Başmakçı'dan Kısa Kısa - Son Dakika

Başmakçı'dan Kısa Kısa

15.02.2012 14:28
Başmakçı'dan Kısa Kısa

AK Parti Başmakçı ilçesi Kadın Kolları Başkanlığınca "Sevgililer Günü" dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

AK Parti Başmakçı ilçesi Kadın Kolları Başkanlığınca "Sevgililer Günü" dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

AK Parti Başmakçı Kadın Kolları Başkanı Medine Karaca, teşkilat binasında düzenlenen toplantıda, 14 Şubat'ın sevginin, güzelliklerin, mutlulukların yaşandığı günlerden biri olduğunu belirterek, Başmakçı Kadın Kolları'nın temelini sevgiyle inşa ettikleri bir teşkilat olduğunu bildirdi.

Karaca, yolu sevgiden geçen herkese gönüllerinin ve partinin de sonuna kadar açık olduğunu ifade etti.

AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Bozbaş da birlik ve beraberlik içinde bütün güçlüklerin aşılabileceğini, daha büyük hizmetlerin verilebileceğini söyledi.

-Başmakçı MYO'ya yeni öğretim görevlisi atandı

(fotoğraflı)

Dumlupınar Üniversitesi Başmakçı Meslek Yüksekokuluna (MYO) yeni öğretim görevlisinin atandığı bildirildi.

Alınan bilgiye göre, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İktisadi ve İdari Bİlimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu Nebi Kalın, muhasebe ve finansman alanında yüksek lisans eğitimi gördü.

İlk atama yerinin Başmakçı olduğunu belirten Kalın, görevini en iyi şekilde yapacağını söyledi.

- AFYONKARAHİSAR

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Mehmet Şimşek iddiası, bomba etkisi yarattı: 6-7 ay önce de AK Parti ile görüştü ancak sunduğu şartlar nedeniyle ipler koptu Mehmet Şimşek iddiası, bomba etkisi yarattı: 6-7 ay önce de AK Parti ile görüştü ancak sunduğu şartlar nedeniyle ipler koptu Mehmet Şimşek ile ilgili bomba iddia: 6-7 ay önce de AK Parti ile görüştü ancak sunduğu şartlar nedeniyle ipler koptu Mehmet Şimşek ile ilgili bomba iddia: 6-7 ay önce de AK Parti ile görüştü ancak sunduğu şartlar nedeniyle ipler koptu Muharrem İnce'yi küplere bindiren AK Parti iddiası! Suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyor Muharrem İnce'yi küplere bindiren AK Parti iddiası! Suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyor

Son Dakika Yerel Başmakçı'dan Kısa Kısa - Son Dakika


Advertisement