Burhaniye'de İş Makineleri Kursu - Son Dakika

Burhaniye'de İş Makineleri Kursu

08.05.2016 17:57
Burhaniye'de İş Makineleri Kursu

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Mesleki Eğitim Merkezi tarafından Körfezde bir ilk olarak başlatılan iş makineleri operatörlüğü kursu eğitimleri devam ediyor.

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Mesleki Eğitim Merkezi tarafından Körfezde bir ilk olarak başlatılan iş makineleri operatörlüğü kursu eğitimleri devam ediyor. Merkez Müdürü Gürhan Kuştutan, ilk olarak mobil vinç iş makinesi operatörlüğü kursu ile başlayan çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Mesleki Eğitim Merkezinde başlatılan iş makineleri operatörlüğü kursu ilgi gördü. Kursun devam ettiğini anlatan Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Gürhan Kuştutan,"Teorik kısmı ve araçbaşı eğitimleri tamamlanmış olup kursiyerlerin araç kullanarak eğitimleri devam etmektedir. Burhaniye Belediyesi ile yaptığımız protokol gereği belediyemizin iş makinelerini ve şantiye alanını kullanarak kursumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu imkanı bize sağlayan belediyemize teşekkür ediyoruz. 13 mayıs itibariyle beko loder iş makinası kursuda başlayacak. Belediyemiz envanterinde yer alan tüm iş makinelerinin kursunu açmak için başvuruların devam ediyor. Altınova'dan İvrindi'ye kadar birçok başvuru aldık. Forklift kursu açmak için de birçok başvuru yapıldı. Haziran ayında forklift kursununda başlanmasını planladık. Motor teknolojisi öğretmenimiz Aydın Caferdoğlu ve iş makinesi operatörü usta öğreticimiz Ömer Şener Çavdarcı tarafından verilen kurslarımız ile amacımız iş güvenliği kurallarını bilen bilinçli ve uzman operatör yetiştirmek olduğunu söylemek isterim" dedi. - BALIKESİR

YORUMLAR
500
Son Dakika | Marmaris yangınında dumandan etkilenen kaplumbağa oksijen tedavisiyle hayata döndürüldü Son Dakika | Marmaris yangınında dumandan etkilenen kaplumbağa oksijen tedavisiyle hayata döndürüldü Son dakika... Balıkesir'de arazide silahla vurulmuş biri kadın iki kişinin cesetleri bulundu Son dakika... Balıkesir'de arazide silahla vurulmuş biri kadın iki kişinin cesetleri bulundu BALIKESİR - Oral B Balıkesir Avlu Triatlonu başladı BALIKESİR - Oral B Balıkesir Avlu Triatlonu başladı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Burhaniye'de İş Makineleri Kursu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement