Bodrum Protokolü Bayramlaştı - Son Dakika
Yerel

Bodrum Protokolü Bayramlaştı

Bodrum Protokolü Bayramlaştı

Bodrum Kaymakamı Dr.Mehmet Gödekmerdan ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon tarafından düzenlenen Kurban Bayramı bayramlaşması, Bodrum Belediyesi Mahfel Cafe'de yapıldı.

16.10.2013 17:26

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon tarafından düzenlenen Kurban Bayramı bayramlaşması, Bodrum Belediyesi Mahfel Cafe'de yapıldı.

Bayramlaşma törenine Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Hayati Keskin, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hakan Demirörs, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün, Bodrum Belediye Meclisi Üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşu yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

Sıcak bir ortamda gerçekleşen bayram töreninde Başkan Mehmet Kocadon yaşlısından gencine kadar tüm konuklarla tek tek bayramlaştı, küçük çocuklara bayram harçlığı verdi.

Bodrum protokolü daha sonra Muharip Gaziler Derneği Bodrum Şubesi, Bodrum Sahil Güvenlik Komutanlığı, Bodrum İlçe Jandarma Komutanlığı, Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü, Bodrum Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ve Bodrum A-1 Tipi Kapalı Cezaevi'ni ziyaret etti. - MUĞLA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Bodrum Protokolü Bayramlaştı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement