Devlet Hastanesinde Kitap Toplama Kampanyası Düzenlendi - Son Dakika

Devlet Hastanesinde Kitap Toplama Kampanyası Düzenlendi

02.01.2012 17:20
Devlet Hastanesinde Kitap Toplama Kampanyası Düzenlendi

Dr.İ.Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesi'nde kitap toplama kampanyası düzenlendi.

Dr. İ. Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesi'nde kitap toplama kampanyası düzenlendi.

Devlet Hastanesi Sosyal Hizmet Birimi tarafından, psikiyatri ve diyaliz ünitesindeki hastaların kullanımına açık kitaplıklar kurmak için hastane içerisinde kitap toplama kampanyası başlatıldığı bildirildi.

Hastanenin Sosyal Hizmet Uzmanları Ezgi Türkmen ve Mustafa Yazgan tarafından

"Kitap Hayattır" sloganı ile başlatılan kampanyaya, hastane personelinin destek vermeleri çağrısında bulunulduğu belirtildi.

Kampanya kapsamında, her türlü roman, hikaye, şiir, kişisel gelişim okuma kitapları bağış olarak kabul edileceği, bunlar dışında ders çalışma kitaplarının ise bağış olarak kabul edilemeyeceği kaydedildi.

Kitap Toplama Kampanyası 1 Ocak-1 Mart tarihleri arasında devam ederken, bağış yapılacak kitapların, Hastanenin Sosyal Hizmet Birimine teslim etmeleri gerektiği bildirildi.

- NEVŞEHİR

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Avanos'un seramiğinden etkilenip heykeltıraş oldu, 25 yıldır özgün eserler yapıyor Avanos'un seramiğinden etkilenip heykeltıraş oldu, 25 yıldır özgün eserler yapıyor Avanos'un seramiğinden etkilenip heykeltıraş oldu, 25 yıldır özgün eserler yapıyor Avanos'un seramiğinden etkilenip heykeltıraş oldu, 25 yıldır özgün eserler yapıyor Nevşehir'de yapılan yardımlar çöpe gitti Nevşehir'de yapılan yardımlar çöpe gitti

Son Dakika Yerel Devlet Hastanesinde Kitap Toplama Kampanyası Düzenlendi - Son Dakika


Advertisement