Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Sahil Güvenlik Komutanlığı haberleri, Sahil Güvenlik Komutanlığı son dakika, son dakika Sahil Güvenlik Komutanlığı

Son Dakika Sahil Güvenlik Komutanlığı Haberleri

Son dakika Sahil Güvenlik Komutanlığı haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son sahil güvenlik komutanlığı haberleri anında burada.


 • 13:54 Aydın'da Yunanistan tarafından geri itilen 98 düzensiz göçmen kurtarıldı

  Aydın'da Yunanistan tarafından geri itilen 98 düzensiz göçmen kurtarıldı Aydın'ın Didim ve Kuşadası açıklarından Yunanistan'a geçmeye çalışan düzensiz göçmenlere yönelik çalışmalar sonucunda Kasım ayında toplam 98 düzensiz göçmen kurtarıldı. Kurtarılan göçmenler sağlık kontrollerinin ardından Aydın Geri Gönderme Merkezi'ne teslim edildi.

 • 12:59 Antalya'da kayıp genç kızın denizde cesedi bulundu

  Antalya'da kayıp genç kızın denizde cesedi bulundu Antalya'nın Kemer ilçesinde balıkçılar, 4 gündür kayıp olan 17 yaşındaki Damla Durgun'un denizde cesedini buldu. Ceset, otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Durgun'un ailesi, cesedin kızlarına ait olduğunu teşhis etti. Cenaze, Kurşunlu Mezarlığı'na götürüldü.

 • 12:47 Antalya'da kayıp genç kızın cansız bedeni bulundu

  Antalya'da kayıp genç kızın cansız bedeni bulundu Antalya'da 4 gündür kayıp olan Damla Durgun'un cesedi, şehir merkezinden 50 kilometre uzaklıkta kıyıya vurmuş olarak bulundu. Ailesi tarafından teşhis edilen genç kızın cenazesi, anne ve babası tarafından gözyaşları içerisinde teslim alındı.

 • 07:43 Ayvalık'ta Yunan unsurlarınca itilen 47 göçmen kurtarıldı

  Ayvalık'ta Yunan unsurlarınca itilen 47 göçmen kurtarıldı Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde gerçekleştirilen operasyonlarda, Yunan unsurlarınca lastik botları patlatılarak Türk karasularına itilen 47 göçmen kurtarıldı. Ayrıca, başka bir operasyonda ise 22 göçmen yakalandı. Kurtarılan göçmenler, Sahil Güvenlik Komutanlığı'na getirilerek insani yardımlar yapıldı ve yasal işlemler başlatıldı.

 • 03.12.2023 03 Ara 16:47 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, lise öğrencilerinin cesetlerinin bulunmasında görev alan ekiplere teşekkür etti

  Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, lise öğrencilerinin cesetlerinin bulunmasında görev alan ekiplere teşekkür etti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Beşikdüzü ilçesinde fırtınada kaybolan lise öğrencileri Emir Berke Aşık ve Uğurcan Korkmaz'ın cesetlerinin bulunmasında görev alan ekiplere teşekkür etti. Zorluoğlu, gençlerin vefatından duyduğu üzüntüyü dile getirerek, arama kurtarma faaliyetlerini yürüten tüm ekiplere teşekkür etti ve dikkatli olunması çağrısında bulundu.

 • 03.12.2023 03 Ara 06:06 İzmir'de 11 düzensiz göçmen kurtarıldı, 34 düzensiz göçmen yakalandı

  İzmir'de 11 düzensiz göçmen kurtarıldı, 34 düzensiz göçmen yakalandı Foça ilçesinde motor arızası sebebiyle sürüklenen lastik bot içerisinde bulunan 11 düzensiz göçmen kurtarılırken, yasa dışı yollarla yurt dışına çıkmak isteyen 34 düzensiz göçmen yakalandı.

 • 02.12.2023 02 Ara 23:14 Kayıp 7 mürettebatı arama çalışmaları sürüyor

  Kayıp 7 mürettebatı arama çalışmaları sürüyor Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde batan Kafkametler adlı yük gemisinin kayıp 7 mürettebatını arama çalışmaları devam ediyor. 19 Kasım'dan bu yana süren arama çalışmalarında 5 mürettebatın cansız bedenine ulaşıldı. AFAD, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Kıyı Emniyeti, TSK'ya ait SAT komandoları ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı ekipler havadan, karadan ve denizden arama çalışmalarını sürdürüyor.

 • 02.12.2023 02 Ara 22:46 Trabzon'da fırtınada kaybolan lise öğrencilerinin cansız bedenlerine ulaşıldı

  Trabzon'da fırtınada kaybolan lise öğrencilerinin cansız bedenlerine ulaşıldı Trabzon'da fırtınalı havada denizde kaybolan lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz ve Emir Berke Aşık'ın cansız bedenlerine 5 gün sonra ulaşıldı. Öğrenciler gözyaşlarıyla toprağa verildi.

 • 02.12.2023 02 Ara 14:02 Zonguldak'ta batan geminin mürettebatı hala kayıp

  Zonguldak'ta batan geminin mürettebatı hala kayıp Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde batan Kafkametler adlı yük gemisinin kayıp 7 mürettebatını arama çalışmaları devam ediyor. 19 Kasım'da meydana gelen olayda 5 mürettebatın cansız bedenine ulaşıldı ancak 7 kişi hala bulunamadı. AFAD, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Kıyı Emniyeti ve TSK'ya ait ekipler havadan, karadan ve denizden arama çalışmalarını sürdürüyor.

 • 02.12.2023 02 Ara 13:58 Trabzon'da Fırtınada Kaybolan Lise Öğrencileri Toprağa Verildi

  Trabzon'da Fırtınada Kaybolan Lise Öğrencileri Toprağa Verildi Trabzon'da fırtınalı havada denizde kaybolan lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz ve Emir Berke Aşık'ın cansız bedenleri bulunduktan sonra gözyaşlarıyla toprağa verildi. Uğurcan Korkmaz Gümüşhane'de, Emir Berke Aşık ise Trabzon'da defnedildi.

 • 02.12.2023 02 Ara 11:25 Zonguldak'ta batan geminin kayıp mürettebatı aranıyor

  Zonguldak'ta batan geminin kayıp mürettebatı aranıyor Zonguldak'ın Ereğli ilçesi açıklarında 19 Kasım'da batan 'Kafkametler' isimli geminin kayıp 7 mürettebatını bulmak için arama çalışmaları 14. gününde devam ediyor. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, AFAD, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve diğer özel birliklerin yanı sıra 'TCG Akın' isimli gemi de arama kurtarma çalışmalarına katıldı.

 • 02.12.2023 02 Ara 09:19 Rize'de kaybolan kadını arama çalışmaları devam ediyor

  Rize'de kaybolan kadını arama çalışmaları devam ediyor Rize'nin Ardeşen ilçesinde odun toplamak için sahile giden Zeynep Bekar'ın fırtına nedeniyle kaybolması üzerine yapılan arama çalışmaları 6. gününde de devam ediyor. Sahil Güvenlik, jandarma ve AFAD ekipleri karadan, havadan ve denizden arama çalışmalarını sürdürüyor.

 • 02.12.2023 02 Ara 05:13 Ayvalık'ta 48 göçmen yakalandı

  Ayvalık'ta 48 göçmen yakalandı Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, yasa dışı yollarla Yunanistan'ın Midilli Adası'na gitmek isteyen 48 göçmen yakalandı. Göçmenler, Sahil Güvenlik Komutanlığı'na getirilerek yasal işlemler başlatıldı.

 • 02.12.2023 02 Ara 00:45 Ayvalık'ta 48 düzensiz göçmen yakalandı

  Ayvalık'ta 48 düzensiz göçmen yakalandı Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, yasa dışı yollarla yurt dışına gitmeye çalışan 48 düzensiz göçmen Sahil Güvenlik tarafından yakalandı. Göçmenler, insani yardımların ardından İl Göç İdaresi Müdürlüğüne gönderildi.

 • 01.12.2023 01 Ara 17:51 Muğla'da 1573 düzensiz göçmen yakalandı, 11 şüpheli tutuklandı

  Muğla'da 1573 düzensiz göçmen yakalandı, 11 şüpheli tutuklandı Muğla ve ilçelerinde gerçekleştirilen operasyonlarda yasa dışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan 1573 düzensiz göçmen yakalandı, insan kaçakçılığı iddiasıyla 11 şüpheli tutuklandı. Operasyonlarda göçmen kaçakçılığı olaylarında kullanılan araç, bot ve motor ele geçirildi.

 • 01.12.2023 01 Ara 12:57 Rize'de kaybolan kadın için arama çalışmaları devam ediyor

  Rize'de kaybolan kadın için arama çalışmaları devam ediyor Rize'nin Ardeşen ilçesinde odun toplamak için sahile giden Zeynep Bekar'ın kaybolması üzerine yapılan arama çalışmaları 5. gününde de devam ediyor. Sahil güvenlik, jandarma ve polis ekipleri karadan, havadan ve denizden arama çalışmalarını sürdürüyor.

