Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Bir metre kar üzerinde karayolları çalışanına doğum günü sürprizi - Son Dakika

Bir metre kar üzerinde karayolları çalışanına doğum günü sürprizi

Bir metre kar üzerinde karayolları çalışanına doğum günü sürprizi Kar püskürtme aracıyla karları temizleyerek yol genişletme çalışması yapan karayolları görevlisi 1 metre yüksekliğindeki karların üzerine konan pastasındaki mumları üfleyerek yeni yaşına girdi Konya'nın Seydişehir ilçesinde yoğun...

16.02.2022 - 13:08,  Güncelleme: 14:15

Bir metre kar üzerinde karayolları çalışanına doğum günü sürprizi

Kar püskürtme aracıyla karları temizleyerek yol genişletme çalışması yapan karayolları görevlisi 1 metre yüksekliğindeki karların üzerine konan pastasındaki mumları üfleyerek yeni yaşına girdi

KONYA - Konya'nın Seydişehir ilçesinde yoğun kar yağışı sonrası yol genişletme çalışmaları nedeniyle günlerce evinden uzak kalan karayolları görevlisi, kendisine sürpriz yapan Kaymakam Deniz Pişkin'in getirdiği doğum günü pastasını 1 metre yüksekliğindeki karın üzerinde üfleyerek yeni yaşına girdi.

İç Anadolu'yu Akdeniz'e bağlayan en kısa yol konumundaki Konya- Antalya karayolu üzerindeki 1825 rakımlı Alacabel mevkiinde yoğun kar yağışı sonrası kar kalınlığı 1 metreyi aştı. Yolların kapanması nedeniyle ulaşımda aksamaların yaşandığı karayolunu açık tutmak için uğraş veren karayolları ekipleri günlerce evlerinden ve ailelerinden uzak kaldı. Karayolları ekiplerinin çabalarına duyarsız kalmayan Seydişehir Kaymakamı Deniz Pişkin, hem karayolları ekiplerine teşekkür etmek hem de doğun günü olan karayolu çalışanı Recep Örnek'e sürpriz yapmak için Alacabel mevkiine gitti. Kaymakam Deniz Pişkin, önce burada 1 metre yüksekliğindeki karları püskürtme aracıyla temizleyerek yol genişletme çalışması yapan Recep Örnek ve arkadaşlarından yoldaki durum ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kaymamam Deniz Pişkin ardından aracında bulunan pastayı çıkararak Recep Örnek'e sürpriz yaptı. Pastayı görünce şaşkınlığını gizleyemeyen Recep Örnek, 1 metre yüksekliğindeki karların üzerine konan pastasındaki mumları üfleyerek yeni yaşına girdi.

Kaymakam Deniz Pişkin yaptığı açıklamada, "Alacabel'de çalışmaları hem yerinde görelim dedik hem de arkadaşımızın doğum gününü kutlayalım dedik. İnsanlar bu gayretin çalışmanın değerini bilmez de, bunu yaşayan bilir. Bu hengame içerisinde hatırlamak istedik. Sizler yolu ve yolda kalanları düşünüyorsunuz, biz de sizleri düşünüyoruz" dedi.

Bir metre kar üzerinde karayolları çalışanına doğum günü sürprizi
Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Yerel Bir metre kar üzerinde karayolları çalışanına doğum günü sürprizi - Son Dakika


Advertisement