36 Yaşında Dede Oldu - Son Dakika

36 Yaşında Dede Oldu

14.02.2012 17:40
36 Yaşında Dede Oldu

Alanya'da taksi şoförlüğü yapan 36 yaşındaki Ali Koca, genç yaşta dede olmanın heyecanını yaşayarak herkesi şaşırttı.

Alanya'da taksi şoförlüğü yapan 36 yaşındaki Ali Koca, genç yaşta dede olmanın heyecanını yaşayarak herkesi şaşırttı.

AA muhabirine açıklamalarda bulunan Ali Koca, 15 yaşında evlendiğini, 16 yaşında çocuk sahibi olduğunu, kızı Hacer Aslan'ın da 19 yaşında anne olarak kendisine dedelik duygusunu tattırdığını söyledi.

Kızı Hacer'in, 4 çocuğunun en büyüğü olduğunu olduğunu söyleyen Ali Koca, genç yaştaki dedelik duygusunu "Kendi yaşımda daha evlenmemiş kişiler varken ben bu yaşta dede oldum. Damadım ve kızım da bana genç yaşta torun görme mutluluğunu verdiler. Çok sağlıklı bir Nisa bebeğimiz oldu" diyerek ifade etti.

Ali Koca'nın eşi Sultan Koca da ilk torunlarını sevmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, yaşlanmadan yeni torunlar beklediklerini kaydetti.

Alanya Şoförler Odası Başkan Vekili Mehmet Yüksel, meslektaşları adına genç yaşta dede olan Ali Koca ve eşini çiçek vererek kutladı.

- ANTALYA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Alanya'da Alman kadın evinde ölü bulundu Alanya'da Alman kadın evinde ölü bulundu Alanya'da kumar oynayan 4 kişiye ceza uygulandı Alanya'da kumar oynayan 4 kişiye ceza uygulandı Türkiye Kış Bisiklet Yarışları Serisi'nin son ayağı Alanya'da yapıldı Türkiye Kış Bisiklet Yarışları Serisi'nin son ayağı Alanya'da yapıldı

Son Dakika Yerel 36 Yaşında Dede Oldu - Son Dakika


Advertisement