Didim 2. Klasik Gitar Günlerine Yoğun İlgi - Son Dakika

Didim 2. Klasik Gitar Günlerine Yoğun İlgi

05.03.2013 11:29
Didim 2. Klasik Gitar Günlerine Yoğun İlgi

Didim Belediyesi'nin katkılarıyla Eflatun Müzik atölyesinin tarafından organize edilen Didim 2.Klasik Gitar Günleri yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Didim Belediyesi'nin katkılarıyla Eflatun Müzik atölyesinin tarafından organize edilen Didim 2. Klasik Gitar Günleri yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Etkinlikte Gitaristler Mehmet Özkanoğlu ve Çağatay Azat sahne aldı.

Didim Belediyesinin katkılarıyla Eflatun Müzik atölyesinin tarafından organize edilen Didim 2. Klasik Gitar Günleri yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Dün akşam saat 20: 00'de Didim Ticaret Odası Aytaç-Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezinde yapılan etkinliğe Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı, Akbük Belediye Başkanı M. Erçin Sandalcı ve eşi, Belediye Meclis Üyeleri ile çok sayıda Didimli dinledi.

Konser öncesinde konuşan Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı ise Didim'de bu tür etkinliklerin yapılmasının önemine değinerek sanatsal ve kültürel çalışmalara her zaman destek olmaya ve Didimlilerle buluşturmaya çalışacaklarını ifade etti.

Konuşmanın ardından sahne alan Gitaristler Mehmet Özkanoğlu ve Çağatay Azat başta Güney Afrika ezgileri olmak üzere çeşitli ülkelerin müziklerinden kestiler sundular. Keyifli geçen etkinliğin sonunda Belediye Başkanı Mümin Kamacı, gitaristler Mehmet Özkanoğlu ve Çağatay Azat'a çiçek verip teşekkür etti. - AYDIN

YORUMLAR
500
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Didim 2. Klasik Gitar Günlerine Yoğun İlgi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement