmak için mektup yazdı.

 • 02.06.2017 02 Haz 23:29 İzmir'de 'Yeryüzü Sofrası' Kuruldu

  İzmir'de 'Yeryüzü Sofrası' Kuruldu İZMİR'de Macera Kulübü tarafından düzenlenen 'yeryüzü sofrası' iftar etkinliğine, CHP İzmir milletvekilleri Tacettin Bayır ile Atilla Sertel ile birlikte 500 kişi katıldı.

 • 02.06.2017 02 Haz 23:12 Izmir'de 'Yeryüzü Sofrası' Kuruldu

  Izmir'de 'Yeryüzü Sofrası' Kuruldu Izmir'de 'yeryüzü sofrası' kurulduİZMİR'de Macera Kulübü tarafından düzenlenen 'yeryüzü sofrası' iftar etkinliğine, CHP İzmir milletvekilleri Tacettin Bayır ile Atilla Sertel ile birlikte 500 kişi katıldı.

 • 02.06.2017 02 Haz 22:29 İzmir'de 'Yeryüzü Sofrası' Kuruldu

  İzmir'de 'Yeryüzü Sofrası' Kuruldu İZMİR'de Macera Kulübü tarafından düzenlenen 'yeryüzü sofrası' iftar etkinliğine, CHP İzmir milletvekilleri Tacettin Bayır ile Atilla Sertel ile birlikte 500 kişi katıldı.

 • 31.05.2017 31 May 13:18 CHP'li Bayır: Bas Cezayı Kes Ağacı Yap Üstüne Villayı

  CHP'li Bayır: Bas Cezayı Kes Ağacı Yap Üstüne Villayı ÜRETİM Reform Paketi, TBMM'de Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu'nda görüşülmeye başlandı.

 • 16.05.2017 16 May 18:50 CHP'li Bayır: Farklı Gerekçelerle Ülkenin Dört Bir Yanında 19 Mayıs Kutlamaları Engelleniyor Buna...

  CHP'li Bayır: Farklı Gerekçelerle Ülkenin Dört Bir Yanında 19 Mayıs Kutlamaları Engelleniyor Buna... CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, 19 Mayıs kutlamalarının iptal edilmesine ilişkin, "Farklı gerekçelerle ülkenin dört bir yanında 19 Mayıs kutlamalarını engelliyor.

 • 16.05.2017 16 May 18:49 Dha Ankara- CHP'li Bayır: Farklı Gerekçelerle Ülkenin Dört Bir Yanında 19 Mayıs Kutlamaları...

  Dha Ankara- CHP'li Bayır: Farklı Gerekçelerle Ülkenin Dört Bir Yanında 19 Mayıs Kutlamaları... CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, 19 Mayıs kutlamalarının iptal edilmesine ilişkin, "Farklı gerekçelerle ülkenin dört bir yanında 19 Mayıs kutlamalarını engelliyor.

 • 07.05.2017 07 May 14:36 CHP'li Bayır: Birbirimize Çelme Atmaktan Vazgeçelim

  CHP'li Bayır: Birbirimize Çelme Atmaktan Vazgeçelim CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Güzelbahçe ilçe örgütüyle yaptığı pazar kahvaltısında birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

 • 14.04.2017 14 Nis 14:42 CHP'li Bayır: Yüzde 56.4 'Hayır', Yüzde 43.6 'Evet'

  CHP'li Bayır: Yüzde 56.4 'Hayır', Yüzde 43.6 'Evet' CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, 2015 Kasım seçimlerinde Türkiye geneli oy oranlarıyla birebir aynı oranın çıktığı 12'si İzmir, biri Manisa'da olan toplam 13 sandıkta seçmenlerle yüz yüze yapılan ankette, kararsızların dağılımıyla yüzde 56.4 'Hayır', yüzde 43.6 'Evet' oyu çıktığını söyledi.

 • 09.04.2017 09 Nis 11:22 CHP Heyetinden Çukurca'ya Ziyaret

  CHP Heyetinden Çukurca'ya Ziyaret Cumhuriyet Halk Partisinin (CHP) bazı milletvekilleri, Hakkari’nin Çukurca ilçesini ziyaret etti.

 • 08.04.2017 08 Nis 16:50 Halk Oylamasına Doğru

  Halk Oylamasına Doğru Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara Milletvekili Necati Yılmaz ile İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, halk oylaması çalışmaları kapsamında muhtar ve STK'larla bir araya geldi.

 • 08.04.2017 08 Nis 14:42 Hakkari CHP Milletvekilleri Hakkari'de Stk Temsilcileri ve Muhtarlarla Biraraya Geldi

  Hakkari CHP Milletvekilleri Hakkari'de Stk Temsilcileri ve Muhtarlarla Biraraya Geldi CHP Milletvekilleri Hakkari'de STK temsilcileri ve muhtarlarla biraraya geldiREFERANDUM çalışmaları kapsamında Hakkari'ye gelen CHP Ankara Milletvekili Necati Yılmaz ile İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, STK temsilcileri ve muhtarlarla bir araya geldi.

 • 08.04.2017 08 Nis 11:30 CHP Heyeti, Stk Temsilcileri ve Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  CHP Heyeti, Stk Temsilcileri ve Muhtarlarla Bir Araya Geldi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekillerinden oluşan heyet, Sivil Toplum Temsilcileri (STK), muhtar ve basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Advertisement