Adana'da Beyaz Eşya Deposunda Yangın - Son Dakika

Adana'da Beyaz Eşya Deposunda Yangın

01.01.2012 10:07
Adana'da Beyaz Eşya Deposunda Yangın

Adana'da bir firmaya ait beyaz eşya deposunda çıkan yangında maddi hasar meydana geldi.

Adana'da bir firmaya ait beyaz eşya deposunda çıkan yangında maddi hasar meydana geldi.

Alınan bilgiye göre, merkez Seyhan ilçesi Büyükdikili mahallesi civarında bulunan Gizerler firmasına ait depoda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

Yangın yerine kısa sürede gelen Büyükşehir Belediyesine ait itfaiye ekipleri, alevlerin rüzgarın etkisiyle deponun diğer kısımlarına yayılması üzerine takviye ekip istedi. Olay yerine gelen 5 itfaiye aracı yangına tazyikli su ve köpükle müdahale ederek, yangını kontrol altına aldı.

Öte yandan bazı işçilerin malzemeleri forklift yardımıyla, bazılarının da omuzlarına alarak yangın yerinden uzaklaştırdığı görüldü.

Yetkililer, ölen ya da yaralananın olmadığı ve depoda maddi hasara neden olan yangının çıkış nedeninin araştırıldığını bildirdi.

- ADANA

YORUMLAR
500
Belediye başkanları kadına şiddete karşı farkındalık için maç yaptı Belediye başkanları kadına şiddete karşı farkındalık için maç yaptı Satırlı gaspçıyı market çalışanı bıçakla kovaladı! Satırlı gaspçıyı market çalışanı bıçakla kovaladı! Adana'da otobüs ve motosikletin yoldaki çukura düşmesi kamerada Adana'da otobüs ve motosikletin yoldaki çukura düşmesi kamerada
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Adana'da Beyaz Eşya Deposunda Yangın - Son Dakika


Advertisement