Gitarizma Coşturdu - Son Dakika

Gitarizma Coşturdu

17.10.2012 14:32
Gitarizma Coşturdu

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Türk Rock müziğinin efsanelerini bir araya getirdi.

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Türk Rock müziğinin efsanelerini bir araya getirdi.

Gitarizma'nın Karabük Üniversitesi'nde verdiği konserde öğrenciler keyifli anlar yaşadı.

Türkiye'nin en iyi gitaristlerinin aynı sahneyi paylaştığı organizasyon her konserinde büyük ilgi uyandırdı. Klips, Tarkan ve Kurtalan Ekspres'ten tanınan Gür Akad, solo kariyeri ve Joe Lynn Turner ile yaptığı ortak çalışmalardan hatırlanan Cem Köksal yanlarında rock veteranları Alpay Şalt, Çağatay Ateş ve Mert Topel ile Gitarizma olarak adlandırdıkları Türkiye'nin en iyi gitaristlerinden oluşan süper beşli KBÜ Prof.Dr.Bektaş Açıkgöz Konferans Salonunda sahne aldı.

Gitarizma proje grubu hem bestelerini hem de rock tarihinin klasikleşmiş parçalarını seslendirdiler. - KARABÜK

YORUMLAR
500
Türkiye'de kamu sektöründe kadın işçi istihdamı azalıyor Türkiye'de kamu sektöründe kadın işçi istihdamı azalıyor Reuters anketi: Haziran ayı enflasyon beklentisi yüzde 78 Reuters anketi: Haziran ayı enflasyon beklentisi yüzde 78 Türkiye ile İsveç arasında düzenli siyasi istişareler yarın Ankara'da gerçekleştirilecek Türkiye ile İsveç arasında düzenli siyasi istişareler yarın Ankara'da gerçekleştirilecek
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Gitarizma Coşturdu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement