Bolu'da Kar Yağışı - Son Dakika

Bolu'da Kar Yağışı

15.02.2012 17:40
Bolu'da Kar Yağışı

Bolu İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, kar yağışı öncesinde ekiplerinin gerekli tedbirleri aldığını söyledi.

Bolu İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, kar yağışı öncesinde ekiplerinin gerekli tedbirleri aldığını söyledi.

Basın mensuplarına Emniyet Müdürlüğünün D-100 ve TEM otoyolunda yaptığı denetimler hakkında bilgi veren Durmuşlar, kar yağışının etkili olduğu zamanlarda güzergahlarda denetimlerin sıklaştırıldığını, ekiplerin belirli noktalarda sürücüleri, kar yağışı, buzlanma, sis, yakın takip, aşırı hız ve hatalı sollama gibi konularda uyardığını ifade etti.

Durmuşlar, cuma günü yoğun kar yağışının beklendiğini hatırlatarak, "Kar yağışı öncesinde ekiplerimiz tarafından tüm güzergahlarımızda gerekli tedbirler alınmış durumda. Biz önlemlerimizi aldık. Vatandaşlarımızın da gerekli önlemleri alması gerek. Bu konuda vatandaşlarımız daha duyarlı olursa ulaşım anlamında güzergahlarımızda bir sorun yaşanmaz" diye konuştu.

- BOLU

YORUMLAR
500
Kardeşinin son sözleri katil abiyi müebbet cezasından kurtardı Kardeşinin son sözleri katil abiyi müebbet cezasından kurtardı Bolu'da 3 kişinin öldüğü trafik kazası kamerada Bolu'da 3 kişinin öldüğü trafik kazası kamerada Feci kazada hayatını kaybeden şehit yakınları son yolculuğuna uğurlandı Feci kazada hayatını kaybeden şehit yakınları son yolculuğuna uğurlandı
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Bolu'da Kar Yağışı - Son Dakika


Advertisement