 • 01.12.2023 01 Ara 12:54 Zonguldak'ta batan geminin mürettebatı hala kayıp

  Zonguldak'ta batan geminin mürettebatı hala kayıp Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 12 gün önce batan Kafkametler adlı yük gemisinin kayıp 7 mürettebatını arama çalışmaları sürüyor. Geminin batığının bulunduğu bölgede dalgıçlar ve arama kurtarma ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

 • 01.12.2023 01 Ara 12:00 Trabzon'da kaybolan lise öğrencilerinden birinin cansız bedenine ulaşıldı

  Trabzon'da kaybolan lise öğrencilerinden birinin cansız bedenine ulaşıldı Trabzon'da fırtına kaynaklı dalgaların sürüklediği denizde kaybolan lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz ve Emir Berke Aşık'ı arama çalışmaları devam ediyor. Arama çalışmalarında Uğurcan Korkmaz'ın cansız bedenine ulaşıldı.

 • 01.12.2023 01 Ara 11:37 Zonguldak'ta batan geminin kayıp mürettebatı aranıyor

  Zonguldak'ta batan geminin kayıp mürettebatı aranıyor Zonguldak'ın Ereğli ilçesi açıklarında batan geminin kayıp 7 mürettebatını arama çalışmaları, 13'üncü gününe girdi. Geminin batmasının ardından başlatılan arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.

 • 01.12.2023 01 Ara 00:27 Zonguldak'ta fırtına sonrası hayat normale dönüyor

  Zonguldak'ta fırtına sonrası hayat normale dönüyor Zonguldak'ta fırtınadan etkilenen limanda balıkçılar temizlik ve onarım çalışmaları yapıyor. Balıkçılar bir taraftan da hamsi avı için çalışmalarını sürdürüyor. Liman çamur ve çöp ile doldu.

 • 30.11.2023 30 Kas 14:08 Trabzon'da kaybolan öğrencilerin arama çalışmaları devam ediyor

  Trabzon'da kaybolan öğrencilerin arama çalışmaları devam ediyor Trabzon'un Beşikdüzü ilçesinde dalgalara kapılarak kaybolan 2 öğrenciyi bulmak için yapılan arama çalışmaları dördüncü gününde devam ediyor. Aramalara 90 personel ve çeşitli ekipmanlarla destek veriliyor. Sahilde yapılan arama çalışmalarında öğrencilere ait olduğu düşünülen bir mont bulundu ve eşyaların sahibi araştırılıyor.

 • 30.11.2023 30 Kas 13:16 Denizde kaybolan 2 liseliyi arama çalışmalarında 4. gün; kumsalda mont ve telefona ulaşıldı

  Denizde kaybolan 2 liseliyi arama çalışmalarında 4. gün; kumsalda mont ve telefona ulaşıldı Trabzon'da denizde kaybolan lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz ve Emir Berke Aşık'ı arama çalışmaları 4. günde devam ediyor. Sürmene Arama-Kurtarma Derneği gönüllülerinin, kayıp öğrencilere ait olabileceği değerlendirilen mont, cep telefonu, kalem ve para bulması üzerine aramalar bu noktada yoğunlaştırıldı.

 • 30.11.2023 30 Kas 12:25 Trabzon'da kaybolan lise öğrencileri için arama çalışmaları sürüyor

  Trabzon'da kaybolan lise öğrencileri için arama çalışmaları sürüyor Trabzon'da fırtına kaynaklı dalgaların sürüklediği denizde kaybolan lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz ve Emir Berke Aşık'ı arama çalışmaları 4. gününde de devam ediyor. Arama ekipleri, kayıp öğrencilere ait eşyalara ulaşmanın ardından aramaları yoğunlaştırdı.

 • 30.11.2023 30 Kas 12:04 Trabzon'da kaybolan lise öğrencileri için arama çalışmaları sürüyor

  Trabzon'da kaybolan lise öğrencileri için arama çalışmaları sürüyor Trabzon'da fırtına kaynaklı dalgaların sürüklediği denizde kaybolan lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz ve Emir Berke Aşık'ı arama çalışmaları 4. günde de devam ediyor. Arama ekipleri, kayıp öğrencilere ait eşyalara ulaşarak aramaları bu noktada yoğunlaştırdı.

 • 30.11.2023 30 Kas 09:56 Bodrum'da 57 kaçak göçmen kurtarıldı, 23 kaçak göçmen yakalandı

  Bodrum'da 57 kaçak göçmen kurtarıldı, 23 kaçak göçmen yakalandı Muğla'nın Bodrum ilçesinde Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri tarafından Yunanistan unsurlarınca Türk kara sularına geri itilen 57 kaçak göçmen kurtarıldı. Aynı tarihte Bodrum açıklarında Avrupa ülkelerine gitmeye çalışan 23 kaçak göçmen ise yakalandı.

 • 30.11.2023 30 Kas 00:41 Ayvalık açıklarında 42 düzensiz göçmen kurtarıldı

  Ayvalık açıklarında 42 düzensiz göçmen kurtarıldı Balıkesir'in Ayvalık ilçesi açıklarında lastik botta bulunan 42 düzensiz göçmen, Yunan unsurlarınca Türk kara sularına itildikten sonra Sahil Güvenlik ekipleri tarafından kurtarıldı. Göçmenler, insani yardımların ardından Balıkesir İl Göç İdaresine gönderildi.

 • 29.11.2023 29 Kas 23:21 İzmir'de 47 düzensiz göçmen kurtarıldı, 39 göçmen yakalandı

  İzmir'de 47 düzensiz göçmen kurtarıldı, 39 göçmen yakalandı İzmir'in Dikili ve Karaburun ilçeleri açıklarında motor arızası nedeniyle sürüklenen lastik bottaki 47 düzensiz göçmen kurtarıldı, 39 göçmen yakalandı. Sahil Güvenlik ekipleri, lastik bottaki göçmenleri karaya çıkardı ve işlemlerinin ardından İl Göç İdaresi Müdürlüğüne gönderildi.

 • 29.11.2023 29 Kas 22:43 Kayıp 7 mürettebatı arama çalışmaları sürüyor

  Kayıp 7 mürettebatı arama çalışmaları sürüyor Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde geçen 19 Kasım günü batan Kafkametler Gemisi'nin kayıp 7 mürettebatını arama çalışmaları devam ediyor. Şu ana kadar 5 mürettebata ulaşıldı. TCG Akın Gemisi ve Sahil Güvenlik Komutanlığı'na ait botlar arama çalışmalarına destek veriyor. AFAD ekipleri de karadan kıyı bölgelerini tarıyor.

 • 29.11.2023 29 Kas 17:27 Samandağ'da fırtınada batan balıkçı teknesi kıyıya çekildi

  Samandağ'da fırtınada batan balıkçı teknesi kıyıya çekildi Hatay'ın Samandağ ilçesinde fırtına nedeniyle batan balıkçı teknesi sudan çıkarıldı.

 • 29.11.2023 29 Kas 16:03 Yerli Savunma Sanayi Ürünleri Tanıtıldı

  Yerli Savunma Sanayi Ürünleri Tanıtıldı Çanakkale ve Saros Körfezi'nde düzenlenen 'Nusret-2023 Davet Tatbikatı'nda, yerli savunma sanayi firmalarının ürettiği ürünler, Çanakkale Boğaz Komutanlığı'nda tanıtıldı. Marlin insansız su üstü deniz aracı da önümüzdeki aylarda Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na teslim edilecek.

 • 29.11.2023 29 Kas 15:57 İstanbul'da şiddetli rüzgar nedeniyle sürüklenen tanker kurtarıldı

  İstanbul'da şiddetli rüzgar nedeniyle sürüklenen tanker kurtarıldı İstanbul'da lodos nedeniyle kıyıya sürüklenen Türkiye bandıralı tanker Kadriye Ana, 11 kişilik mürettebatıyla birlikte kurtarıldı. Tankerde herhangi bir hasar olmadığı belirlendi ve gemi açığa yüzdürülerek güvenli bir noktaya taşındı.

 • 29.11.2023 29 Kas 13:50 Zeytinburnu'nda karaya oturan tanker için hasar tespiti başladı

  Zeytinburnu'nda karaya oturan tanker için hasar tespiti başladı Zeytinburnu Sahili'nde karaya oturan 'Kadriye Ana' isimli yakıt tankerinin hasar tespit incelemesi başladı. Tankerin uygunluk durumuna göre Tuzla Tersanesi'ne çekileceği belirtildi.

 • 29.11.2023 29 Kas 11:46 Saros Körfezi'nde "Nusret-2023 Davet Tatbikatı" devam ediyor

  Saros Körfezi'nde 'Nusret-2023 Davet Tatbikatı' devam ediyor Türkiye'nin ev sahipliğinde NATO ve Türkiye'den Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri ile Sahil Güvenlik Komutanlığına bağlı yüzer ve uçar birliklerle dost ve müttefik ülkelerden EOD timleri ve gözlemcilerin katıldığı "Nusret-2023 Davet Tatbikatı", Saros Körfezi'nde devam ediyor.

 • 29.11.2023 29 Kas 11:45 Zonguldak'ta batan geminin mürettebatı hala aranıyor

  Zonguldak'ta batan geminin mürettebatı hala aranıyor Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde geçen 19 Kasım günü batan Kafkametler Gemisi'nin kayıp 7 mürettebatını arama çalışmaları sürüyor. Şu ana kadar 5 mürettebata ulaşıldı, kayıp olan 7 mürettebatı bulmak için arama çalışmaları devam ediyor.

 • 29.11.2023 29 Kas 11:43 Zonguldak'ta batan geminin mürettebatı için arama çalışmaları devam ediyor

  Zonguldak'ta batan geminin mürettebatı için arama çalışmaları devam ediyor Zonguldak'ın Ereğli ilçesi açıklarında fırtına nedeniyle batan geminin kayıp 7 mürettebatını bulmak için yapılan arama çalışmaları, 11. gününde rüzgar ve yağışlı havaya rağmen devam ediyor.

 • 29.11.2023 29 Kas 11:07 Japonya'da ABD'ye ait askeri uçak düştü

  Japonya'da ABD'ye ait askeri uçak düştü Japonya'nın güneyindeki Yakuşima Adası açıklarında ABD ordusuna ait içerisinde 8 kişinin bulunduğu bir askeri uçağın düştüğü bildirildi. Uçağın düşme sebebi ve uçaktakilerin durumu henüz bilinmiyor.

 • 29.11.2023 29 Kas 10:41 Fotoğraf çekmek isterken denizde kaybolan 2 lise öğrencisi ile ilgili acı detay ortaya çıktı

  Fotoğraf çekmek isterken denizde kaybolan 2 lise öğrencisi ile ilgili acı detay ortaya çıktı Fotoğraf çekmek isterken denizde kaybolan 2 lise öğrencisi ile ilgili acı detay ortaya çıktı Lise öğrencilerini gören çevredeki bir vatandaşın 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayarak ihbarda bulunduğu öğrenildi Öğrencilerin mendirekten çıkarak ihbar üzerine bölgeye gelen emniyet güçlerinin yanına...

 • 29.11.2023 29 Kas 09:52 Trabzon'da Fırtınada Kaybolan Lise Öğrencileri İçin Arama Çalışmaları Devam Ediyor

  Trabzon'da Fırtınada Kaybolan Lise Öğrencileri İçin Arama Çalışmaları Devam Ediyor Trabzon'un Beşikdüzü ilçesinde fırtınada denize düşen 2 lise öğrencisi için yapılan arama çalışmaları üçüncü gününde devam ediyor. Bir üniversite öğrencisinin de denize atlayarak kurtarma çabası sonuçsuz kaldı.

 • 29.11.2023 29 Kas 09:44 Trabzon'da Kaybolan Lise Öğrencilerini Kurtarmak İçin Denize Atladı

  Trabzon'da Kaybolan Lise Öğrencilerini Kurtarmak İçin Denize Atladı Trabzon'da fırtına kaynaklı dalgaların sürüklediği denizde kaybolan lise öğrencilerini kurtarmak için üniversite öğrencisi denize atladı. Ancak gençleri kurtaramayan kahraman öğrenci, güçlü akıntılar nedeniyle kıyaya çıkmak zorunda kaldı.

 • 29.11.2023 29 Kas 07:18 İstanbul'da fırtına sonucu sürüklenen tanker karaya oturdu

  İstanbul'da fırtına sonucu sürüklenen tanker karaya oturdu İstanbul'da etkili olan fırtına nedeniyle Zeytinburnu açıklarında sürüklenen bir tanker karaya oturdu. Tankerde bulunan 11 mürettebat kurtarıldı.

 • 29.11.2023 29 Kas 07:05 Zeytinburnu'nda karaya oturan tankerden mürettebat kurtarıldı

  Zeytinburnu'nda karaya oturan tankerden mürettebat kurtarıldı İstanbul Valiliği, Zeytinburnu'nda fırtına nedeniyle karaya oturan tankerden 11 mürettebatın kurtarıldığını ve herhangi bir çevre kirliliği ya da akaryakıt sızıntısının yaşanmadığını açıkladı.

 • 29.11.2023 29 Kas 03:27 İstanbul'da şiddetli rüzgar nedeniyle sürüklenen tankerden mürettebat kurtarıldı

  İstanbul'da şiddetli rüzgar nedeniyle sürüklenen tankerden mürettebat kurtarıldı İstanbul'da lodos nedeniyle kıyıya sürüklenen Türkiye bandıralı tanker Kadriye Ana'daki 11 kişilik mürettebat, ekiplerin çalışmaları sonucu kurtarıldı. Olayda yaralanan olmadı.

 • 29.11.2023 29 Kas 02:17 İstanbul'da fırtına! Çatılar uçtu, tekneler battı, tanker karaya oturdu

  İstanbul'da fırtına! Çatılar uçtu, tekneler battı, tanker karaya oturdu Meteorolojinin uyarılarının ardından İstanbul'da beklenen fırtına gece saatlerinde başladı. Fırtına nedeniyle dev dalgalar yollara taştı, bazı binaların çatısı uçtu. Kartal'da bir tekne batarken, Zeytinburnu'nda ise karaya oturan tankerdeki 11 mürettebat ekipler tarafından kurtarıldı.

 • 29.11.2023 29 Kas 02:05 İstanbul'da bir gemi karaya oturdu

  İstanbul'da bir gemi karaya oturdu İstanbul Kazlıçeşme sahilinde bir gemi karaya oturdu.

 • 29.11.2023 29 Kas 02:04 Zeytinburnu Sahili'nde 'Kadriye Ana' isimli kimyasal tanker gemisi fırtına nedeniyle sürüklenerek karaya oturdu

  Zeytinburnu Sahili'nde 'Kadriye Ana' isimli kimyasal tanker gemisi fırtına nedeniyle sürüklenerek karaya oturdu - Zeytinburnu Sahili'nde 'Kadriye Ana' isimli kimyasal tanker gemisi fırtına nedeniyle sürüklenerek karaya oturdu.

 • 29.11.2023 29 Kas 01:19 İstanbul'da fırtına nedeniyle gemi karaya oturdu

  İstanbul'da fırtına nedeniyle gemi karaya oturdu İstanbul'da etkili olan fırtına sonucunda Zeytinburnu açıklarında bir gemi dalgaların etkisiyle karaya oturdu. Kurtarma ekipleri mürettabatı kurtarmak için çalışmalara başladı.

 • 28.11.2023 28 Kas 17:11 Şarköy'de Deniz Kıyısında Erkek Cesedi Bulundu

  Şarköy'de Deniz Kıyısında Erkek Cesedi Bulundu Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde yürüyüşe çıkan vatandaşlar, deniz kıyısında erkek cesediyle karşılaşınca ekiplere haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, kişinin hayatını kaybettiğini tespit etti. Cesedin kimliği henüz belirlenemedi.

 • 28.11.2023 28 Kas 15:52 Şarköy'de Kimliği Belirsiz Erkek Cesedi Bulundu

  Şarköy'de Kimliği Belirsiz Erkek Cesedi Bulundu Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinin sahilinde, Belediye Halk Plajı'nda hareketsiz yatan bir erkek cesedi bulundu. Kimliği belirsiz olan kişinin ölüm nedeni araştırılıyor.

 • 28.11.2023 28 Kas 15:25 Trabzon'da Kaybolan Lise Öğrencileri İçin Arama Çalışmaları Devam Ediyor

  Trabzon'da Kaybolan Lise Öğrencileri İçin Arama Çalışmaları Devam Ediyor Trabzon'un Beşikdüzü ilçesinde denizde kaybolan lise öğrencileri Uğurcan Korkmaz ve Emir Berke Aşık'ı bulmak için arama çalışmaları yeniden başladı. Liselilerin kaybolmadan önceki son görüntüleri cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

 • 28.11.2023 28 Kas 12:49 Zonguldak'ta batan geminin mürettebatını arama çalışmaları yeniden başladı

  Zonguldak'ta batan geminin mürettebatını arama çalışmaları yeniden başladı Zonguldak'ın Ereğli ilçesi açıklarında batan geminin kayıp 7 mürettebatını arama çalışmaları, 10'uncu günde yeniden başladı. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı denizaltı kurtarma ve enkaz kaldırma kabiliyeti ile bilinen 'TCG Akın' isimli gemi, bölgeye sevk edildi.

Advertisement