İmo'da Genel Kurul ve Seçim Heyecanı - Son Dakika
Yerel

İmo'da Genel Kurul ve Seçim Heyecanı

İmo\'da Genel Kurul ve Seçim Heyecanı

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) 9. Olağan Genel Kurul ve Seçimleri 20 ve 21 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek.

18.02.2016 14:11

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) 9. Olağan Genel Kurul ve Seçimleri 20 ve 21 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Seçimler için Çağdaş İnşaat Mühendisleri Grubu adaylığını açıkladı. "Toplum için, kentimiz için, meslektaşlarımızın onuru için, mesleğimizi itibarsızlaştıranlara karşı durmak için" sloganı ile yola çıkan Çağdaş İnşaat Mühendisleri Yönetim Kurulu aday listesinde, asil üyeler olarak, Bülent Erkul, Berrin Çiftçi, Hasan Selim Şengel, Cumali Niğdelioğlu, Deniz Kılıç, Anıl Asil, İlkay Kara ve yedek üyeler olarak da Ali Mertler, Murat Kağıtçı, Erman Acay, Oytun Gökten, Fadime Zengin, Fatma Nur Parlak, Tayfun Toprak bulunuyor.

İMO Genel Kurulunun 20 Şubat Cumartesi günü saat 10: 00-15: 00 saatleri arasında Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde, seçimler ise 21 Şubat Pazar günü 09: 00-17: 00 saatleri arasında İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Binası'nda yapılacağı belirtildi. - ESKİŞEHİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel İmo'da Genel Kurul ve Seçim Heyecanı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement