Bornova'da  23 Nisan Coşkusu - Son Dakika

Bornova'da  23 Nisan Coşkusu

22.04.2022 11:45

Bornova Belediyesi’nin Çocuk Aktivite Merkezleri’nde eğitim alan çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu erkenden yaşadı. Hazırladıkları dans gösterilerini Bornova Belediyesi Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu’nda sunan çocuklar, onlar için sahnelenen tiyatro oyunuyla da eğlenceli vakit geçirdi.

Bornova Belediyesi'nin Çocuk Aktivite Merkezleri'nde eğitim alan çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu erkenden yaşadı. Hazırladıkları dans gösterilerini Bornova Belediyesi Ayfer Feray Açıkhava Tiyatrosu'nda sunan çocuklar, onlar için sahnelenen tiyatro oyunuyla da eğlenceli vakit geçirdi.

Bornova Belediyesi'nin 23 Nisan etkinlikleri kapsamında 5 ayrı çocuk oyun aktivite merkezindeki öğrenciler hazırladıkları gösterileri sundu. Toplam 350 çocuğun sahneye çıktığı etkinlik, ailelere duygu dolu anlar yaşattı. Çocuklar kendi gösterilerinin ardından aynı sahnede "Arkadaşlar özeldir" isimli çocuk oyununu izleyerek eğlenceli vakit geçirdi.

YORUMLAR
500
Kuyuya düşen minik Aybars 4 saat sonra kurtarıldı Kuyuya düşen minik Aybars 4 saat sonra kurtarıldı BÜYÜKÇEKMECE'DE BİSİKLETİYLE TIR'IN ALTINDAN KALAN ÇOCUK AĞIR YARALANDI BÜYÜKÇEKMECE'DE BİSİKLETİYLE TIR'IN ALTINDAN KALAN ÇOCUK AĞIR YARALANDI BEYKOZ'DAKİ SPOR SALONUNDA ÇATININ ÇÖKTÜĞÜ DEHŞET ANLARI KAMERADA BEYKOZ'DAKİ SPOR SALONUNDA ÇATININ ÇÖKTÜĞÜ DEHŞET ANLARI KAMERADA
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Bornova'da  23 Nisan Coşkusu - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement