Düzce TSO kalitesini bir kez daha tescilledi - Son Dakika

Düzce TSO kalitesini bir kez daha tescilledi

18.05.2022 13:11
Düzce TSO kalitesini bir kez daha tescilledi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Kalite Yönetim Sistemi Belge yenileme tetkikini başarıyla geçti.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Kalite Yönetim Sistemi Belge yenileme tetkikini başarıyla geçti.

TSE Baş Tetkik Görevlisi Yılmaz Öztürk tarafından gerçekleşen denetimlerin kapanış toplantısına Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Başkan Yardımcısı Ümit Ülgen, yönetim kurulu üyeleri Bilal Türkan, Yalçın Top, meclis üyesi Hayati Eğilmez, Genel Sekreter Yardımcısı Zeynep Cebeci ve Kalite ve Eğitim Sorumlusu Vildan Yılmaz katılım sağladı.

Kalite Yönetim Sistemi Belgesinin 3 yıl sonunda geçerliliğinin sona ermesi nedeni ile Düzce TSO tarafından Türk Standartları Enstitüsüne yazılı talebi doğrultusunda 3 yıllık belge süresi dolmadan belge yenileme tetkiki gerçekleştirilmiştir.

Tetkik sonuçlarıyla ilgili açıklamada bulunan Tuncay Şahin; "Üyelerimize verdiğimiz hizmet kalitesini her geçen gün artırmayı hedefliyoruz" dedi. - DÜZCE

YORUMLAR
500
Atları kesmek için Samsun'dan Düzce'ye getirdi Atları kesmek için Samsun'dan Düzce'ye getirdi Haber alınamayan şahıslar araçları ile çamura saplanmış halde bulundu Haber alınamayan şahıslar araçları ile çamura saplanmış halde bulundu Son dakika... Polisten üniversite bölgesinde denetim Son dakika... Polisten üniversite bölgesinde denetim
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Düzce TSO kalitesini bir kez daha tescilledi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement