Beyşehir'deki Turnuvalarda Şampiyonlar Kupalarına Kavuştu - Son Dakika

Beyşehir'deki Turnuvalarda Şampiyonlar Kupalarına Kavuştu

05.06.2014 14:45
Beyşehir'deki Turnuvalarda Şampiyonlar Kupalarına Kavuştu

Beyşehir'de Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen futbol ve futsal turnuvaları sona erdi.

Beyşehir'de Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen futbol ve futsal turnuvaları sona erdi. Turnuvalarda şampiyon olan okullar kupalarını aldı.

Ortaokul ve lise öğrencilerinin katıldığı turnuvalarda dereceye giren takımlara kupaları düzenlenen törenle İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük ve protokol mensupları tarafından verildi.

Futsal Genç Kızlar kategorisinde Kız Meslek Lisesi, genç erkeklerde  Beyşehir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Yıldız Erkekler Futbol Turnuvası'nda ise Gazi Ortaokulu birinci gelerek şampiyonluk kupasını kazandı. - Konya

YORUMLAR
500
Çevre için kritik önemdeki membranları geliştirip aynı zamanda ihraç ediyorlar Çevre için kritik önemdeki membranları geliştirip aynı zamanda ihraç ediyorlar Van'da öğretmen ve öğrenciler, belediyenin tesislerini gezdi Van'da öğretmen ve öğrenciler, belediyenin tesislerini gezdi
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Beyşehir'deki Turnuvalarda Şampiyonlar Kupalarına Kavuştu - Son Dakika


Advertisement