Çumra'da Yol Genişletme Çalışmaları - Son Dakika

Çumra'da Yol Genişletme Çalışmaları

09.01.2012 15:40
Çumra'da Yol Genişletme Çalışmaları

Çumra Belediyesi, yol genişletme ve kilitli taş döşeme çalışmalarına devam ediyor.

Çumra Belediyesi, yol genişletme ve kilitli taş döşeme çalışmalarına devam ediyor.

Çumra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Bakkalbaşı Mahallesi İstiklal Caddesi'nde yol genişletme ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

Hizmetlerin uzun yıllar kullanılabilmesi amacıyla titiz bir şekilde çalıştıklarını ifade eden Çumra Belediye Başkanı Yusuf Erdem, ekiplerin Bakkalbaşı Mahallesi İstiklal Caddesi'nde yol genişletme ve kilitli parke döşeme çalışmalarına başladığını belirtti.

Ayrıca Bardakçı Mahallesi'ndeki Çanakkale Caddesi'nde de çevreye yapılan inşaatlar sonucu yolun bozulan kısımlarında kilitli parke taşı döşemesi ve kaldırımlarda yeniden düzenleme çalışması yapıldığını ifade eden Erdem, şunları kaydetti:

"İlçemizin trafiğini rahat ve sorunsuz bir yapıya kavuşturabilmek için dar olan yollarımızda genişletme, bozuk olan yollarımızda yapım ve onarım çalışmalarımız aralıksız devam edecektir. Gayemiz çalışmalarımızı titizle yürüterek halkımıza kaliteli ve kalıcı hizmetler sunabilmektir."

- KONYA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Sokak köpekleri İstiklal Caddesi'ndeki bir lokantanın müdavimi oldu Sokak köpekleri İstiklal Caddesi'ndeki bir lokantanın müdavimi oldu Taksim'de atlı birliklere yoğun ilgi Taksim'de atlı birliklere yoğun ilgi

Son Dakika Yerel Çumra'da Yol Genişletme Çalışmaları - Son Dakika


Advertisement