Çumra Tapu Müdürlüğü Takbis'e Geçti - Son Dakika

Çumra Tapu Müdürlüğü Takbis'e Geçti

15.02.2012 12:40
Çumra Tapu Müdürlüğü Takbis'e Geçti

Çumra Tapu Müdürlüğü Takbis'e geçiş yaptı.

Çumra Tapu Müdürlüğü Takbis'e geçiş yaptı.

Çumra Tapu Müdürü Mahmut Ercan, Tapu Kadastro Bilgi Sistemi'ne (Takbis) geçiş yaptıklarını ifade etti.

Türkiye genelinde Tapu ve Kadastro kayıtlarının bilgisayar ortamına aktarıldığını belirten Ercan, şunları kaydetti:

"Tüm faaliyetlerin bilgisayar üzerinden yürütülmesi gerek özel gerekse kamu taşınmaz mallarının etkin biçimde takip ve kontrolünü sağlamaktadır. Takbis, ülke genelinde mülkiyet bilgilerinin bilgisayar ortamına aktarılıp, her türlü sorgulamanın yapılabilmesini amaçlayan en temel e-devlet projelerinden birisidir.

Tapu müdürlüklerinde işlem çeşidi fazlalığı göz önüne alındığında vatandaşlarımıza hizmetin güvenilir, güncel ve hızlı bir şekilde sunulması mümkün olacaktır."

- KONYA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Misli.com Türkiye Basketbol Ligi'nin bu sezonuna vefat eden Özgür Adıgüzel'in ismi verildi Misli.com Türkiye Basketbol Ligi'nin bu sezonuna vefat eden Özgür Adıgüzel'in ismi verildi ABD'ye kaçak yollarla giden 12 tarihi eser Türkiye'ye geri geliyor. Eserler New York Bölge Savcılığında Türk yetkililere teslim edildi. ABD'ye kaçak yollarla giden 12 tarihi eser Türkiye'ye geri geliyor. Eserler New York Bölge Savcılığında Türk yetkililere teslim edildi. KTO'nun mart ayı meclis toplantısı yapıldı KTO'nun mart ayı meclis toplantısı yapıldı

Son Dakika Yerel Çumra Tapu Müdürlüğü Takbis'e Geçti - Son Dakika


Advertisement