Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Eskişehir haber | Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'tan Eto Başkanı Metin Güler'e Ziyaret - Son Dakika

Eskişehir haber | Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'tan Eto Başkanı Metin Güler'e Ziyaret

Eskişehir haberine göre Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir Ticaret Odası’nda (ETO) düzenlenen 2022-2026 dönemi seçim sürecinin ardından ETO Başkanı Metin Güler’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Eskişehir haber | Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç\'tan Eto Başkanı Metin Güler\'e Ziyaret
09.10.2022 - 13:16,  Güncelleme: 13:22

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir Ticaret Odası'nda (ETO) düzenlenen 2022-2026 dönemi seçim sürecinin ardından ETO Başkanı Metin Güler'i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler'i ziyaret etti. ETO'da 2022-2026 dönemi seçim sürecinin tamamlanması sonrasında düzenlenen hayırlı olsun ziyaretinde, Tepebaşı Belediye Meclis üyeleri ve başkan yardımcıları da Ataç'a eşlik etti. Ataç buluşmada, ETO seçiminin hem seçilen organ üyelerine hem de Eskişehir'e hayırlı olmasını dileyerek Başkan Güler'i tebrik etti.

"KENTİMİZİN TİCARET HAYATINDA BİRLİK VE DAYANIŞMANIN SAĞLANMASI, KENT EKONOMİSİNİN GELİŞMESİ, MESLEKİ FAALİYETLERİN KOLAYLAŞTIRILMASI AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP"

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, "Eskişehir Ticaret Odamız, kentimizin ticaret hayatında birlik ve dayanışmanın sağlanması, kent ekonomisinin gelişmesi, mesleki faaliyetlerin kolaylaştırılması açısından çok önemli bir yere sahip. ETO, Metin Başkanımızın öncülüğünde başarılı bir dönemden geçiyor ve yapılan seçimin hayırlı olmasını dilemek üzere bugün ziyarette bulunduk. Metin Başkanımıza misafirperverliği için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum" diye konuştu.

ATAÇ'A TEŞEKKÜR

Ziyaret dolayısıyla memnuniyet duyduğunu belirten ve Başkan Ataç'a teşekkür eden ETO Başkanı Metin Güler, odanın yeni dönemdeki meclis yapısı hakkında bilgi verdi. ETO Meclisi'nin yüzde 55 oranında değiştiğini ve yaş ortalamasının 46.6'ya düştüğünü belirten Güler, kadın meclis üyesi sayısının da arttığını söyledi. ETO'nun önümüzdeki dönemde de hem üyelerinin hem şehrin sorunlarının çözümünde öncülük etmeye devam edeceğini kaydeden Güler, Eskişehir ekonomisine katkı sağlamak için kararlılıkla çalışmayı sürdüreceklerini ifade etti.

Buluşma, günün anısına çektirilen fotoğraf ile son buldu.

Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Eskişehir haber | Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'tan Eto Başkanı Metin Güler'e Ziyaret - Son Dakika


Advertisement