Emekli öğretmenden örnek davranış - Son Dakika

Emekli öğretmenden örnek davranış

29.05.2022 12:57
Emekli öğretmenden örnek davranış

Eskişehir'de yaşayan 85 yaşındaki emekli öğretmen Kamil Çekirgeci, Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü'ne bağışladığı fidanları kendi elleriyle dikme şansı buldu.

Eskişehir'de yaşayan 85 yaşındaki emekli öğretmen Kamil Çekirgeci, Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü'ne bağışladığı fidanları kendi elleriyle dikme şansı buldu.

Eskişehir'de ikamet eden emekli öğretmen Kamil Çekirgeci, fidan bağışında bulunmak üzere Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü'ne başvurdu. 50 adet fidanın bağış işlemlerinin tamamlanmasının ardından emekli öğretmene sürpriz hazırlandı. Orman bölge müdürlüğü ekipleri tarafından evinden alınan Çekirgeci, Kanlıpınar Ağaçlandırma Sahası'na götürülerek, bağışladığı fidanlardan bazılarını kendi elleriyle dikme fırsatı buldu. Aynı alanda farklı bir etkinlik için bir araya gelen gençler de emekli öğretmene eşlik etti. Düzenlenen etkinliğe Orman Bölge Müdürü İsmail Boz, Bölge Müdür Yardımcısı Metin Topçu ve İşletme Müdürü Doğan Kiras da katıldı. Bölge Müdürü Boz, fidan bağış sertifikasını "Hayrınız kabul olsun, ömrünüz uzun olsun" diyerek, Çekirgeci'ye takdim etti.

Fidan dikiminde duygusal anlar yaşayan 85 yaşındaki Çekirgeci, diktiği fidanların vatanın yeşillendirmesine fayda sağlamasını dileyerek, Orman Teşkilatı'na teşekkür etti. - ESKİŞEHİR

YORUMLAR
500
Ek gösterge ve öğrenci affına ilişkin teklif, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi (1) Ek gösterge ve öğrenci affına ilişkin teklif, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi (1) Devlet memurları ile ilgili düzenlemeler, emekli aylıkları gibi konuları içeren teklif TBMM'de kabul edildi Devlet memurları ile ilgili düzenlemeler, emekli aylıkları gibi konuları içeren teklif TBMM'de kabul edildi Son dakika haberi... Metin Lokumcu davasında 'biber gazı kullanım usulü' raporu istendi Son dakika haberi... Metin Lokumcu davasında 'biber gazı kullanım usulü' raporu istendi
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Emekli öğretmenden örnek davranış - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement