Bartın Belediye Başkanı Akın Açıklaması - Son Dakika

Bartın Belediye Başkanı Akın Açıklaması

14.02.2012 16:48
Bartın Belediye Başkanı Akın Açıklaması

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, "Belediye olarak tüm kamu kurumlarının hizmetlerinde yardımcı ve yol gösterici oluyoruz" dedi.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, "Belediye olarak tüm kamu kurumlarının hizmetlerinde yardımcı ve yol gösterici oluyoruz" dedi.

Akın, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Halide Küçükkurt'u ziyaretinde yaptığı konuşmada, Ömertepesi mevkisinde yapımı devam eden diş hastanesinin bir an önce bitirilmesinin kente fayda sağlayacağını söyledi.

Bartın'a yapılacak diş hastanesi için 3 bin 610 metrekare imarlı alanı, İnkumu'ndaki imarsız alanla takas ederek sağlık kuruluşunun yer ihtiyacının giderilmesine yardımcı olduklarını belirten Akın, şunları kaydetti:

"Belediye olarak tüm kamu kurumlarının hizmetlerinde yardımcı ve yol gösterici oluyoruz. Yer takası ile hem İnkumu'ndaki otopark ihtiyacının giderilmesi sağlandı, hem de ağız ve diş hastalarının rahatlıkla faydalanabileceği bir hastanenin yapımına belediyemiz yardımcı oldu. Kentimizin eğitim, sağlık ve kültürel açıdanda gelişimine katkı sağlayacak projelere destek vermeyi sürdüreceğiz."

Küçükkurt da Akın'a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

- BARTIN

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Bartın Belediye Başkanlığına Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu seçildi Bartın Belediye Başkanlığına Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu seçildi Bartın'da otomobilin çarptığı yaşlı kadın öldü, kaza anı anbean kameraya yansıdı Bartın'da otomobilin çarptığı yaşlı kadın öldü, kaza anı anbean kameraya yansıdı OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI KADININ HAYATINI KAYBETTİĞİ KAZA ANI KAMERADA OTOMOBİLİN ÇARPTIĞI KADININ HAYATINI KAYBETTİĞİ KAZA ANI KAMERADA

Son Dakika Yerel Bartın Belediye Başkanı Akın Açıklaması - Son Dakika


Advertisement