Bodrum'da 5. Acı Ot Festivali Düzenleniyor - Son Dakika
Yerel

Bodrum'da 5. Acı Ot Festivali Düzenleniyor

Bodrum\'da 5. Acı Ot Festivali Düzenleniyor

Bodrum Belediyesi ve Ortakent Yahşi Yalılarını Geliştirme ve Mavi Bayrak Derneği (OYDER) iş birliğiyle düzenlenen '5. Acı Ot Festivali', 9 ve 10 Mart'ta gerçekleştirilecek. Festivalde yöresel lezzetler, şifalı bitkiler ve görsel zenginlikler sunulacak. Ayrıca ünlü şeflerin atölye çalışmaları ve konserler de yer alacak.

22.02.2024 12:11  Güncelleme: 12:20
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Bodrum Belediyesi ve Ortakent Yahşi Yalılarını Geliştirme ve Mavi Bayrak Derneği (OYDER) iş birliğiyle yaşama geçirilen '5. Acı Ot Festivali', bu yıl 9 ve 10 Mart'ta düzenlenecek.

Bodrum Belediyesi ve OYDER iş birliğiyle bu yıl beşincisi düzenlenecek 'Acı Ot Festivali' için geri sayım başladı. Festival, 9 ve 10 Mart 2024 tarihlerinde Ortakent Köyiçi mevkinde katılımcılara yöresel lezzetler, şifalı bitkiler ve görsel zenginliklerle dolu bir deneyim sunacak.

Festival, müzik ve eğlenceyi de bir araya getirirken, ünlü şeflerin yöresel mutfak sanatını sergilediği atölye çalışmaları, katılımcıları bilgilendirerek eğlendirecek. Festivalin bu yılki programı, konserler ve canlı performanslarla da zenginleşirken; Müsgebi'nin tarihi sokaklarında müziğin ve dansın ritmi yankılanacak.

Acı Ot Festivali, yerel ve uluslararası ziyaretçilere, Bodrum'un zengin mutfak kültürünü ve yaşam tarzını deneyimleme fırsatı verecek. Geleneksel Bodrum mutfağının en özel tatlarını keşfetmek, ünlü şeflerle bir araya gelmek ve kültürel bir şölenin parçası olmak isteyenler katılabilecek.

Etkinlik programı ve detayları hakkında daha fazla bilgi almak için Bodrum Acı Ot Festivali sosyal medya adresleri ziyaret edebilecek.

Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Bodrum'da 5. Acı Ot Festivali Düzenleniyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement