10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü - Son Dakika

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

08.01.2016 16:59
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

Şanlıurfa Ticaret Borsası (ŞUTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası (ŞUTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Kaya, mesajında, doğru, tarafsız ve objektif yayınlarıyla halkın haber alma hakkını kullanmasına hizmet eden basın camiasının, gayretli ve özverili çalışmalarını takdirle karşıladığını belirtti.

Gazetecilerin, kamu görevi yapmakta olduklarını belirten Kaya, medya çalışanlarının çok zor şartlar altında fedakarca görevini yapmaya çalıştıklarını ifade etti.

Kaya, medyanın toplumsal bilinci arttırmak ve güçlendirmek, kamu yararını her zaman ön planda tutmak ve farklı seslerin duyurulması açısından önemli olduğunu aktararak, "Bu duygu ve düşüncelerle ilimizde faaliyet gösteren, yerel ve ulusal basın temsilcilerimizin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü en içten duygularımla kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

YORUMLAR
500
Bin yıllık meslekler bu çarşıda yaşayacak Bin yıllık meslekler bu çarşıda yaşayacak Engelliler haftasında, engelliler engel tanımadı Engelliler haftasında, engelliler engel tanımadı Şanlıurfa Ticaret Borsası Şanlıurfa Ticaret Borsası
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü - Son Dakika


Advertisement