Engelleri Boyayarak Aştılar - Son Dakika
Yerel

Engelleri Boyayarak Aştılar

Engelleri Boyayarak Aştılar

Maltepe Belediyesi tarafından düzenlenen “Aramızda Engel Yok” etkinliğinde engelli çocuklar, sokak hayvanları için hazırlanan kulübeleri boyayarak engellere meydan okudular.

16.02.2017 10:34

Maltepe Belediyesi tarafından düzenlenen "Aramızda Engel Yok" etkinliğinde engelli çocuklar, sokak hayvanları için hazırlanan kulübeleri boyayarak engellere meydan okudular.

Maltepe Belediyesi ve Maltepe Kent Konseyi işbirliğiyle belediyeye bağlı Bahadır Erdoğdu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde "Aramızda Engel Yok" adlı bir etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Maltepe Belediyesi Meclis Üyesi Tülay Düztaş, Maltepe Kent Konseyi Başkanı Ozan Demir, Maltepe Kent Konseyi Engelliler Meclisi ve Gençlik Meclisi Yönetim Kurulu üyeleriyle vatandaşlar katıldı. Sergi salonunda gerçekleştirilen ve Avrasya'nın Engelsiz Sesleri Ritm Grubu'nun da eğlenceli şarkılarla eşlik ettiği etkinlikte, "Aramızda Engel Yok" adıyla açılan ve engelli öğrencilerce atık kağıtlardan yapılan pano ve kedi maketleri de sergilendi. Daha sonra etkinliğe katılan tüm engelli bireyler, sosyal sorumluluk projesi kapsamında sokak hayvanları için hazırlanan köpek kulübelerini boyadı. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Engelleri Boyayarak Aştılar - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement